Przedszkola Podkategoria: Przedszkola

1 · 2 · następna strona »
 • Żłobki gdańsk »

  Jeśli kobieta w którymś momencie podejmie decyzję o powrocie do zawodowych obowiązków, to trzeba jak najszybciej zapewnić dla niemowlaka klub malucha.Rozwiązań jest w takich sytuacjach kilka. Najlepsze jest, jeśli z niemowlakiem zajmie się babcia, bo wtedy mamy pewność, że dobrze będzie o nie dbać i opiekować się. Jeśli jesteś z Gdańska lub okolic możesz spróbowac zapisac pocieche do żłobka. Inne rozwiązanie, to zatrudnienie opiekunki w czasie, gdy młoda mama jest w pracy. Wybór taki niesie niestety ze sobą ryzyko tego, że wynajęta opiekunka może niedokładnie pilnować dziecka, a w dodatku zatrudnienie opiekunki z reguły sporo kosztuje. Kolejnym rozwiązaniem jest oddanie dziecka do żłobka, gdzie zapisywane są dzieci, mające zaledwie pół roku. W żłobku liczymy na rzetelną i fachową pomoc przy opiece, a koszty miesięczne pobytu niemowlaków nie są wygórowane. Lecz niestety od jakiegoś czasu zaczęły się pojawiać kłopoty z przyjęciem się do żłobka, ponieważ żłobki Gdańsk przechodzą prawdziwe oblężenie dzieci.Dekadę temu regularnie zamykano następne żłobki, gdyż chodziło do nich mało dzieci i utrzymanie ich nie było opłacalne. Decydenci nie zwrócili uwagi na to, że kilka lat później rodziny zaczną zakładać ludzie z wyżu demograficznego, a tym samym rodzić się będzie dużo więcej niemowlaków.Teraz na niezbyt dużą ilość miejsc w gdańskich żłobkach chce się dostać blisko dwa razy więcej maluchów, a w następnych latach będzie ich jeszcze więcej.Dzięki zajęciom i zabawom dzieci uczą się funkcjonowania w grupie, zawierają pierwsze przyjaźnie i odkrywają różnorodność emocji z tego wynikających. Uczą się tolerancji i szacunku dla ludzi, zwierząt, rzeczy i przyrody. Ten mieszczący się w Gdańsku żłobek to idealne miejsce dla Twojego Dziecka.

  Data dodania: 08 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Niepubliczne przedszkole Wrocław »

  Pozwalamy dziecku stawiać pytania i pomału kształtujemy jego intelekt tak, by samo chciało uczyć się. Nie żądamy, ale przekonujemy. Takie zasady postępowania przyświecają nam w czasie opieki nad dzieckiem w przedszkolu ToTutaj.
  Trwa rekrutacja do przedszkoli Wrocław. Jeśli Twoim miejscem zamieszkania jest Wrocław zastanów się czy dobrym wyborem nie będzie przedszkole ToTutaj. Posiadamy wykształconą kadrę, wiedzę i pomysły. Zajmujemy się dziećmi w oparciu o sprawdzone teorie pedagogiczne, jednocześnie ciągle poszukujemy alternatywnych rozwiązań. To wszystko w tym celu, aby coraz lepiej dostosowywać program nauki w przedszkolu do indywidualnych zdolności i talentów Twojego dziecka. Za pomocą właściwie dobranych technik, niepubliczne przedszkole Wrocław "ToTutaj" sprawuje pieczę nad zrównoważonym i nieskrępowanym rozwojem Twojego dziecka.

  Data dodania: 26 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Meble przedszkolne »

  AKMA zajmuje się produkcją mebli szkolnych oraz przedszkolnych. Proponuje wyroby wysokiej jakości, wykonywane tylko ze sprawdzonych tworzyw. AKMA gwarantuje także wyposażenie szatni i meble na korytarz. Produkuje wieszaki, zestawy szatniowe oraz półki wiszące. Firma stale poszerza swoją propozycję o kolejne meble i dodatki. Przyjmuje uwagi klientów i dzięki temu cieszy się ich ogromnym poważaniem. Przedsiębiorstwo funkcjonuje w branży od 1991 roku. Zaprasza na swoją stronę internetową.

  Data dodania: 04 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rekrutacja do przedszkoli Gliwice »

  Rekrutacja do przedszkoli Gliwice została rozpoczęta. Nie czekaj, zgłoś swoje dziecko już teraz. W przedszkolu Stokrotka gwarantujemy wysoki stopień dydaktyczny i wychowawczy. Wprawieni wychowawcy zatroszczą się o przygotowanie dzieci do szkoły, oraz uczynią, że żaden maluch nie zazna nudy. Twoje dziecko może również rozpocząć u nas poznawanie dwóch języków obcych, organizujemy także gimnastykę, rytmikę, a także organizujemy regularne wycieczki do teatru. W naszym przedszkolu jest możliwość również żeby skorzystać z uzupełniających zajęć po południu, oraz kursów dla rodziców. Zapraszamy.

  Data dodania: 08 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole ekologiczne Kraków »

  Poszukujesz swojemu dziecku dobrego przedszkola niepublicznego w Krakowie? Takiego, które będzie w stanie pomoc w przygotowaniu twoje dziecko na nadchodzący czas? Właśnie je znalazłeś. Przyjazne charakteryzujące się energiczną i profesjonalną kadrą opiekuńczo wychowawczą oraz przemyślanym i bogatym programem nauki i zabawy, zlokalizowane na Bieżanowie EKOSKRZAT Przedszkole Ekologiczne pozwoli twojemu dziecku pewnie i z radością wkroczyć w krąg rówieśników. Nie czekaj bo to wczesne lata są niezwykle ważne w rozwoju dziecka!

  Data dodania: 03 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Żłobek poznań »

  Nasz Klub Malucha Żuczki zapewni wszystkim dzieciom profesjonalną opiekę w oparciu o wysoki poziom wiedzy oraz doświadczenie. Żuczki to prywatne przedszkole i żłobek dostosowane do potrzeb najmłodszych klientów.

  Data dodania: 28 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Jak założyć żłobek »

  Firma Zakładamy Przedszkole ma zaszczyt zaprezentować swą ofertę. Posiadamy doświadczenie w rozplanowywaniu przedszkoli oraz żłobków na terenie Warszawy. Z nami dowiesz się, jak założyć żłobek oraz przedszkole. Współpracujemy z profesjonalną kancelarią prawną oraz architektem. Oferta obejmuje sporządzenie kalkulacji potrzebnej przy biznes planie. Oferujemy przeprowadzenie rekrutacji personelu. Na konsultacjach odpowiemy na nurtujące Cię pytania, podpowiemy najlepsze rozwiązanie. Możemy w ciągu kilku miesięcy dać Państwu gotową placówkę wraz z personelem.

  Data dodania: 02 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Gocław »

  Właścicielem omawianego portalu jest warszawskie Przedszkole Językowe Cztery Strony Świata, które oferuje swoim podopiecznym wszechstronny program nauczania. Lektor języka angielskiego dotrzymuje dzieciom towarzystwa zarówno podczas zajęć dydaktycznych, jak i zabaw ruchowych, dlatego bez wysiłku uczą się one obcego języka. Wyszkolona kadra pedagogów przygotowuje warsztaty z udziałem zwierząt, a ponadto spotkania z aktorami, muzykami. Biorąc udział w pielęgnacji ogrodu z warzywami, brzdące przyswajają wiedzę na temat postępowania proekologicznego.

  Data dodania: 09 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Klub malucha »

  Tworząc przyjazną, rodzinną atmosferę chcemy zapewnić dzieciom wspaniałe warunki do wszechstronnego rozwoju w poczuciu bezpieczeństwa i akceptacji. Działamy od 2005 roku i przyjmujemy dzieci w wieku od 2 do 6 lat.Dostosowując się do potrzeb aktywnych zawodowo rodziców przedszkole czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 18:00. Nasze przedszkole usytuowane jest w spokojnej, willowej okolicy, bardzo blisko Lasu Kabackiego, którego jesteśmy częstymi bywalcami.

  Data dodania: 19 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prywatne przedszkole Lublin »

  Przedstawiana placówka zapewnia fachową opiekę nad dziećmi. Prywatne przedszkole w miejscowości Lublin charakteryzowane jest jako godne polecenia. Zatrudniamy jedynie doświadczoną i przyjazną kadrę nauczycielską. Naszym celem jest mądry uczeń i usatysfakcjonowany rodzic. Szczególnie promujemy bogatą ofertę zajęć pozalekcyjnych. Rozumiemy, że nauka języków obcych jest niezwykle ważna dla rozwoju dziecka. Lubelska szkoła podstawowa to gwarancja najwyższej jakości nauczania i solidności.

  Data dodania: 02 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole niepubliczne Kraków »

  Jeśli szukasz odpowiedniego przedszkola dla swojego dziecka a przy tym chcesz być pewien, że będzie ono w pełni bezpieczne oraz będzie pod najlepszą opieką to idealnie trafiłeś. Nasze przedszkole działa na krakowskim rynku nieustannie już niemal 20 lat. Jesteśmy przedszkolem nastawionym w takim samym stopniu na bezpieczeństwo Waszych maluchów, jak również na wspaniałą atmosferę oraz poznawanie języka angielskiego. W naszym przedszkolu dzieciaki mają kontakt z językiem, poprzez native speakerów. Nasz doświadczony personel zapewnia miły czas połączony z poznawaniem języka dla dzieci a także spokój dla rodziców. Gorąco zapraszamy do odwiedzenia nas, adres naszej placówki to Kraków, ul. G. Zapolskiej 10c.

  Data dodania: 07 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • PROMYCZEK Przedszkole Niepubliczne Bielsko-Biała »

  Wciąż trwa rekrutacja do naszego przedszkola na rok szkolny 2012/2013. Wszystkie chętne przedszkolaki (wraz z opiekunami) zapraszamy do kontaktu. Obecnie, mamy jeszcze wolne miejsca dla dzieci w wieku od 2 do 6 lat. Różne godziny pracy Rodziców skłaniają nas do elastycznego dopasowania godzin otwarcia przedszkola do potrzeb i oczekiwań. PROMYCZEK działa od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00–17:00. PROMYCZEK to kameralne, niepubliczne przedszkole w Bielsku, które działa od 1 września 2010 roku na podstawie wpisu do ewidencji szkół i placówek niepublicznych. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych nauczycieli wychowania przedszkolnego (z wykształceniem wyższym pedagogicznym), których pracę wspomagają specjaliści z zakresu nauki języka angielskiego oraz włoskiego, zajęć umuzykalniających, logopeda. Chcemy, aby przedszkole było miejscem przyjaznym i bezpiecznym. Pragniemy, aby przedszkole PROMYCZEK było miejscem sprzyjającym nauce i rozwojowi Naszych pociech, a wspólnie spędzony czas przyczynił się do wielu miłych wspomnień. Oznaką sukcesu jest dla nas satysfakcja Rodziców, a przede wszystkim niegasnący uśmiech naszych PROMYCZKÓW.

  Data dodania: 06 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Wawer »

  Rekomendowana strona jest własnością warszawskiej placówki edukacyjnej. Przedszkole, zapewniające dobrze zaopatrzone sale, znajduje się w dzielnicy Wawer. W ramach przedszkola funkcjonuje też żłobek dla najmłodszych. Wychowawcy to osoby wykształcone, które charakteryzują się odpowiedzialnością. Nauczyciele proponują różne zajęcia dydaktyczne, ruchowe i muzyczne. Przeprowadzane są zajęcia praktyczne w nowoczesnym laboratorium. Popularnością cieszą się głównie piątkowe atrakcje, jak np. muzeum.

  Data dodania: 22 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Akademia Poziomkowa - Przedszkole - Bychawa »

  Pragniesz by Twoje dziecko rozwijało się odpowiednio ? Chcesz by przebywało w bezpiecznych i odpowiednich do rozwoju warunkach ? Zapraszamy do Akademii Poziomkowej. W przedszkolu Akademia Poziomkowa atrakcji bez liku. Mnóstwo zajęć dodatkowych (rytmika, angielski), przyjazna atmosfera, odpowiednie warunki, wykwalifikowana kadra pedagogiczna. Zapraszamy do przedszkola -Akademia Poziomkowa w Bychawie.

  Data dodania: 27 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Malowanki i kolorowanki »

  Kolorowanki dla dzieci, czyli mnóstwo interesujących kategorii np. Wielkanoc, dinozaury i sport. Za darmo, bez większego kłopotu. Atrakcyjne kolorowanki dla dzieci!

  Szukasz atrakcyjnych oraz kształcących rozrywek dla swego dziecka! Doskonale trafiłeś! Bajeczne jak i niebywale rozwijające kolorowanki dla dzieci. Sport, znane zawody, to co odnajdziesz w domu czy też rośliny. Nasze kolorowanki dla dzieci są całkiem bezpłatne. Wydrukuj i ciesz się już dziś! Kolorowanki dla dzieci, które uczą oraz dają zabawę.

  Labirynty, ludzie, połącz punkty bądź też ptaki. Co to? Kolorowanki dla dzieci! Atrakcyjne tematy, kształcące oraz bawiące, a więc dokładnie takie, jakie potrzebuje Twe dziecko. Kolorowanki dla dzieci są niebywale proste do pobrania, trzeba tylko zapisać, wydrukować i ofiarować swemu maluchowi. Kolorowanki dla dzieci jedynie u nas!

  Data dodania: 05 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wyposażenie przedszkoli »

  Nasz sklep internetowy prowadzi sprzedaż przeróżnych zabawek dla najmłodszych. Jeśli jednak myślisz, że są to zwykłe przedmioty służące do zabawy, to jesteś w błędzie. Nasze zabawki mają na celu nakłonienie dziecka do kreatywnego myślenia.

  Data dodania: 13 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Żłobek Praga Południe »

  Kolorowa Kredka to funkcjonujący w stolicy profesjonalny żłobek prywatny. Do tego żłobka można zapisywać maluchy, które ukończyły wiek 6 miesięcy. Dzieci mogą tam korzystać z nowoczesnego, kolorowego wyposażenia. Oferta tego klubu obejmuje również specjalny program adaptacyjny dla dzieci. Zadaniem placówki jest zapewnienie pociechom profesjonalnej opieki na najwyższym poziomie. Dzięki tej placówce możliwy jest dynamiczny rozwój intelektualny i fizyczny dzieci. W serwisie można zapoznać się między innymi z zasadami rekrutacji.

  Data dodania: 17 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole w Warszawie »

  Polecany ośrodek zapewnia fachową opiekę nad dziećmi. Przedszkole w Warszawie to gwarancja doświadczonej kadry. Proponujemy fachową opiekę weekendową i całonocną nad dziećmi. Wykorzystujemy najskuteczniejsze sposoby wychowania i kształcenia przedszkolnego. Rozumiemy, iż dobrze zaplanowana zabawa to doskonały start w życie szkolne. Przygotowujemy niezapomniane przyjęcia urodzinowe dostosowywane pod dziecko i rodziców. W naszej bogatej ofercie opiekuni dzieci odnajdą szybką naukę angielskiego.

  Data dodania: 25 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Montessori Polska anglojezyczne ekoprzedszkole »

  Jednym z najważniejszych wyborów, jakich dokonujesz dla dobra swojego dziecka jest wybór przedszkola. Wybierz najlepsze!
  Zapraszamy do I love montessori - idealnego przedszkola. Wysoko wykwalifikowana zaangażowana kadra prowadząca zajęcia metodą montessori w języku angielskim, wspaniale wyposażona sala dla maluchów, dopracowany w każdym szczególe program, ciekawe zajęcia dodatkowe, m.in. język chiński z Ma Din oraz capoeira z maestro Ricardo Marquezem, którzy są przez dzieci uwielbiani, świetne warunki lokalowe, duży słoneczny ogród, pyszne posiłki przygotowane wyłącznie z ekologicznych, posiadających certyfikaty produktów – to wszystko zapewni każdemu dziecku optymalne warunki rozwoju i sprawi, że przedszkole stanie się miejscem, do którego będzie chodziło z radością.
  Odwiedź nasze przedszkole, zobacz radość w oczach dzieci i przekonaj się, że jest to wymarzone przedszkole także dla Twojego dziecka.

  Data dodania: 03 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Prywatny żłobek Poznań »

  Maluszki w najmłodszym okresie swego życia posiadają najszybciej przyswajający wiedzę mózg. Trzeba to spożytkować. Edukację przez zabawę proponuje Uniwersytet Maluszka (prywatny żłobek – Poznań). Zespół żłobka tworzą osoby, których pracą i miłością jest opieka nad dzieckiem. Poznań może się pochwalić tym, że najmłodsi mogą mieć ułatwiony start w życiu. Na portalu zlobek.miniuni.pl udostępniono wszelkie info edukacyjne. Żłobek Poznań – zachęcamy.

  Data dodania: 16 11 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Przedszkola

Przedszkola - nowa strona:

Adres: