Usługi Podkategoria: Usługi

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »
 • Traduttore freelance polacco - tłumacz techniczny języka włoskiego »

  Katowicki tłumacz mgr Henryk Machnik to jeden z najbardziej doświadczonych tłumaczy technicznych freelance języka włoskiego w Polsce. Jego nazwisko figuruje w rejestrze tłumaczy technicznych NOT w Warszawie. Nieprzerwanie od 1990 roku wykonuje on tłumaczenia dla firm polskich i włoskich. Specjalizuje się on w tłumaczeniach pisemnych o bardzo dużym stopniu trudności, takich jak sprawozdania z prób materiałowych, warunki techniczne, normy, instrukcje obsługi maszyn oraz urządzeń, DTR, itp. Doskonale też sprawdza się on w tłumaczeniach ustnych, które są jego pasją. Jest w stanie tłumaczyć kilka godzin bez przerwy, podczas negocjacji handlowych, prezentacji lub szkoleń technicznych przy odbiorach maszyn i linii produkcyjnych. Dobrze czuje się podczas wizyt włoskich delegacji w Polsce, gdy tłumaczenia trwają nawet kilkanaście godzin dziennie. Tłumaczenia ustne wykonuje na terenie Górnego i Dolnego Śląska, Małopolski i w Warszawie a także bardzo często we Włoszech. O jego rzetelności i wysokim poziomie tłumaczeń świadczy to, że dotychczas żaden z kilkuset klientów, z którymi miał on przyjemność pracować, nie zgłosił najmniejszych zastrzeżeń do poziomu wykonanych tłumaczeń. Wystawia faktury VAT.

  Traduzioni tecniche ed interpretariato italiano-polacco. traduttore ed interprete freelance con p.iva, madrelingua polacco, residente a katowice in polonia, specializzato in traduzioni tecniche.

  Data dodania: 19 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • DDD-PERFEKT - Odkomarzanie »

  Do usług odkomarzania stosujemy specjalistyczny sprzęt który pozwala nam na wykonanie skutecznie tego zabiegu. Jest to sprzęt wytwarzający w zależności od potrzeb ciepła lub zimna mgłę. Zimna mgła jest najbardziej skuteczna w walce z latającymi gośćmi naszych ogrodów ponieważ pozwala nam na bardzo precyzyjne miejscowe dawkowanie preparatu oraz zastosowanie częściowego opryskiwania ogrodu jest to bardzo istotne w przypadku gdy nasi klienci posiadają przydomowe ogródki warzywno-owocowe.

  Data dodania: 31 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Mercedes Taxi Katowice - Taksówka mercedes E klasa - przewóz osób na lotniska »

  taksówka mercedes klasy E W211 to sprowadzony z Niemiec luksusowy i bardzo bezpieczny, nowoczesny samochód w kolorze kremowym, który wykonuje przewozy biznesowe oraz obsługę uroczystości rodzinnych takich jak ślub, wesele, wieczór kawalerski, chrzciny, urodziny i inne. Samochód posiada tylne siedzenia fabrycznie przystosowane do przewozów małych dzieci, zapewniając im bezpieczeństwo i wygodę podróżowania, także na bardzo długich trasach. Taksówka ta jest wyposażona w klimatyzację i nawigację. Gwarantuje doskonałe warunki przewozu osobom pragnącym podróżować jak VIP. Kierowca zna włoski, może więc samodzielnie odbierać włoskich klientów z lotnisk: Katowice Pyrzowice, Kraków Balice, Wrocław i Warszawa Okęcie. Bardzo korzystne promocje dla firm i dla klientów indywidualnych. Wynajmując tę taksówkę możecie Państwo przekonać się osobiście jaki jest aktualnie niemiecki standard przewozu osób. Płatność gotówką lub kartami płatniczymi także typu elektron. Telefon kontaktowy: +48 501 478703

  Data dodania: 19 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pralnia dywanów Poznań »

  Pranie tapicerki samochodowej Poznań, dokładnie tak samo jak czyszczenie kanap Poznań, jest usługą ułatwiającą życie kierowcom. Nareszcie nie należy umawiać się i czekać wielu godzin na myjni samochodowej w kolejce do prania tapicerki. Wystarczy zadzwonić pod odpowiedni numer, umówić na dogodną dla siebie godzinę, a osoba zajmująca się praniem tapicerki przyjedzie do klienta, wypierze tapicerkę śpiesznie i z dobrym skutkiem. Dzięki temu możliwe jest oszczędzenie zarówno czasu, jak również pieniędzy. Pranie dywanów Poznań to usługa, która stanowi znaczne udogodnienie dla osób z niej korzystających. Dzięki korzystaniu z usługi prania dywanów Poznań, nie potrzeba konieczności samodzielnego zwijania, transportowania i oddawania dywanu do pralni. Osoba zajmująca się praniem dywanów zjawia się w mieszkaniu lub biurze o umówionej godzinie i własną pracą dokonuje prania wybranych tkanin, za pomocą technik,maszyn i środków najbardziej w tym celu odpowiednich. Można też oddać wykładzinę do naszej pralni dywanów.Dysponujemy własnym transportem Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową, na której znajdą Państwo szczegóły naszej oferty usługowej, obejmującej między innymi pranie dywanów, tapicerek i wykładzin oraz inne pokrewne usługi Karcher Poznań.

  Data dodania: 11 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Taxi Katowice - Katowice Airport Taxi - Krakow Airport Taxi »

  Taxi Katowice - Katowice Airport Taxi - Krakow Airport Taxi łączy bezkonkurencyjną cenę z rewelacyjną obsługą transferów z/na lotniska: Katowice Pyrzowice, Kraków Balice, Wrocław Copernicus, Warszawa Okęcie i przewozów międzymiastowych z regionu Śląska, Małopolski - Krakowa. Zapewniamy imienne odbiory pasażerów bezpośrednio z lotnisk, prywatnych adresów, hoteli, dworców PKP, PKS. Oferujemy przewozy całoroczne w góry: Zakopane, Wisła, Brenna Ustroń, Szczyrk, Żywiec oraz inne.Współpracujemy z firmami, hotelami, pensjonatami, biurami turystycznymi. Obsługa nowymi klimatyzowanymi combi-vanami 6+1. Serdecznie zapraszamy!!! Z nami najtaniej, bezpiecznie i na czas dotrzesz na miejsce. Tel: (+48) 503-89-40-89, taxi@airport-taxi.pl, www.airport-taxi.pl

  Data dodania: 14 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dezynsekcja Warszawa »

  Na wiosnę przepełnione, należy szybko rozpuszczających 65 procent pelety podchlorynu wapnia (3 uncje na 100 litrów wody lub około 2 metrów głębokości). Pelety są dostępne w sklepach zaopatrzenia w basenie lub sprzętu. Uwaga: Granulat powinien zawierać TYLKO wapnia podchloryn-NOT Algicydy, stabilizatory chloru / odżywki, kwasy lub inne środki dezynfekujące. (Mogą być dopuszczalne do użytku w basenach pływackich, ale nie są odkomarzanielink text bezpieczne dla wody pitnej.) W miarę możliwości, należy uruchomić chlorowanej wody przez węża ogrodowego powrotem do studzienki na godzinę, chlorowane mycia wodą w dół do wnętrza obudowy. Szorować boki wykopanej dobrze lub wiosną z czystym pędzlem i roztworem chloru (zmieszać jedną część wybielacza do prania domowego do czterech części wody). Używać gumowych rękawic i okularów ochronnych.

  Data dodania: 27 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Katalog firm »

  Bazy danych służą do ułatwiania w odnajdywaniu się pośród ogromnych ilości placówek. Dokonuje się to dzięki grupowaniu według różnych działów. Całość uzupełnia intuicyjna wyszukiwarka, by łatwo odnaleźć potrzebną placówkę. Tak to funkcjonuje w serwisie firm usługowych dla Śremu. Wpisujemy zatem w pole wyszukiwania: „Śrem Metropol”, „Śrem szkoła rodzenia” czy „zespół Fenix Śrem” i otrzymujemy listę poszukiwanych firm spełniających podane kryteria. Po wybraniu przykładowego widzimy stronę w serwisie z nazwą, znakiem logo, danymi teleadresowymi, e-mail, stroną internetową, krótkim opisem. Zatem każdy poszukujący odnajdzie tu warsztat, wraz niezbędnymi danymi do kontaktu.

  Data dodania: 02 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • KOS - Firma Budowlana | Usługi budowlane »

  Jesteśmy firmą budowlaną świadczącą szeroki zakres usług z budownictwa ogólnego zarówno dla klientów indywidualnych jak i firm i instytucji. Głównym punktem naszej oferty usług budowlanych jest budowa domów oraz innych budynków w technologii tradycyjnej. Od lat trudnimy się wykonawstwem domów jednorodzinnych, budynków wielorodzinnych, handlowych, usługowych, hotelowych oraz budowli i budynków innego przeznaczenia. Budujemy z własnych materiałów lub też budulców powierzonych od wykopów do dowolnego etapu, możemy zestawić stan surowy jak i podjąć się budowy pod klucz. Decydując się na korzystanie z usług budowlanych firmy KOS inwestorzy mogą liczyć na wysoką jakości świadczonych usług, na wszystkie roboty budowlane otrzymują gwarancję profesjonalnej firmy budowlanej oraz fachowe doradztwo na każdym etapie budowy. Budowy domu czy też domów podejmujemy się przeważnie na terenie świętokrzyskiego oraz mazowieckiego a w szczególności miast: Warszawa, Piaseczno, Pruszków, Otwock, Legionowo oraz ich okolic. Zapraszamy do współpracy osoby poszukujące profesjonalnego, uczciwego wykonawcy budowlanego.

  Data dodania: 11 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kantor internetowy »

  Przelewy walutowe w ostatnim czasie nabierają coraz większego znaczenia w codziennym życiu. Szczególnie dużo takowych przelewów odbywa się na drodze Wielka Brytania – Polska. Dzięki nowoczesnym platformom finansowym możemy zaoszczędzać na takich przelewach sporą część gotówki. Dzięki platformie Trejdoo dokonujemy wymiany walut bez konieczności uczestnictwa w transakcji banków czy kantorów. Ponadto możemy również skorzystać z opcji rachunku powierniczego escrow, przy np. umowie kupna sprzedaży produktu. Dokonując wymiany walut poprzez platformę internetową Trejdoo nie musisz już płacić spreadu. Możesz wymienić walutę albo po kursie rynkowym, albo po kursie ustalonym przez innego użytkownika. To innowacyjne rozwiązanie ma sprawić, że komfort przy wymianie będzie dużo wyższy, a koszty mniejsze.

  Data dodania: 08 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rośliny ogrodowe »

  Na pewno wystarczająco sporo razy zobaczyłeś skwer, w którym wsio nader perfekcyjnie korespondowało do siebie. Rosły w nim krzewy ozdobne, jakieś rośliny ogrodowe, a nawet pojawiały się w nim drzewa owocowe, które niezmiernie uroczo harmonizowały do całości. Sztuczne wodospady, kamienie, rośliny, wszystko to miało swoją pozycję. O ile ciekawisz się danami z tej materii, zapraszamy do nas na witrynę.

  Data dodania: 10 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pranie dywanów Kielce »

  Program marketingowy pod hasłem Pranie dywanów Kielce został opracowany na potrzeby prezentacji firmy usługowej MB Service. Podczas pracy używa się najwyższej jakości produktów firmy Prochem. Temperatura prania do 60 stop. zapewnia bardzo bezpieczny i efektywny przebieg procesu. Pranie dywanów wykonywane jest na miejscu lub na życzenie klienta zabiera się dywany lub meble. W sposób szczególny firma poleca pranie i czyszczenie wykładzin i dywanów do temperatury 60 stopni C, pranie mebli nowoczesnych i zabytkowych tapicerowanych, odkurzanie przed praniem, pranie schodów, usuwanie plam, usuwanie roztoczy i alergenów, odświeżanie dywanów na sucho, usuwanie zapachów lub odorów, szybki proces suszenia, czyszczenie po awariach hydraulicznych i zabezpieczenie przed ponownym zabrudzeniem. MB Service posiada do swej dyspozycji bogate zaplecze maszyn renomowanej firmy Esteam z Kanady, które pozwalają w krótkim czasie oczyścić i osuszyć kilka pomieszczeń.

  Data dodania: 07 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Środki czystości »

  Nie spodziewałeś się, że tak mała pracownia może pokryć się grubym prochem? Przewidywałeś, że zwyczajna szmatka sprosta wyzwaniu z utrzymaniem czystości. Nie przejmuj się. Mamy dla Ciebie wyjście z tej sytuacji. Norenco nadejdzie Ci na ratunek. Bogate utrzymanie się na rynku polskim i norweskim pozwoliło utworzyć niewiarygodną propozycję. Firma oferuje nie tylko środki dezynfekcyjne czy maszyny czyszczące. Norenco przedkłada Ci dodatkowo mycie specjalistyczne, które zapewni higienę na najwyższym poziomie.

  Data dodania: 08 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Znany ranking lekarzy »

  Ogólne zdanie że sławny znachor bezwzględnie bywa lekarzem który zajmuje ranking lekarzy jako jedyny z profesjonalnych ewentualnie najmocniej efektownych fachowców. Czasem okazuje się niestety adekwatne z prawdą, dlatego że nadmieniony lekarz 4u, którego uznaje się za odpowiedniego jest albo nieprofesjonalny albo zwyczajnie przechwalony. Ciężko określić gdzie znajduje się z tym ambaras jednakże na pewno opłaca się skoncentrować się na prawdzie iż branża znachorów nie zawsze podąża w parze z ich kwalifikacjami bądź powołaniami gdyż nie ma co udawać iż aby stać się rzetelnym duszpasterzem należy odczuwać powołanie pomimo tego w materii znachorów okazuje się dosłownie jednakowo jako że musi istnieć pierwotne powołanie. Na własną rękę odpowiedz sobie na zagadnienie co na kaszel mokry w piękne listopadowe spacery. W przeciwnym razie nie ma możliwości ażeby człowiek w osobistej specjalności uzdrawiał adekwatnie. Dobrym i znanym lekarzem okazuj esię być Lekarz Tomasz Tomkalski. Odbywa się to bowiem w impuls maksymy że jakkolwiek wykonujesz, wykonuj to najwłaściwej w jaki sposób umiesz. Bodajeś porządkował ulice czyń to jakbyś tworzył utwór artystyczny niczym Vasco Da Gama. Nie jest to praca nietrudna pomimo tego powinno się mieć świadomość że tylko będąc okulistą zidentyfikuje raka oraz bezpłodność. Dla znachora będą szalenie proste do znalezienia jedynie w takim razie faktycznie decyduje się na zawód znachora. Profesja wykonywana z zaciętością, co więcej z gigantycznym ofiarnością i uchwyceniem dla jego negatywnych momentów oraz zgnębieniem i wątpliwości które niemniej w każdym profesji bywają. Wiec powinno się posiadać bezwzględną myśl że czasami wybieramy klasycznego znachora gdyż jest w najwyższym stopniu familiarny, wszak natomiast może okazać się prawdą iż lepszym lekarzem będzie człowiek jaki posiada skromniej głośne imię ale dysponuje gigantyczną hobby do wykonywanego nie lekkiej pracy.

  Data dodania: 16 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gadżety reklamowe Kielce »

  Agencja reklamowa Upshot posiada szeroki wybór gadżetów reklamowych, poligrafii oraz systemów wystawienniczych. Nasz asortyment to m.in: kubki, długopisy, odzież, zapalniczki, breloki, pendrive, elektronika, smycze reklamowe, kalendarze, ulotki, foldery reklamowe, plakaty, wizytówki, teczki ofertowe, wizytówki pcv, roll-up baner, baner, stoiska promocyjne, neony reklamowe.

  Data dodania: 21 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki Transport Wrocław »

  Oferujemy usługi transportowe i przeprowadzki na terenie Wrocławia, całej Polski jak i Europy w bardzo korzystnych cenach. Dysponujemy kilkoma autami w zabudowie kontener meblowy.Wszystkie wyposażone w wózki,koce,folie,pasy ściągające co pozwala na bezpieczny transport. Każde auto wyposażone jest w system GPS przez co przesyłka dotrze bardzo szybko do celu. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 07 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Podkłady muzyczne »

  Piech Studio to firma, która jest własnością Pana Sebastiana Piecha i które świadczy usługi związane z produkcją podkładów muzycznych. Dźwięk i wszystko to co jest z nim związane to nasza specjalność. Jesteśmy w stanie stworzyć każdy dźwięk, do dowolnego użytku. Studio nagrań Piech Studio wykona ścieżkę dźwiękową do reklamy czy podkład muzyczny dla początkujących i nie tylko artystów. Nasza firma posiada biuro w Lublinie, gdzie można spotkać się z nami osobiście, nic nie stoi również nam na przeszkodzie by podjąć współprace z klientami innych regionów kraju.

  Piech Studio
  Sebastian Piech
  20-834 Lublin
  Świerkowa 24
  info@piechstudio.pl
  kom. 600 888 295
  NIP: 8251962410
  Regon: 060625615

  Data dodania: 06 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Lombard 24h »

  Potrzebujesz szybko gotówki? Zapraszamy do nowo otwartego lombardu z kantorem gdzie otrzymacie Państwo pożyczkę pod zastaw: biżuterii, telefonów komórkowych, laptopów, kamer, aparatów fotograficznych, nieruchomości oraz samochodów. Skupujemy również złote wyroby tj: monety, biżuterię, zegarki itp. Najlepsze ceny w mieście. Sprawdź nas!!!!!! Przyjdź lub zadzwoń. Ul. Marszałkowska 138 tutaj również możliwość wymiany walut oraz ul. Domaniewska 17/ 19 664 048 048. Zapraszamy

  Data dodania: 09 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Naprawa samochodów Wrocław »

  Serwis Samochodowy Auto Serwis NASOWrocław para się diagnostyką, wymianą części mechanicznych i elektronicznych, proponuje szeroki wybór olejów. Diagnostyka Samochodowa Auto Serwis Naso Wrocław to całościowa oferta, która stawia sobie za cel troskę o najmniejsze detale mające wpływ na wygląd i jakość techniczną samochodów. Sprawdzanie aut odbywa się według specjalnych planów obsługowo-naprawczych opartych na szerokiej wiedzy mechaników.

  Data dodania: 11 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tani kurier DHL »

  Serwis KurJerzy.pl oferuje tanie wysyłki kurierskie w całej Polsce. Większość usług krajowych firmy DHL odbywa się w ramach transportu drogowego, przy wykorzystaniu sieci oddziałów i sortowni.
  Lokalne przesyłki DHL odbywaja się na terenie tego samego miasta z pominięciem sortowni centralnej oraz transportu liniowego.
  W ramach Serwisu KurJerzy.pl istnieje możliwość skorzystania z usług paczkowych dla wysyłki przedmiotów o wadze do 30kg. Poza wagą, paczka musi spełniać również kryteria wymiarów oraz wagi gabarytowej.
  DHL to tani kurier bez podpisywania umowy i wychodzenia z domu. Przesyłki DHL są dostępne online 24/h.

  Data dodania: 15 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Parking lotnisko okęcie »

  Nasza firma gwarantuje osobom podróżującym samolotem miejsca na parkingu blisko lotniska Okęcie w Warszawie. Pod warunkiem, że jesteś zmuszony skorzystać z takiego rodzaju transportu i nie masz gdzie zostawić swojego samochodu, to zdaj się na nas. Nasz parking jest nieprzerwanie strzeżony, zabezpieczony ogrodzeniem, oświetlony i co najlepsze jest w pobliżu lotniska Okęcie w stolicy, do którego umożliwiamy dostarczenie. Na naszej stronie wyszperacie Państwo detale naszej propozycji.

  Data dodania: 10 10 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Usługi

Usługi - nowa strona:

Adres: