Edukacja Nauka Kategoria: Edukacja Nauka

Edukacja Nauka - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Eco driving »

  Szkolenie eco drivingu przeznaczone jest dla wszystkich kierowców pragnących zdobyć większe umiejętności jazdy. Eco driving jest świadomą taktyką jazdy redukującą koszty eksploatacji samochodu. Eco jazda to nie tylko oszczędności w postaci paliwa ale też materiałów eksploatacyjnych oraz zmniejszenie emisji szkodliwych substancji do środowiska. Kurs eco driving ma dodatkową zaletę poprawy bezpieczeństwa kierowcy, pasażerów a nawet innych uczestników ruchu drogowego. Szkolenie eko jazdy prowadzone jest na wszystkich pojazdach niezależnie od rodzaju silnika i napędu. Wybierając się na kurs eco drivingu wystarczą chęci i podstawowe umiejętności obsługi auta. Kurs eko jazdy stał się modnym stylem życia dlatego bądź na topie i zapisz się na nasz kurs.

  Data dodania: 08 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie defensywnej jazdy »

  Szkolenie defensive driving organizowane w każdym mieście na terenie całej Polski. Kurs defensywnej jazdy przeznaczony jest dla wszystkich kierowców niezależnie od umiejętności, doświadczenia i płci. Obsługujemy duże floty samochodowe, które zapraszają kierowców na cykliczne szkolenie defensive driving. Defensywna jazda jest popularnym stylem jazdy wyróżniającym najlepszych kierowców. Podstawą defensive driving jest wysoka kultura drogowa, wrażliwość społeczna a także świadomość zagrożeń wypadków. Kurs jazdy defensywnej umożliwia wdrożenie najistotniejszych zasad techniki jazdy mających istotny wpływ na bezpieczeństwo. Szkolenie defensywnej jazdy skupia się na obserwacji drogi, taktyce jazdy, unikania zagrożeń, przewidywaniu ruchu, prawidłowym wykonywaniu manewrów. Jazda defensywna jest ciekawym zkoleniem teoretycznym i praktycznym wykorzystującym nowoczesne technologie telemetryczne. Kurs defensive driving zmniejsza wypadkowość kierowców obniżając koszty utrzymania floty samochodowej.

  Data dodania: 30 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Na co warto patrzeć robiąc testy psychotechniczne »

  Badania psychologiczne i badania psychotechniczne wykonuje się w celu skontrolowania posiadania predyspozycji psychotechnicznych. Badanie kierowców trwa około 60 minut, natomiast badanie operatorów krócej o połowę. Badanie psychologiczne oraz badanie psychotechniczne ważne jest na dany czas. Pracownia psychologiczna musi być wpisana do rejestru Marszałka Województwa. Pracownia psychotechniczna musi prowadzić dokumentację badań oraz należycie ją zabezpiecza. Do badań na stanowisko związane z prowadzeniem samochodów służą psychotesty kierowców. W czasie badań wykorzystywane są testy psychologiczne i testy psychotechniczne. Miejscem gdzie wydaje się orzeczenie jest pracownia psychologiczna, Oświęcim to miasto gdzie warto wykonać wymienione badanie operatorów. Wysoką jakość badań musi zapewnić każda pracownia psychotechniczna, Oświęcim to miejsce gdzie znajdują się świetnie wyposażone pracownie. Nowoczesna aparatura skraca czas badania i pozwala na szybkie badania psychologiczne. Oświęcim to miejsce w którym tworzone są nowoczesne pracownie. Kierowcy zawodowi zapisują się na badania psychotechniczne. Oświęcim jest miastem w którym kierowcy mają ogromny dostęp do psychologów transportu. Klimat w gabinecie ma wpływ na badanie psychologiczne. Oświęcim zamieszkuje kilku specjalistów psychologii transportu. Każdy człowiek ma prawo do błędu dlatego można poprawić badanie psychotechniczne. Oświęcim jest miastem pokoju które od lat świadomie kreuje swój wizerunek.

  Data dodania: 21 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • Pozyskiwanie dotacji unijnych dla firm, dotacje unijne 2017 »

  Supra Serwis pojawiła się na rynku z myślą o pomocy w uzyskaniu dotacji ze środków publicznych, w tym dotacje unijne z roku 2017 i dotacje unijne dla firm. Udzielamy Klientom absolutne wsparcie na każdym etapie pozyskiwania dotacji. Dofinansowanie dla szpitali, przychodni, czy dofinansowanie z ZUS - zapewniamy pomoc każdemu.
  Obiecujemy dogłębną pomoc w uzyskaniu dofinansowania - monitorujemy źródła dofinansowań, wybierzemy właściwy dla Twojej działalności konkurs, a następnie przygotujemy wnioski i dokumentacje. Zapewniamy w dodatku wsparcie w zarządzaniu projektem i jego rozliczeniem. Jesteśmy do Twojej dyspozycji zawsze, kiedy tego potrzebujesz.

  Data dodania: 28 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Zaplanowanie wyjazdu integracyjnego to wspólna pasja. »

  Nasza firma zajmuje się całościową organizacją wyjazdu integracyjnego. Organizacja wyjazdu integracyjnego jest ciekawym procesem, w którym rewelacyjnie odnajduje się agencja eventowa. Ciekawe pomysły, gry i zabawy będą przyjęte z zadowoleniem nie tylko przez gości pikników rodzinnych. W naszej firmie pikniki rodzinne realizowane są w ścisłej współpracy z klientem np. urzędem miasta, firmą. W trakcie pikników rodzinnych stawiamy dmuchaną zjeżdżalnię. Dmuchana zjeżdżalnia ma 6 metrów wysokości i bardzo dobrze nadaje się do realizacji animacji dla dzieci. Nasi animatorzy mają wiele ciekawych pomysłów zabaw dla dzieci. Piknik firmowy oraz organizacja eventów to idealne zadanie dla kreatywnej agencji eventowej z Wrocławia. Na pikniki firmowe warto wynająć ciekawe urządzenia. Jednym z nich jest symulator dachowania, który zapewni silne przeżycia. Symulator dachowania i symulator zderzenia czołowego to największe atrakcje pikniku motoryzacyjnego oraz pikniku bezpieczeństwa ruchu drogowego. Symulatory uzupełnią mobilne miasteczko ruchu drogowego oraz zwariowane rowery. Fotobudka to fantastyczna rozrywka podczas pikników rodzinnych, wesel oraz wyjazdów integracyjnych. Zdjęcia mają różny format, a nasza fotobudka zapewnia najlepszą jakość. Niska cena pozwoli wynająć na każdy event w tym piknik rodzinny, event firmowy albo urodziny. Do nauki jazdy służy symulator jazdy Formuła 1. Pozwala na ekstremalna jazdę nie tylko na torze. Urządzenia elektroniczne oraz rzeczywistość wirtualna to przyszłość. W naszej ofercie wynajmu znajdują się okulary VR z kontrolerami. Pozwalają na realizację gier i zabaw elektronicznych, ale również projekcję filmów 360 stopni. Organizujemy również Safety Day. Ten wyjątkowy rodzaj pikniku BHP jest bardzo popularny w firmie nie tylko produkcyjnej. W trakcie firmowego pikniku BHP pracownicy mogą skorzystać z urządzenia treningowego jakim jest komora dymowa. Pozwala na przeprowadzenie szkolenia z ewakuacji z zadymionego pomieszczenia.

  Data dodania: 09 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie flotowe »

  Szkoła bezpiecznej jazdy została otwarta w celu prowadzenia szkoleń oraz treningów. Szkolenie bezpiecznej jazdy przeprowadzane jest mobilnie w dowolnym miejscu. Bezpieczna jazda oznacza eliminację ryzyka drogowego poprzez eco driving i defensive driving. Kurs bezpiecznej jazdy to kurs eco driving i szkolenie defensive driving. Nauka bezpiecznej jazdy obejmuje szkolenie eko driving podczas zajęć w ruchu drogowym. Jazda defensywna polega na prognozowaniu zagrożeń i rozmyślnie ich unikanie poprzez taktykę i technikę jazdy. Szkolenie jazdy defensywnej jest bardzo często wybierane przez firmy i organizacje. Szkolenie flotowe organizujemy na dowolnych pojazdach. Sporo kursantów naszych szkoleń uważa szkolenie floty za najciekawsze zajęcia. Kluczowym produktem jest szkolenie antypoślizgowe, czyli jazda nieprzekraczająca granicy przyczepności. Trening poślizgu jest najbardziej efektownym szkoleniem wywołującym ogromne ilości endorfin. Moto szkolenie organizowane przez naszych instruktorów na długo zostanie w pamięci kursantów. Firma oferuje event motoryzacyjny jako promocję bezpieczeństwa na drodze w formie zabawy. Moto event jest realizowany dzięki symulatorom bezpiecznej jazdy.

  Data dodania: 01 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalny konsulting i szkolenia coaching »

  Coaching Club to skuteczna szkoła coachingu, która oferuje kompleksowy wachlarz usług szkoleniowych i consultingu dla sektora B2B. Dzięki długoletniej działalności rozpracowaliśmy oczekiwania przedsiębiorstw i organizacji, jakie wiążą się z z przewodzeniem personelem.Team nauczycieli tworzą profesjonaliści, których wiedza i rozeznanie na rynku pozwala na zaoferowanie odpowiednich narzędzi dla danej firmy. W codziennej pracy kierujemy się zasadą że dobry coach jest nastawiony na komunikację z klientem i wspólnie z nim projektuje zarys działania.Oprócz szkolenia nasi klienci mają możliwość skorzystać wsparcia ekspertów wszelkich dziedzin. Personal coach przystosuje Państwa do ćwiczeń nad kompetencjami negocjacji lub motywacją. Performance coach wyjaśni jak sporządzić scenariusz czynności przed istotnym zadaniem, koncentrując się dodatkowo na badaniu zagrożenia i aktywów.

  Data dodania: 26 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń - Gliwice, colltra »

  Biuro tłumaczeń Gliwice - colltra, świadczy wysokiej jakości usługi wielu rodzai tłumaczeń. W ofercie między innymi: tłumaczenia pisemne - zwykłe i specjalistyczne (medyczne, techniczne, prawnicze, biznesowe, marketingowe i wiele innych), a także tłumaczenia ustne (kabinowe, szeptane itd). W ofercie również tłumaczenia stron www oraz lokalizacja. Każdy dokument, zanim zostanie w ostatecznej wersji dostarczony do klienta, przechodzi specjalnie przygotowany przez nasze biuro tłumaczeń proces kontroli jakości, dzięki czemu, nasi klienci mogą mieć pewność, że dokument, który do nich trafia, nie zawiera żadnych błędów. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę.

  Data dodania: 14 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Bydgoski Klub Motorowodny MORS, turystyka wodna »

  Stowarzyszenie Bydgoski Klub Motorowodny MORS powstał 1957r. Z klubem MORS zawsze obierzesz właściwy kurs ! www.klubmotorowodnymors.pl
  W sezonie letnim klub prowadzi marinę przy ul. Witebskiej. Jest to jedyne miejsce w Bydgoszczy gdzie można bezpiecznie cumować jacht, łódź pod opieką naszych bosmanów. Siedzibą klubu jest barka ELLA zacumowana w Brdyujściu na torze regatowym przy ul. Witebskiej. Barka ELLA jest miejscem spotkań bydgoskich motorowodniaków. Klub prowadzi działalność turystyczna i szkoleniową. W sezonie letnim organizuje egzaminy i kursy motorowodne na patent sternika motorowodnego. BKM- MORS jest organizatorem rejsów turystyczno- krajoznawczych po wodach śródlądowych. Teren mariny klubowej jest ogrodzony i monitorowany. Na pomostach woda i prąd. Ogródek letni zadaszony.www.klubmotorowodnymors.pl
  W szeregi Klubu zapraszamy wszystkich tych, którym nie jest obca turystyka wodna, a zwłaszcza turystyka motorowodna. W sezonie letnim zapraszamy do cumowania w klubowej marinie. Na stronie: historia klubu, nasza siedziba, galeria i kontakt do klubu.www.klubmotorowodnymors.pl

  Data dodania: 01 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kurs motorowodny w Bydgoszczy »

  Wszystkich chętnych do zdobycia patentu motorowodnego zapraszamy na profesjonalne kursy motorowodne do Bydgoszczy.U nas zdobędziesz potrzebną wiedzę i umiejętności ! Kurs odbywa się w oparciu o wytyczne dotyczące szkolenia na patent sternika motorowodnego Polskiego Związku Motorowodnego i Narciarstwa Wodnego. Sternik motorowodny to podstawowy kurs przeznaczony dla osób, które chcą uzyskać uprawnienia do prowadzenia jachtów motorowych i skuterów wodnych. Organizatorem kursów i szkoleń motorowodnych jest Firma Bydgoski Wodniak.Firma jest oficjalnym podmiotem zarejestrowanym, w PZMWiNW jako ośrodek szkoleń i egzaminów na patenty motorowodne w Bydgoszczy.Patent sternika motorowodnego uprawnia do:- prowadzenie jachtów motorowych po wodach śródlądowych,- prowadzenia jachtów motorowych o długości kadłuba do 12 m po morskich wodach wewnętrznych oraz pozostałych wodach morskich w strefie do 2 Mm od brzegu, w porze dziennej.Część praktyczna przeprowadzana jest na łodzi motorowej typu RIBITWA z silnikiem SUZUKI.Aby jeszcze lepiej przygotować się do egzaminu, każdy kursant otrzymuje bezpłatnie płytę edukacyjną z materiałem szkoleniowym.Kurs zakończony jest egzaminem na stopień sternika motorowodnego.

  Data dodania: 01 02 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Edukacja Nauka