Przedszkola Podkategoria: Przedszkola

1 · 2 · następna strona »
 • Przedszkole ekologiczne Kraków »

  Poszukujesz swojemu dziecku dobrego przedszkola niepublicznego w Krakowie? Takiego, które będzie w stanie pomoc w przygotowaniu twoje dziecko na nadchodzący czas? Właśnie je znalazłeś. Przyjazne charakteryzujące się energiczną i profesjonalną kadrą opiekuńczo wychowawczą oraz przemyślanym i bogatym programem nauki i zabawy, zlokalizowane na Bieżanowie EKOSKRZAT Przedszkole Ekologiczne pozwoli twojemu dziecku pewnie i z radością wkroczyć w krąg rówieśników. Nie czekaj bo to wczesne lata są niezwykle ważne w rozwoju dziecka!

  Data dodania: 03 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Meble przedszkolne »

  AKMA zajmuje się produkcją mebli szkolnych oraz przedszkolnych. Proponuje wyroby wysokiej jakości, wykonywane tylko ze sprawdzonych tworzyw. AKMA gwarantuje także wyposażenie szatni i meble na korytarz. Produkuje wieszaki, zestawy szatniowe oraz półki wiszące. Firma stale poszerza swoją propozycję o kolejne meble i dodatki. Przyjmuje uwagi klientów i dzięki temu cieszy się ich ogromnym poważaniem. Przedsiębiorstwo funkcjonuje w branży od 1991 roku. Zaprasza na swoją stronę internetową.

  Data dodania: 04 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Żłobki gdańsk »

  Jeśli kobieta w którymś momencie podejmie decyzję o powrocie do zawodowych obowiązków, to trzeba jak najszybciej zapewnić dla niemowlaka klub malucha.Rozwiązań jest w takich sytuacjach kilka. Najlepsze jest, jeśli z niemowlakiem zajmie się babcia, bo wtedy mamy pewność, że dobrze będzie o nie dbać i opiekować się. Jeśli jesteś z Gdańska lub okolic możesz spróbowac zapisac pocieche do żłobka. Inne rozwiązanie, to zatrudnienie opiekunki w czasie, gdy młoda mama jest w pracy. Wybór taki niesie niestety ze sobą ryzyko tego, że wynajęta opiekunka może niedokładnie pilnować dziecka, a w dodatku zatrudnienie opiekunki z reguły sporo kosztuje. Kolejnym rozwiązaniem jest oddanie dziecka do żłobka, gdzie zapisywane są dzieci, mające zaledwie pół roku. W żłobku liczymy na rzetelną i fachową pomoc przy opiece, a koszty miesięczne pobytu niemowlaków nie są wygórowane. Lecz niestety od jakiegoś czasu zaczęły się pojawiać kłopoty z przyjęciem się do żłobka, ponieważ żłobki Gdańsk przechodzą prawdziwe oblężenie dzieci.Dekadę temu regularnie zamykano następne żłobki, gdyż chodziło do nich mało dzieci i utrzymanie ich nie było opłacalne. Decydenci nie zwrócili uwagi na to, że kilka lat później rodziny zaczną zakładać ludzie z wyżu demograficznego, a tym samym rodzić się będzie dużo więcej niemowlaków.Teraz na niezbyt dużą ilość miejsc w gdańskich żłobkach chce się dostać blisko dwa razy więcej maluchów, a w następnych latach będzie ich jeszcze więcej.Dzięki zajęciom i zabawom dzieci uczą się funkcjonowania w grupie, zawierają pierwsze przyjaźnie i odkrywają różnorodność emocji z tego wynikających. Uczą się tolerancji i szacunku dla ludzi, zwierząt, rzeczy i przyrody. Ten mieszczący się w Gdańsku żłobek to idealne miejsce dla Twojego Dziecka.

  Data dodania: 08 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Klub malucha »

  Tworząc przyjazną, rodzinną atmosferę chcemy zapewnić dzieciom wspaniałe warunki do wszechstronnego rozwoju w poczuciu bezpieczeństwa i akceptacji. Działamy od 2005 roku i przyjmujemy dzieci w wieku od 2 do 6 lat.Dostosowując się do potrzeb aktywnych zawodowo rodziców przedszkole czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 18:00. Nasze przedszkole usytuowane jest w spokojnej, willowej okolicy, bardzo blisko Lasu Kabackiego, którego jesteśmy częstymi bywalcami.

  Data dodania: 19 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Niepubliczne przedszkole Wrocław »

  Pozwalamy dziecku stawiać pytania i pomału kształtujemy jego intelekt tak, by samo chciało uczyć się. Nie żądamy, ale przekonujemy. Takie zasady postępowania przyświecają nam w czasie opieki nad dzieckiem w przedszkolu ToTutaj.
  Trwa rekrutacja do przedszkoli Wrocław. Jeśli Twoim miejscem zamieszkania jest Wrocław zastanów się czy dobrym wyborem nie będzie przedszkole ToTutaj. Posiadamy wykształconą kadrę, wiedzę i pomysły. Zajmujemy się dziećmi w oparciu o sprawdzone teorie pedagogiczne, jednocześnie ciągle poszukujemy alternatywnych rozwiązań. To wszystko w tym celu, aby coraz lepiej dostosowywać program nauki w przedszkolu do indywidualnych zdolności i talentów Twojego dziecka. Za pomocą właściwie dobranych technik, niepubliczne przedszkole Wrocław "ToTutaj" sprawuje pieczę nad zrównoważonym i nieskrępowanym rozwojem Twojego dziecka.

  Data dodania: 26 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rekrutacja do przedszkoli Gliwice »

  Rekrutacja do przedszkoli Gliwice została rozpoczęta. Nie czekaj, zgłoś swoje dziecko już teraz. W przedszkolu Stokrotka gwarantujemy wysoki stopień dydaktyczny i wychowawczy. Wprawieni wychowawcy zatroszczą się o przygotowanie dzieci do szkoły, oraz uczynią, że żaden maluch nie zazna nudy. Twoje dziecko może również rozpocząć u nas poznawanie dwóch języków obcych, organizujemy także gimnastykę, rytmikę, a także organizujemy regularne wycieczki do teatru. W naszym przedszkolu jest możliwość również żeby skorzystać z uzupełniających zajęć po południu, oraz kursów dla rodziców. Zapraszamy.

  Data dodania: 08 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Żłobek poznań »

  Nasz Klub Malucha Żuczki zapewni wszystkim dzieciom profesjonalną opiekę w oparciu o wysoki poziom wiedzy oraz doświadczenie. Żuczki to prywatne przedszkole i żłobek dostosowane do potrzeb najmłodszych klientów.

  Data dodania: 28 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole niepubliczne Kraków »

  Jeśli szukasz odpowiedniego przedszkola dla swojego dziecka a przy tym chcesz być pewien, że będzie ono w pełni bezpieczne oraz będzie pod najlepszą opieką to idealnie trafiłeś. Nasze przedszkole działa na krakowskim rynku nieustannie już niemal 20 lat. Jesteśmy przedszkolem nastawionym w takim samym stopniu na bezpieczeństwo Waszych maluchów, jak również na wspaniałą atmosferę oraz poznawanie języka angielskiego. W naszym przedszkolu dzieciaki mają kontakt z językiem, poprzez native speakerów. Nasz doświadczony personel zapewnia miły czas połączony z poznawaniem języka dla dzieci a także spokój dla rodziców. Gorąco zapraszamy do odwiedzenia nas, adres naszej placówki to Kraków, ul. G. Zapolskiej 10c.

  Data dodania: 07 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prywatne przedszkole Lublin »

  Przedstawiana placówka zapewnia fachową opiekę nad dziećmi. Prywatne przedszkole w miejscowości Lublin charakteryzowane jest jako godne polecenia. Zatrudniamy jedynie doświadczoną i przyjazną kadrę nauczycielską. Naszym celem jest mądry uczeń i usatysfakcjonowany rodzic. Szczególnie promujemy bogatą ofertę zajęć pozalekcyjnych. Rozumiemy, że nauka języków obcych jest niezwykle ważna dla rozwoju dziecka. Lubelska szkoła podstawowa to gwarancja najwyższej jakości nauczania i solidności.

  Data dodania: 02 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Jak założyć żłobek »

  Firma Zakładamy Przedszkole ma zaszczyt zaprezentować swą ofertę. Posiadamy doświadczenie w rozplanowywaniu przedszkoli oraz żłobków na terenie Warszawy. Z nami dowiesz się, jak założyć żłobek oraz przedszkole. Współpracujemy z profesjonalną kancelarią prawną oraz architektem. Oferta obejmuje sporządzenie kalkulacji potrzebnej przy biznes planie. Oferujemy przeprowadzenie rekrutacji personelu. Na konsultacjach odpowiemy na nurtujące Cię pytania, podpowiemy najlepsze rozwiązanie. Możemy w ciągu kilku miesięcy dać Państwu gotową placówkę wraz z personelem.

  Data dodania: 02 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Żłobek Praga Południe »

  Kolorowa Kredka to funkcjonujący w stolicy profesjonalny żłobek prywatny. Do tego żłobka można zapisywać maluchy, które ukończyły wiek 6 miesięcy. Dzieci mogą tam korzystać z nowoczesnego, kolorowego wyposażenia. Oferta tego klubu obejmuje również specjalny program adaptacyjny dla dzieci. Zadaniem placówki jest zapewnienie pociechom profesjonalnej opieki na najwyższym poziomie. Dzięki tej placówce możliwy jest dynamiczny rozwój intelektualny i fizyczny dzieci. W serwisie można zapoznać się między innymi z zasadami rekrutacji.

  Data dodania: 17 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Montessori Polska anglojezyczne ekoprzedszkole »

  Jednym z najważniejszych wyborów, jakich dokonujesz dla dobra swojego dziecka jest wybór przedszkola. Wybierz najlepsze!
  Zapraszamy do I love montessori - idealnego przedszkola. Wysoko wykwalifikowana zaangażowana kadra prowadząca zajęcia metodą montessori w języku angielskim, wspaniale wyposażona sala dla maluchów, dopracowany w każdym szczególe program, ciekawe zajęcia dodatkowe, m.in. język chiński z Ma Din oraz capoeira z maestro Ricardo Marquezem, którzy są przez dzieci uwielbiani, świetne warunki lokalowe, duży słoneczny ogród, pyszne posiłki przygotowane wyłącznie z ekologicznych, posiadających certyfikaty produktów – to wszystko zapewni każdemu dziecku optymalne warunki rozwoju i sprawi, że przedszkole stanie się miejscem, do którego będzie chodziło z radością.
  Odwiedź nasze przedszkole, zobacz radość w oczach dzieci i przekonaj się, że jest to wymarzone przedszkole także dla Twojego dziecka.

  Data dodania: 03 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Wawer »

  Rekomendowana strona jest własnością warszawskiej placówki edukacyjnej. Przedszkole, zapewniające dobrze zaopatrzone sale, znajduje się w dzielnicy Wawer. W ramach przedszkola funkcjonuje też żłobek dla najmłodszych. Wychowawcy to osoby wykształcone, które charakteryzują się odpowiedzialnością. Nauczyciele proponują różne zajęcia dydaktyczne, ruchowe i muzyczne. Przeprowadzane są zajęcia praktyczne w nowoczesnym laboratorium. Popularnością cieszą się głównie piątkowe atrakcje, jak np. muzeum.

  Data dodania: 22 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prywatny żłobek Poznań »

  Maluszki w najmłodszym okresie swego życia posiadają najszybciej przyswajający wiedzę mózg. Trzeba to spożytkować. Edukację przez zabawę proponuje Uniwersytet Maluszka (prywatny żłobek – Poznań). Zespół żłobka tworzą osoby, których pracą i miłością jest opieka nad dzieckiem. Poznań może się pochwalić tym, że najmłodsi mogą mieć ułatwiony start w życiu. Na portalu zlobek.miniuni.pl udostępniono wszelkie info edukacyjne. Żłobek Poznań – zachęcamy.

  Data dodania: 16 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Akademia Poziomkowa - Przedszkole - Bychawa »

  Pragniesz by Twoje dziecko rozwijało się odpowiednio ? Chcesz by przebywało w bezpiecznych i odpowiednich do rozwoju warunkach ? Zapraszamy do Akademii Poziomkowej. W przedszkolu Akademia Poziomkowa atrakcji bez liku. Mnóstwo zajęć dodatkowych (rytmika, angielski), przyjazna atmosfera, odpowiednie warunki, wykwalifikowana kadra pedagogiczna. Zapraszamy do przedszkola -Akademia Poziomkowa w Bychawie.

  Data dodania: 27 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Gocław »

  Właścicielem omawianego portalu jest warszawskie Przedszkole Językowe Cztery Strony Świata, które oferuje swoim podopiecznym wszechstronny program nauczania. Lektor języka angielskiego dotrzymuje dzieciom towarzystwa zarówno podczas zajęć dydaktycznych, jak i zabaw ruchowych, dlatego bez wysiłku uczą się one obcego języka. Wyszkolona kadra pedagogów przygotowuje warsztaty z udziałem zwierząt, a ponadto spotkania z aktorami, muzykami. Biorąc udział w pielęgnacji ogrodu z warzywami, brzdące przyswajają wiedzę na temat postępowania proekologicznego.

  Data dodania: 09 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wyposażenie przedszkoli »

  Nasz sklep internetowy prowadzi sprzedaż przeróżnych zabawek dla najmłodszych. Jeśli jednak myślisz, że są to zwykłe przedmioty służące do zabawy, to jesteś w błędzie. Nasze zabawki mają na celu nakłonienie dziecka do kreatywnego myślenia.

  Data dodania: 13 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Ursynów »

  Klub Malucha w Piasecznie oferuje profesjonalna opieke nad twoim dzieckiem. Powrót matek na rynek pracy nie zawsze jest taki łatwy. Czasami wynika to z konieczności szukania odpowiedniej opieki dla dziecka. Każdemu rodzicowi wydaje się, bowiem, że każdy wybór będzie zły. Nie ma jednak wyboru, jak znaleźć odpowiednią opiekę dla malucha, która pozwoli na realizowanie planów zawodowych. Wiele osób zastanawia się nad zatrudnieniem opiekunki, jednak trzeba przyznać, że nie zawsze jest to dobry pomysł. Wielu rodziców narzeka na przykład na to, że ciężko jest znaleźć odpowiednią opiekunkę do dziecka, która będzie spełniała wszystkie wymogi. Dlatego właśnie o wiele lepszym rozwiązaniem wydaje się przedszkole warszawa. Zdecydowana większość rodziców uważa, że to właśnie przedszkole jest najlepszym wyborem. W placówce dostępne są opiekunki, które świadczą opiekę nad naszym dzieckiem całościowo. Ponadto maluch ma styczność z innymi dziećmi, co jak wiadomo jest bardzo ważne w prawidłowym rozwoju. W przedszkolu możemy liczyć również na różnorodne zajęcia grupowe, dzięki którym nasze dziecko na pewno nie będzie się nudzić.

  Data dodania: 31 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Wrocław »

  Wesołe Żabki to punkt przedszkolny i żłobek znajdujący się w bezpośrednim sąsiedztwie Politechniki Wrocławskiej, Uniwersytetu Przyrodniczego i Akademii Medycznej. Stworzyliśmy to miejsce głównie z myślą o najmłodszych pociechach pracowników uczelni i studentów oraz rodzicach pracujących i mieszkających w okolicach Placu Grunwaldzkiego.Wesołe Żabki to miejsce, w którym każde dziecko znajdzie ciekawe zajęcia edukacyjne w formie zabaw, poczucie bezpieczeństwa, bezwarunkową akceptację, niewyczerpaną cierpliwość i miłą atmosferę, sprzyjającą rozwojowi i edukacji.
  Dbamy o to aby edukacja i opieka była tu zgodna z najwyższymi standardami. Preferujemy u nas twórcze i aktywne metody pracy z dziećmi, zajęcia dodatkowe komponujemy tak, aby były dostosowane do wieku, potrzeb i możliwości rozwojowych dzieci.

  Data dodania: 14 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Klub malucha Katowice »

  Ele Mele Dudki to klub kreatywnego malucha zlokalizowany w Katowicach, w ogrodzonej posiadłości blisko Silesia City Center. Pedagodzy z przedszkola zapewniają kilkulatkom kompletną opiekę oraz twórczy rozwój. Dzieci uczestniczą w zajęciach artystycznych, poznają poprzez zabawę języki obce oraz przyjemnie spędzają chwile z kolegami i koleżankami. Szkraby są też edukowane w obszarze dobrego wychowania, manier podczas posiłku i zasad istotnych w codziennej egzystencji. Zapraszamy na stronę ośrodka, gdzie widnieje szczegółowy program nauczania.

  Data dodania: 23 05 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Przedszkola

Przedszkola - nowa strona:

Adres: