Biznes Ekonomia Kategoria: Biznes Ekonomia

Biznes Ekonomia - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Nowoczesna Kancelaria Prawna Ius&Lex »

  Spółka Ius Lex realizuje kompleksową pomoc prawną zarówno dla przedsiębiorców jak i dla podmiotów prywatnych. Jako kancelaria prawnicza mamy też praktykę w kontaktach z podmiotami państwowymi i organizacjami NGO.
  Nasi klienci mogą zależnie od sytuacji wybrać relację o dłuższym czasie trwania albo umówić się na krótki porady, idealne na analizę poszczególnego zagadnienia prawnego. Kancelaria Prawna Ius Lex posiada siedzibę w mieście Łódź, ale pomoc oferujemy na terytorium całego kraju.

  Data dodania: 15 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Choinki Drwala - Choinka Online dla Ciebie! Warszawa, Poznań. »

  Nasza firma zajmuję się mobilną sprzedażą choinek na terenie całego kraju. Od blisko 5 lat prężnie działamy na polskim rynku sprzedaży świątecznych drzewek. Dbamy o to, aby nasza usługa była wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. Na pierwszym miejscu stawiamy sobie zadowolenie naszych klientów. Drzewka przed trafieniem na naszą halę wysyłkową przechodzą gruntowną selekcje, czego efektem końcowym jest zadowolenie naszych konsumentów. Zajmujemy się również sprzedażą detaliczną na naszych placach w Poznaniu i Warszawie. Plantacja choinek usytuowana w odległości około 200 km od Berlina i 500 km od Pragi. Została ona założona z kapitałem duńskim w 1996 roku i od tego czasu sprzedaje jodłę kaukaską (Abies nordmanniana) do takich krajów jak Niemcy, Dania, Wielka Brytania, Francja, Austria i Polska. Hodowla w Zdrójnie słynie z drzew dobrej jakości, wysokich standardów obsługi Klienta i bardzo konkurencyjnych cen. Dla 90% naszych Klientów jesteśmy jedynym lub głównym źródłem zaopatrzenia w jodłę kaukaską.

  Data dodania: 14 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Praca w Katowicach, praca po filologii »

  Rozmaite oferty pracy znaleźć można w Internecie. Może to być praca z francuskim, praca w księgowości oraz praca po filologii. A także na terenie wielu miejscowości: praca w Krakowie, który jest najpiękniejszym historycznym miastem i miastem wielu uczelni. Praca w Warszawie, stolicy Województwa Mazowieckiego i Polski. Można szukać zatrudnienia w różnych miastach i województwach. Jeżeli interesuje was praca na Śląsku, a głównie praca w Katowicach to warto szukać w ogłoszeniach prasowych oraz w biurach pośrednictwa pracy na danym terenie. Do dyspozycji w poszczególnych miastach jest każda praca. Wrocław oferuje przede wszystkim pracę dla absolwentów wielu szkół znajdujących się w tym mieście. Jeżeli ciekawią was stocznie to jest praca. Szczecin posiada takie zakłady w których znajdziecie zatrudnienie. Włókniarstwo i tkactwo to poszukiwana praca. Łódź to Polski ośrodek włókienniczy. Jest tu wiele firm tkackich, włókienniczych i odzieżowych. Wiele osób raczej poszukuje pracy na południu Polski. W dużych miastach dostępna jest każda praca. Kraków to duży ośrodek miejski, stolica województwa i ośrodek naukowy, w którym każdy znajdzie coś interesującego. Na obszarze województw wschodnich także jest praca. Lublin to ogromne możliwości, ponieważ jest tu wiele fabryk, zakładów przemysłowych i usługowych. Dodatkowa informacja dla bezrobotnych to następna praca. Poznań w swojej ofercie ma wszystko czego szukacie: przemysł, handel, oświata i usługi różnego rodzaju to wiele możliwości do wyboru. Swoje oferty pracy zamieszczają różne przedsiębiorstwa. Idealnym przykładem miejsca, w którym należy szukać jest bezpłatny portal pracy. Praca w IT wiąże się z technologiami informatycznymi. Największe atuty pracy w IT to elastyczny czas pracy, codzienne wyzwania, oraz dobre warunki płacowe. Do minusów zaliczamy brak ustalonego harmonogramu - tuż przed wyjściem potrafi wystąpić jakiś problem i zatrzymać nas na następne godziny w pracy.

  Data dodania: 03 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Strategie marketingowe i budowanie wizerunku firmy będzie istotne »

  Doradztwo i szkolenia HR dotyczą zasobów ludzkich. Pojęcie HR dotyczy indywidualnych pracowników oraz działu organizacji, który zajmuje się rekrutacją, zwalnianiem pracowników czyli polityką personalną. Natomiast strategia employer branding to działania przedsiębiorstwa mające na celu kształtowanie firmy postrzeganej jako "pracodawca z wyboru". Określene takiego zakłdu zdobywają firmy, w których obecni i potencjalni pracownicy dostrzegają idealne warunki do rozwoju osobistego .Strategie marketingowe są istotne w każdej firmie. Jest również bardzo ważne, by były one traktowane jako element ogólnej strategii marketingowej firmy. Istotne jest budowanie wizerunku firmy, bo wtedy firma jest dobrze postrzegana na rynku. Wszystkie działania skierowane są na ten właśnie, główny cel każdego przedsiębiorstwa. Dla tego wizerunku potrzebne jest tworzenie stron www, które posiadają w sobie ważne informacje. Ich tworzeniem zajmują się odpowiednio do tego przygotowani specjaliści najlepszej klasy. Temu celowi służą projekty graficzne. Podstawą przy uzgadnianiu projektu graficznego jest dokładne określenie wymagań i oczekiwań klienta, np. charakteru pracy, treści, kolorystyki, przeznaczenia i budżetu. Identyfikacja firmy jest podstawowym narzędziem, służącym budowaniu wizerunku na rynku. Termin ten określa ogół symboli i zachowań stosowanych w firmie w celu uzyskania czytelnej i spójnej identyfikacji rynkowej i wyróżnienia jej wśród innych marek. Doradztwo biznesowe obejmuje szeroką tematykę - począwszy od tworzenia modeli biznesowych, poprzez różne aspekty związane z marketingiem czy technikami sprzedaży, a skończywszy na szkoleniach ściśle związanych z daną branżą. Doradztwo biznesowe to także indywidualne korzystanie z wiedzy ludzi posiadających doświadczenie w prowadzeniu biznesu.

  Data dodania: 03 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Graphcom »

  Jeżeli planujesz inwestycję w IT w Twoim biznesie, koniecznie skontaktuj się z Graphcom. Wspomagają działalność biznesów pomagając w uzyskaniu porządnych systemów informatycznych, w tym oprogramowania firmy Comarch. Szczegóły znajdziesz na http://www.graphcom.pl/.

  Data dodania: 21 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • ENVILAB-EKO | Akredytowane Laboratorium Środowiska Pracy we Wrocławiu »

  Envilab-Eko to wyjątkowo doświadczone akredytowane laboratorium środowiska pracy, które chcąc jak najlepiej zadbać o swoich klientów, jest zawsze do ich dyspozycji. Nasz niezwykle obszerna oferta, zawiera wszelkiego rodzaju badania i pomiary takie jak badania drgań mechanicznych, badania poziomu dźwięku czy też takie usługi jak ocena ryzyka zawodowego oraz ocena obciążenia pracą fizyczną. Wszystkich pomiarów dokonujemy za pomocą najdoskonalszego, innowacyjnego sprzętu, który umożliwia poznanie dokładnych rezultatów. Naszą firmę natomiast wyróżnia solidność, doświadczenie oraz pełen profesjonalizm.

  Data dodania: 15 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • HIPOTEKA BROKERS »

  HIPOTEKA Brokers to firma z siedzibą w Poznaniu, zajmująca się pośredniczeniem na rynku kredytów hipotecznych. Swoją ofertę adresuje zarówno do przedsiębiorstw, jak i do klienta indywidualnego. Współpracujemy z najlepszymi firmami ubezpieczeniowymi, bankami i deweloperami. Do dyspozycji każdego klienta są doświadczeni fachowcy, którzy zawsze są w stanie doradzić, jak wybrać najkorzystniejsze dla siebie rozwiązanie. Oferta firmy HIPOTEKA Brokers udostępniana jest także na jej stronie internetowej. Znaleźć mogą tam Państwo ponadto praktyczny kalkulator zdolności kredytowej. Korzystajcie Państwo z naszej pomocy – zapraszamy.

  Data dodania: 13 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • CarLove »

  CarLove to firma wykonująca usługi transportowe pomiędzy miastami w Polsce, dysponującymi lotniskami. Z jej usług można skorzystać także, jeżeli potrzebujecie Państwo transferu na lotnisko. Kursy wykonywane są przez doświadczonych, prywatnych kierowców, którzy dowiozą każdego z Państwa w dowolne miejsce. Naszą specjalnością są w głównej mierze kursy pomiędzy Warszawą a Łodzią. Każda podróż odbędzie się w bezpiecznych oraz wygodnych dla klientów warunkach. Auta są wyposażone m.in. w foteliki dla najmłodszych pasażerów. Zapraszamy również na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 11 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kontenery Magazynowe »

  Zakład Kontenery Magazynowe zajmuje się sprzedażą kontenerów. Posiada siedzibę w Warszawie, jednakże dzięki posiadaniu fachowej floty samochodów dostawczych, jest w stanie dowieźć kontener w każde miejsce w naszym kraju. Kontenery mogą także zostać polakierowane. Firma Kontenery Magazynowe wykonuje ponadto usługi czyszczenia kontenerów. Dzięki specjalistycznym dźwigom może również dokonać rozładunku. Zapraszamy na witrynę internetową naszej firmy po szczegóły oferty. Wybierzcie nas Państwo, jeśli potrzebujecie kontenerów magazynowych, standardowych, jak również nietypowego – wyprodukowanego na zamówienie.

  Data dodania: 11 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • FOTOSOBIESKI Dariusz Sobieski »

  FOTOSOBIESKI to usługi świadczone przez entuzjastę aparatu fotograficznego, który zapewnia artystyczne podejście do każdego zagadnienia. Jego domeną jest fotografia ślubna, dlatego że wymaga ona niezwykłej kreatywności i nieprzeciętnego zakresu umiejętności z pozostałych gałęzi fotografowania. Korzysta ze specjalistycznego sprzętu, którego charakterystykę poznają Państwo na witrynie internetowej. Wymagania, jakie stawia przed fotografem praca zawodowa popłacają nieustannym rozwojem i powiększaniem kierowanej do Państwa oferty o np. fotografię biznesową czy komunijną. FOTOSOBIESKI to zetknięcie się zamiłowania z profesjonalizmem.

  Data dodania: 08 09 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Biznes Ekonomia