Kursy językowe Podkategoria: Kursy językowe

 • Internetowy kurs języka angielskiego »

  ELC to firma proponujące kursy angielskiego we Wrocławiu. Polecamy tradycyjne kursy języka angielskiego: dla dorosłych – nastawione na komunikację, dla młodzieży – nastawione na przygotowanie do matury oraz innych egzaminów i certyfikatów, dla dzieci – w formie zabawy. Proponujemy kursy języka angielskiego dla firm, dostosowane do profilu działalności firmy. Proponujemy również kursy biznesowe doskonalące umiejętności negocjacji, prowadzenia spotkań, komunikacji mailowej i telefonicznej. Polecamy też wygodne kursy angielskiego online, umożliwiające pracę we własnym tempie, z dowolnego miejsca. Proponujemy zajęcia indywidualne i w małych grupach.

  Data dodania: 02 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szlifuj swój angielski »

  Kurs angielskiego online to znakomita propozycja dla ludzi, z określonych przyczyn, czy to z braku czasu, bądź z powodu słabej dostępności szkół językowych, nie mogą uczyć się angielskiego w tradycyjny sposób. Jest to niezwykle komfortowe, ponieważ można poznawać język bardzo efektywnie nie wychodząc z mieszkania oraz bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Na naukę można poświęcać każdą wolną chwilę, przez co nie ma problemu w postaci niepasowania godzin lekcyjnych do innych zajęć, dlatego z kursu angielskiego online mają możliwość korzystania również ludzie, którzy uczą się lub pracują. Dodatkowa zaleta tego typu kursu online polega na tym, iż można z niego korzystać w dowolnym miejscu jeżeli tylko dysponuje się laptopem. To świetne wyjście, bo można uczyć się angielskiego na przykład leżąc w łóżku. Taka nauka w połączeniu z odpoczynkiem jest prawdziwą przyjemnością i daje dużo lepsze oraz szybsze wyniki niż sumienne zapamiętywanie słówek albo czasochłonne ćwiczenia z lektorem.

  Data dodania: 12 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Hiszpański Poznań »

  Korepetycje i lekcje dodatkowe z nauczycielką języka hiszpańskiego po studiach na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Zapraszam na ciekawe lekcje z wykorzystaniem różnorodnych materiałów. Prowadzę zajęcia z osobami w każdym wieku i o zróżnicowanym poziomie znajomości języka. Oferuję także pisanie prac i tłumaczenia.

  Data dodania: 26 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Materace do spania »

  Asortyment DlaSpania.pl przeznaczony jest dla wielbicieli dobrego snu. Oferta obejmuje nie jedynie materace do spania, ale również pościele czy pojedyncze poduszki. W dodatku na stronie znajdziemy wskazówki, jak wybierać materace i inne artykuły do sypialni.

  Data dodania: 25 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Angielski online »

  Supermemo.net.pl ma przyjemność zaprezentować Państwu szkolenia językowe wysokiej jakości. Jesteśmy już w tej branży od bardzo dawna i efektywnie doskonalimy nasze systemy e-learningowe. Oferowane przez nas kursy przystosowane są do indywidualnych predyspozycji każdego klienta pod kątem jego aktualnych umiejętności. Polecamy Państwu szczególnie angielski on line, konwersacje w innych językach takich jak hiszpański, rosyjski, francuski a także niemiecki. W ofercie znajdą Państwo zarówno kursy doszkalające oraz podstawowe, a także słówka z wybranych języków. Gorąco zachęcamy do zapisywania się do wybranych grup.

  Data dodania: 25 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Angielski dla firm »

  Langberry proponuje szeroki wachlarz usług translatorskich. Naszą specjalnością są szkolenia językowe, w tym angielski dla firm. Zapewniamy wysoką jakość nauczania oraz pomyślną współpracę. Kładziemy duży nacisk na skuteczność szkoleń oraz dopasowanie oferty do jednostkowych oczekiwań klienta. Dobieramy rodzaj kursu oraz słownictwo adekwatnie do dziedziny, którą zajmuje się nasz klient. Pracujemy na profesjonalnych materiałach szkoleniowych. Tworzymy zespół wykwalifikowanych tłumaczy z wieloletnim doświadczeniem zawodowym.

  Data dodania: 13 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • SMART - mobilna szkoła językowa - Legnica »

  Mobilna Szkoła Językowa to szkoła, która umożliwia naukę języków obcych w sposób profesjonalny i efektywny, bez tracenia czasu na dojazdy. Nasi lektorzy bezpłatnie dojeżdżają do Słuchaczy na zajęcia w domu lub w miejscu pracy. Dostosowujemy się więc do Klienta, uwzględniając Jego indywidualne potrzeby oraz dyspozycyjność. W ramach Mobilnej Szkoły Językowej proponujemy naukę języka:* angielskiego* niemieckiego* francuskiego* rosyjskiego* portugalskiego W ramach Mobilnej Szkoły Jęzkowej proponujemy równiez:*pogotowie edukacyjne*tłumaczenia*korepetycje online Nasza oferta obejmuje indywidualne oraz grupowe kursy językowe na wszystkich poziomach zaawansowania i skierowana jest do:* Klientów Indywidualnych* Klientów Biznesowych* Dzieci Klientom zainteresowanym naszą ofertą proponujemy bezpłatną lekcję próbną (30 min), w ramach której słuchacz ma możliwość zapoznania się z lektorem oraz określony zostaje poziom językowy ucznia. Wyróżnia nas:- dostosowanie zajęć do potrzeb słuchaczy- bezpłatny dojazd do Klienta- profesjonalni lektorzy

  Data dodania: 11 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Alfa direct - niemiecki Poznań »

  Alfa Direct to szkoła językowa oferująca kursy Metodą Bezpośrednią, Metodą Colina Rosa oraz szkolenia w oparciu o tradycyjne zasady dydaktyczne. Szkoła oferuje kursy języków obcych w tym m.in. języka hiszpańskiego w Poznaniu. Kursy przeznaczone są zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Słuchacze szkoły mogą uczęszczać na zajęcia według różnych programów w zależności od potrzeb. Oferta szkoły zawiera ponadto propozycję dla klientów korporacyjnych. Firmy mogą skorzystać ze szkoleń językowych, jak również kursu języka obcego np. niemieckiego, opracowanego na indywidualne potrzeby klienta, biorąc pod uwagę m.in. specyfikę branży w której pracuje. Szkoła specjalizuje się w tłumaczeniach ekonomicznych i prawniczych. Przeprowadza tłumaczenia aktów prawnych, umów, opinii prawnych, raportów i analiz, a także wielu innych dokumentów, także dla osób prywatnych.

  Data dodania: 26 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Francuski dla firm »

  Pracodawcy częstokroć inwestują w swoich pracowników fundując im dodatkowe kursy i szkolenia? wszystko po to, aby byli oni w wyższym stopniu efektywni na swoim stanowisku pracy. Mogą to być różne kursy bądź studia podyplomowe. Jednym z wariantów są np. kursy językowe, chociażby: francuski dla firm. Warszawa to stolica, największe miasto w Polsce. Miasto, w którym znajduje się największa liczba międzynarodowych korporacji oraz pracowników z innych państw, w związku z tym tam powinno się znać języki. Angielski to w dzisiejszych czasach nic nadzwyczajnego prawie każdy mówi po angielsku oraz bez problemu komunikuje się w tym języku. Co innego bardziej egzotyczne języki obce, takie jak norweski, francuski, hiszpański lub duński. Toteż pracodawcy namawiają podwładnych na uczęszczanie na lekcje językowe, czego przykładem jest francuski dla firm. Jeśli chcesz skierować swoich podwładnych na lekcje z francuskiego zapraszamy na naszą witrynę internetową:www.francuskina5.pl. Niezwykle wysoki poziom nauczania, konkurencyjne ceny i możliwość dojazdu do klienta.

  Data dodania: 08 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Godny polecenia angielski dla firm »

  Szkoły Językowe English For You oferują efektywne kształcenie. Biblioteka zawiera zbiór książek anglojęzycznych do nauczania języka. Polecamy angielski dla firm, dzieci i młodzieży oraz warsztaty rozmówkowe. Studium prowadzi szkolenia języka ogólnego, do matury, FCE, CAE i TELC. Gwarantujemy żywe konwersacje z Native Speaker'em. Na wortalu internetowym można zapoznać się z naszymi aktualnymi promocjami.

  Data dodania: 25 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Język angielski Gdańsk »

  Nasza atrakcyjna oferta skierowana jest do osób starszych, pracowników firm, studentów, młodzieży i dzieci w wieku szkolnym oraz dzieci od drugiego do siódmego roku życia. Jesteśmy szkołą języków obcych Ambit. W trosce o Państwa satysfakcję postanowiliśmy zorganizować zespoły kilkuosobowe, dwuosobowe oraz solo. Dobór uczestników spotkań zależna jest od ich poziomu znajomości języka obcego. Takie rozwiązania zapewniają kompletny sukces i powodzenie. Zachęcamy do zaglądania na stronę internetową ambit.edu.pl.

  Data dodania: 28 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Język angielski Poznań »

  Doświadczony Tłumacz Angielskiego Poznań oferuje tłumaczenia pisemne. Tłumaczenia Angielski Poznań – w zakresie tłumaczeń pisemnych polecam tłumaczenia broszur oraz prospektów. Cenę tłumaczenia prezentuję przed wykonaniem zlecenia. Albion Angielski Poznań – organizacjom oferuję stałą współpracę. Korepetycje z Angielskiego Poznań – uczniowie szkół licealnych mogą zdać się na pomoc w dziedzinie poszerzania wiedzy z języka angielskiego. Jestem doskonale zorientowany w harmonogramie nauczania języka angielskiego w wielkopolskich szkołach. Nauka Angielskiego Poznań – oferuję kursy dla dorosłych, których obszar tematyczny jest ustalany wraz z klientami. Kursy dla osób przygotowujących się do egzaminu. Zajrzyj na witrynę i poznaj moje kwalifikacje.

  Data dodania: 05 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Londonacademy.pl »

  Szkoła London Academy przygotuje Państwa to perfekcyjnego władania językiem obcym. Zapewniamy lektorów na najwyższym poziomie. Nasza oferta adresowana jest do dzieci, maturzystów, osób dorosłych. Przeprowadzamy m.in. kursy angielskiego, francuskiego, rosyjskiego, greckiego, hiszpańskiego oraz polskiego dla cudzoziemców, a także specjalistyczne, takie jak medyczne, wojskowe, egzaminacyjne, konwersacyjne. Z nami nauczysz się każdego języka i poszerzysz zakres słownictwa! Więcej szczegółowych informacji oraz opinie na naszej witrynie internetowej.

  Data dodania: 03 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoły angielskiego »

  W placówkach językowych stosowanych jest nadzwyczaj dużo technik kształcenia angielskiego. Na naszej stronicy demonstrujemy te najpopularniejsze i prawdopodobnie najczęściej tak naprawdę użytkowane. Pod warunkiem, że nie kompletnie nie masz pojecia, która technika wykładania angielskiego będzie dla Ciebie tą najodpowiedniejszą techniką, to zapraszamy nader miło na naszą stronę. Przedstawiamy także tam placówki językowe z wyszczególnieniem technik które są w nich używane.

  Data dodania: 10 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Świdnica »

  Szkoła Perfect And Practical na ternie Świdnicy działa już od 6 lat. Przestronne sale szkoleniowe, sprawdzone metody nauczania, doświadczona i zgrana kadra lektorska - to tylko niektóre z zalet naszej szkoły. Przyjemna atmosfera, estetyczne otoczenie i pomocna kadra lektorska gwarantują mile i efektywnie spędzony czas.
  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej szkoły. Program nauczania obejmuje dzieci w wieku wczesnoszkolnym, gimnazjalnym, młodzież oraz dorosłych . Zajęcia oparte są na metodzie bezpośredniej- Direct Method for English. Szczegóły oferty znajdują się w zakładkach.

  Data dodania: 08 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szybkie czytanie Poznań »

  Prezentowana firma realizuje ogólnie pojęte usługi edukacyjne. Poznań to miasto, gdzie organizujemy różnorodne kursy i warsztaty. Szybkie czytanie to nasza propozycja adresowana głównie do dzieci. Zatrudniamy doświadczonych pracowników, którzy sumiennie wykonują swoją pracę. Głównym przedmiotem naszej działalności jest nauczanie języków obcych. W naszej ofercie znajdują się kursy języka angielskiego metodą Callana. Stosujemy bardzo skuteczne oraz nowoczesne metody nauczania. W zakresie świadczonych usług mieści się między innymi doradztwo zawodowe.

  Data dodania: 03 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Angielski online »

  Prezentujemy nowatorską platformę multimedialną przeznaczoną do nauki języka angielskiego. Multipla sprawia, że angielski online jest wyjątkowo skuteczny. Proponujemy Państwu narzędzia, dzięki którym nauka języka obcego przyniesie pożądane efekty. Naszą misją jest dostarczanie produktów multimedialnych przygotowanych w sposób, który ułatwia naukę, czyniąc ją równocześnie bardzo przyjemną. Cechą charakterystyczną naszej platformy jest jej nastawienie na naukę w formie zabawy. Dokładamy wszelkich trosk, żeby nasze kursy satysfakcjonowały każdego klienta.

  Data dodania: 12 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kursy włoskiego Łódź »

  Włoski jest przepiękny i łatwy do nauczenia, z tego powodu zapraszamy na interesujące zajęcia. Zainwestuj czas po pracy na język, którym możesz się posługiwać już w nadchodzące wakacje. Dowiesz się wielu interesujących rzeczy o Włoszech podczas zajęć w firmie Al dente w centrum Łodzi. Lekcje są ogromnie ciekawe i godne polecenia.

  Data dodania: 08 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Hiszpański kraków »

  Szkoła Nauki języków obych Lincoln oferuje kurs języka angielskiego Kraków. Z nami nauka języków nie stanowi żadnego dylematu. W mojej ofercie znajduje się Włoski, Brytyjski, Hiszpański, a ponadto Francuski. W naszej szkole uczą wykwalifikowani nauczyciele, a oprócz tego lektorzy wybranego języka. Zajęcie mają miejsce przestronnych salach wykładowych w ciągu tygodnia. Zapraszamy na naszą witrynę www.

  Data dodania: 08 05 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Kursy językowe

Kursy językowe - nowa strona:

Adres: