Edukacja Nauka Kategoria: Edukacja Nauka

Edukacja Nauka - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Biuro tłumaczeń - Gliwice, colltra »

  Biuro tłumaczeń Gliwice - colltra, świadczy wysokiej jakości usługi wielu rodzai tłumaczeń. W ofercie między innymi: tłumaczenia pisemne - zwykłe i specjalistyczne (medyczne, techniczne, prawnicze, biznesowe, marketingowe i wiele innych), a także tłumaczenia ustne (kabinowe, szeptane itd). W ofercie również tłumaczenia stron www oraz lokalizacja. Każdy dokument, zanim zostanie w ostatecznej wersji dostarczony do klienta, przechodzi specjalnie przygotowany przez nasze biuro tłumaczeń proces kontroli jakości, dzięki czemu, nasi klienci mogą mieć pewność, że dokument, który do nich trafia, nie zawiera żadnych błędów. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę.

  Data dodania: 14 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Bydgoski Klub Motorowodny MORS, turystyka wodna »

  Stowarzyszenie Bydgoski Klub Motorowodny MORS powstał 1957r. Z klubem MORS zawsze obierzesz właściwy kurs ! www.klubmotorowodnymors.pl
  W sezonie letnim klub prowadzi marinę przy ul. Witebskiej. Jest to jedyne miejsce w Bydgoszczy gdzie można bezpiecznie cumować jacht, łódź pod opieką naszych bosmanów. Siedzibą klubu jest barka ELLA zacumowana w Brdyujściu na torze regatowym przy ul. Witebskiej. Barka ELLA jest miejscem spotkań bydgoskich motorowodniaków. Klub prowadzi działalność turystyczna i szkoleniową. W sezonie letnim organizuje egzaminy i kursy motorowodne na patent sternika motorowodnego. BKM- MORS jest organizatorem rejsów turystyczno- krajoznawczych po wodach śródlądowych. Teren mariny klubowej jest ogrodzony i monitorowany. Na pomostach woda i prąd. Ogródek letni zadaszony.www.klubmotorowodnymors.pl
  W szeregi Klubu zapraszamy wszystkich tych, którym nie jest obca turystyka wodna, a zwłaszcza turystyka motorowodna. W sezonie letnim zapraszamy do cumowania w klubowej marinie. Na stronie: historia klubu, nasza siedziba, galeria i kontakt do klubu.www.klubmotorowodnymors.pl

  Data dodania: 01 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kurs motorowodny w Bydgoszczy »

  Wszystkich chętnych do zdobycia patentu motorowodnego zapraszamy na profesjonalne kursy motorowodne do Bydgoszczy.U nas zdobędziesz potrzebną wiedzę i umiejętności ! Kurs odbywa się w oparciu o wytyczne dotyczące szkolenia na patent sternika motorowodnego Polskiego Związku Motorowodnego i Narciarstwa Wodnego. Sternik motorowodny to podstawowy kurs przeznaczony dla osób, które chcą uzyskać uprawnienia do prowadzenia jachtów motorowych i skuterów wodnych. Organizatorem kursów i szkoleń motorowodnych jest Firma Bydgoski Wodniak.Firma jest oficjalnym podmiotem zarejestrowanym, w PZMWiNW jako ośrodek szkoleń i egzaminów na patenty motorowodne w Bydgoszczy.Patent sternika motorowodnego uprawnia do:- prowadzenie jachtów motorowych po wodach śródlądowych,- prowadzenia jachtów motorowych o długości kadłuba do 12 m po morskich wodach wewnętrznych oraz pozostałych wodach morskich w strefie do 2 Mm od brzegu, w porze dziennej.Część praktyczna przeprowadzana jest na łodzi motorowej typu RIBITWA z silnikiem SUZUKI.Aby jeszcze lepiej przygotować się do egzaminu, każdy kursant otrzymuje bezpłatnie płytę edukacyjną z materiałem szkoleniowym.Kurs zakończony jest egzaminem na stopień sternika motorowodnego.

  Data dodania: 01 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Www.odzyskaj.eu - porady psychologiczne »

  Odzyskaj spokój to blog omawiający kwestie związane z psychologią. Jest to na tyle rozległa sfera, że każdy czytelnik znajdzie artykuły które go zainteresują. Każdego dnia każdy człowiek boryka się z sytuacjami stresowymi. Na łamach bloga przeczytasz czym jest stres, jak może oddziaływać na człowieka, ale także jak unikać jego negatywnych skutków. Obecne społeczeństwo boryka się także z innymi poważnymi kłopotami takimi jak depresja, czy niskie poczucie własnej wartości. Żadna sytuacja nie jest sytuacją bez wyjścia, dlatego warto szukać odpowiednich rozwiązań. Na odzyskaj spokój odnajdziesz wskazówki jak można radzić sobie z gniewem, z samotnością, czy z nieśmiałością. Warto spojrzeć w głąb siebie i uświadomić sobie co w nas siedzi, bo wtedy jest szansa, żeby to zmienić. A to już coś.

  Data dodania: 12 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Alfa direct - niemiecki Poznań »

  Alfa Direct to szkoła językowa oferująca kursy Metodą Bezpośrednią, Metodą Colina Rosa oraz szkolenia w oparciu o tradycyjne zasady dydaktyczne. Szkoła oferuje kursy języków obcych w tym m.in. języka hiszpańskiego w Poznaniu. Kursy przeznaczone są zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Słuchacze szkoły mogą uczęszczać na zajęcia według różnych programów w zależności od potrzeb. Oferta szkoły zawiera ponadto propozycję dla klientów korporacyjnych. Firmy mogą skorzystać ze szkoleń językowych, jak również kursu języka obcego np. niemieckiego, opracowanego na indywidualne potrzeby klienta, biorąc pod uwagę m.in. specyfikę branży w której pracuje. Szkoła specjalizuje się w tłumaczeniach ekonomicznych i prawniczych. Przeprowadza tłumaczenia aktów prawnych, umów, opinii prawnych, raportów i analiz, a także wielu innych dokumentów, także dla osób prywatnych.

  Data dodania: 26 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Lekcje angielskiego online »

  Nauka angielskiego online to normalny kurs językowy przygotowany tak jak lekcje angielskiego online metodą tradycyjną lecz odbywający się przez internet z zachowaniem wszystkich kluczowych komponentów i elementów składających się na kurs angielskiego online, takich jak: czytanie, pisanie, mówienie, konwersacje oraz słuchanie. Rzetelna i przyjazna atmosfera zajęć pozwala na pełną koncentrację na jak najefektywniejszym przyswajaniu wiedzy i wykorzystywaniu jej każdego dnia w różnych sytuacjach.

  Data dodania: 10 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Mysiadło »

  Szkoła Okrywców to Niepubliczna Szkoła Podstawowa wpisana jest do ewidencji szkół i placówek niepublicznych prowadzonej przez Gminę Piaseczno. Szkoła posiada szkoły publicznej. Nasza szkoła w nowoczesny sposób rozwija pasje i talenty uczniów. Naszym celem jest także rozwijanie umiejętności prospołecznych, aby nasi Uczniowie wyrośli na osoby wrażliwe i odpwiedzialne.

  Data dodania: 15 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie prac »

  Napisanie dobrej pracy dyplomowej wymaga czasu, odpowiedniej literatury i wiedzy. Niestety nie każdy ma wystarczająco dużo czasu aby móc stworzyć pracę teoretyczną czy też problematyczną, która umożliwi zaliczenie przedmiotu czy obrony upragnionego tytułu. Dlatego powstała strona pisanieprac.soup.io na której można znaleźć wskazówki jak zredagować pracę dyplomową bądź zaliczeniową. Zapraszamy do jej odwiedzenia.

  Data dodania: 01 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kurs na Instruktora Pływania Ostrowiec »

  W ofercie Centrum Edukacji i Doskonalenia Smart, znajdują się kursy instruktorskie i szkolenia dla osób pasjonujących się pływaniem, dzięki którym mogą zdobyć uprawnienia instruktorskie.Na realizację tego projektu wybraliśmy Krytą Pływalnię Neptun, zlokalizowaną w Ożarowie przy ulicy Ostrowieckiej 4A. Jest to obiekt cichy, spokojny, relatywnie mało uczęszczany. Nowoczesny system technologiczny uzdatniania wody basenowej zapewnia wodę w,, nieckach” basenowych o stałej temperaturze, jak również odpowiedniej jakości kontrolowanej przez stację Sanitarno-Epidemiologiczną. Proponowany przez nas kurs instruktora pływania przygotowuje i usprawnia uczestników zajęć do pracy w ośrodkach rekreacyjnych, ośrodkach sportu, placówkach wypoczynku, na obozach i koloniach. Ponadto istnieje możliwość podniesienia kwalifikacji nauczycieli, którzy będą uprawnieni do samodzielnego prowadzenia nauki pływania w ramach zajęć wychowania fizycznego. Ogromnie ważne jest również to, że absolwent naszego kursu może założyć własną działalność, za pośrednictwem której, będzie mógł samodzielnie prowadzić naukę pływania-dla osób z różnych grup wiekowych.

  Data dodania: 14 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Noclegi »

  Wielu z nas jest wręcz zakochanych w polskim morzu. Któż z nas miło nie wspomina wakacji nad Bałtykiem? Pewnie tylko Ci, którzy nie mieli okazji tam przebywać. Jeżeli w tym roku również mamy zamiar udać się nad polskie morze to konieczne będą odpowiednie noclegi nad morzem. Powinniśmy je zarezerwować wcześniej, najlepiej przed sezonem. Bardzo często, bowiem zdarza się tak, że noclegi rezerwowane przed sezonem są tańsze, mimo tego, że będziemy z nich korzystać właśnie podczas sezonu.

  Data dodania: 29 10 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Edukacja Nauka