24ivalue - szybka księgowość

VALUE udostępnia Państwu przełomowe, jedyne w Polsce, eksperckie kalkulatory finansowe 24iValue! Przeznaczone są one przede wszystkim do szefów firm, księgowych, bądź biur rachunkowych. Samodzielnie mogą wycenić Państwo instrumenty finansowe, czy przygotować rachunek przepływów. Wykonalne jest to bez instalacji żadnych programów! Wystarczy zarejestrować się w serwisie online firmy VALUE. Część z naszych usług dostępna jest darmowo. Spełniamy wszelkie wymogi bezpieczeństwa – dane korzystających zabezpieczamy w prawidłowy sposób. Dzięki VALUE zaoszczędzicie Państwo czas oraz pieniądze – zapraszamy.

Szczegóły strony 24ivalue.pl:

Podlinkuj stronę 24ivalue.pl:

24ivalue - szybka księgowość

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Skup aut Wrocław »

  Proponujemy skup aut we Wrocławiu i miejscowościach w okręgu 150 km. Jesteśmy zainteresowani wszystkimi markami aut, w każdym stanie technicznym. Po samochód przybywamy we wskazane miejsce, płacimy gotówką. Nasze usługi to pewność korzystnej i zgodnej z prawem transakcji. Wypisujemy umowę kupno-sprzedaż. Żeby uzyskać informację o stawkach, prześlij formularz na stronie.

  Data dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Oszczędzanie na emeryturę »

  Od 1998 roku BPH TFI zajmuje się skutecznym pomnażaniem oszczędności swoich Klientów, którzy zdecydowali się na inwestowanie w ramach funduszy, które osiągają wysokie stopy zwrotu. To właśnie w trosce o Nich BPH TFI stworzyło serwis transakcyjno-informacyjny (STI), który umożliwia stałe zarządzanie inwestycjami online. W dodatku witryna BphTfi.pl zawiera przydatne narzędzia z którym skorzystać mogą zarówno początkujący, jak i doświadczeni inwestorzy oraz ranking funduszy akcji. Jeśli oszczędzanie nie należy do Twoich mocnych stron nie zmarnuj swojej szansy – dobra inwestycja to inwestycja z BPH TFI.

  Data dodania: 16 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Antygraffiti »

  Clean City oferuje kompleksowe usługi z zakresu mycia elewacji. Specjalizujemy się w usuwaniu farby z różnego typu budynków. Istotne miejsce w naszej ofercie zajmuje też antygraffiti, czyli zabezpieczanie elewacji przed graffiti. Swoją ofertę adresujemy do klientów prywatnych, firm oraz instytucji. Zatrudniamy kompetentnych pracowników troszczących się o realizację zleceń na najwyższym poziomie. Oferta obejmuje też czyszczenie cegły, asfaltu, usuwanie gum do żucia, dezynfekcję klatek dla zwierząt i mebli sklepowych .

  Data dodania: 15 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zwrot podatku z Holandii »

  Jeśli pracowałeś za granicą i chcesz odzyskać podatek, skorzystaj z oferty Meritum. Otrzymanie zwrotu podatku jest możliwe już po około czterech miesiącach! Wystarczy tylko wypełnić druk na naszej stronie, a konsultanci skontaktują się z Tobą. Wszystko załatwisz przez internet, a zwrot podatku z Holandii nie będzie już problemem. Aby odzyskać pieniądze, powinieneś zdecydować się na pomoc specjalistów. Współpraca jest niezwykle szybka i przebiega w czterech etapach. Nie jest konieczne żadne spotkanie, gdyż wszystkie dokumenty wysyłane są pocztą.

  Data dodania: 16 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Świadectwo energetyczne »

  Prezentowana firma zajmuje się realizowaniem usług dotyczących energetyki. Proponujemy niezbędne dla nowych budynków certyfikaty charakterystyki energetycznej. Świadectwo energetyczne danego budynku posiada ważność przez 10 lat. Certyfikat traci szybciej ważność, jeżeli budynek został przebudowany. Realizujemy fachowe usługi na obszarze całego kraju. Dokumenty sporządzają wykwalifikowani audytorzy energetyczni. Zalecane dokumenty informują o zapotrzebowaniu na energię elektryczną. W zakresie świadczonych usług mieści się także audyt energetyczny budynków.

  Data dodania: 05 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przewozy do Holandii »

  Firma PrestigeBus od lat gwarantuje komfortowe warunki podroży. Organizujemy przewozy do Holandii oraz z Holandii do Polski.Nasi kierowcy zdobyli wieloletnie doświadczenie w międzynarodowym przewozie osób. Odbieramy każdego klienta z miejsca zamieszkania oraz dowozimy pod wskazany adres. Na czas podróży obejmuje Państwa ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków. Posiadamy komfortowe busy mające na wyposażeniu klimatyzację i rozkładane siedzenia. Oferta firmy PrestigeBus została szczegółowo omówiona w serwisie.

  Data dodania: 24 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kasy fiskalne Warszawa »

  Jednym z największych dystrybutorów urządzeń fiskalnych w Europie jest szwajcarska firma Farimex SA. Jej główna siedziba znajduje się w Genewie, natomiast w biura w Istambule oraz w Chinach. Firma ta stała się pionierem we wdrażaniu nowej technologii fiskalnej w wielu krajach z powodu współpracy z najlepszą siecią partnerskich firm. Współcześnie działa ona na najważniejszych rynkach urządzeń fiskalnych w Europie, Afryce i Azji.
  Firma Farimex jako pierwsza wprowadziła kasy fiskalne typu mini. Na podstawie uzyskanych doświadczeń kierownicy firmy postanowili wprowadzić na rynek nową generację kas fiskalnych pod marką FAREX, która łączy w sobie silną pozycję rynkową, doświadczenie oraz najnowsze rozwiązania technologiczne. Efektem tego są niewielkie, niezawodne i proste w obsłudze urządzenia fiskalne. Obecnie Farimex Polska to jedna z najszybciej rozwijających się firm w swojej branży. Jeżeli interesują Cię kasy fiskalne bądź kasa fiskalna to koniecznie wejdź na ich stronę internetową lub skontaktuj się z nimi.

  Data dodania: 03 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsze łóżeczka drewniane »

  Wytwórnia mebli "Leszek Wujec i Syn" jest to interes specjalizująca się w produkcji łóżeczek dziecięcych.
  W naszej propozycji są łóżeczka drewniane, wykonane z litego drewna sosnowego, jakie gwarantują wytrzymałość oraz bezpieczeństwo zarówno dla dziecka czy środowiska.
  Producent mebli wdraża też meble dziecięce na odrębne zapotrzebowanie, w rozmaitej barwie, funkcjonalności i przystępnej cenie. Aplikujemy kleje, farby i lakiery z atestem PZH, lecz każde meble poddawane są probierzom wytrzymałościowym właściwym z wymogami normy europejskiej.

  Data dodania: 12 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rzeczoznawca Gdańsk »

  Mieszczące się w Gdańsku Trójmiejskie Biuro Rzeczoznawców zostało stworzone przez Tomasza Maciaka. Profil działalności biura koncentruje się wokół usług z dziedziny rzeczoznawstwa samochodowego. Proponuje sporządzanie opinii technicznych dla aut zabytkowych, ustalanie przyczyn uszkodzenia pojazdu oraz określanie rynkowego ubytku wartości pojazdu po naprawie. Biuro współpracuje z biegłymi sądowymi oraz certyfikowanymi rzeczoznawcami, co jest gwarancją najlepszej klasy świadczeń. Na liście kontrahentów biura znajduje się PZU S.A. oraz InterRisk.

  Data dodania: 13 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kominki z płaszczem wodnym »

  /Eko - Life sp. z o.o. ul. Borki 20a 40-348 Katowice Baza 42-440 Ogrodzieniec ul. 1-go Maja 161
  Projektujemy i wykonujemy instalacje kominków z płaszczem wodnym. Kominek z płaszczem wodnym zapewnia idealną atmosferę ekologicznego ciepła w domu.
  Można w nim wykorzystać siłę ognia z paleniska do ogrzania całej powierzchni domu. Energię wykorzystywaną w palenisku podczas spalania drewna kierujemy do centralnego ogrzewania całego budynku. Kominek z płaszczem wodnym umożliwia bardziej efektywne zagospodarowanie ciepła spalania drewna niż zwykły kominek powietrzny.
  Sprawność kominków z płaszczem wodnym dochodzi do 82 % dzięki płaszczowi wodnemu, który wypełniony jest wodą otaczającą całą komorę spalania. Ciepło odbierane jest z paleniska i gorących spalin i przekazuje je instalacji centralnego ogrzewania.
  Tradycyjny wkład kominkowy może skutecznie ogrzać jedynie pomieszczenie, w którym się znajduje. Większość ciepła bezpowrotnie jest tracona gdyż spaliny uchodzą do komina nie oddając swojego ciepła. Kominek z płaszczem wodnym zapewnia obniżenie kosztów ogrzewania budynku.
  Strona internetowa: www.kominki-wodne.pl

  Data dodania: 15 01 2016 · szczegóły wpisu »