Wydawnictwa Podkategoria: Wydawnictwa

 • Pedagogika książki »

  W kategorii pedagogika księgarnia internetowa umieszcza ciekawie napisane, a jednocześnie wartościowe merytorycznie pozycje, które stanowią wsparcie dla przyszłych i obecnych dydaktyków. Po frazie pedagogika księgarnia internetowa z pewnością uda się nam znaleźć konkretne książki poświęcone wybranej przez nas tematyce. Wydawaniem książek pedagogicznych dla osób działających w branży edukacyjnej zajmuje się wydawnictwo naukowe. W czasie studiowania na wydziale pedagogika książki, oprócz oczywiście zdolności praktycznych zdobywanych podczas różnorodnego typu praktyk, staną się naszym głównym źródłem wiedzy na temat wychowywania i kształcenia dzieci.

  Data dodania: 04 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Księgarnia Techniczna »

  Księgarnia techniczna, która ma w swojej ofercie tomy zarówno dostępne w sprzedaży internetowej, jak i jak i na miejsciu. Oferujemy właściwie wszelkie pozycje książkowe o problematyce technicznej, w nader atraktycjnych cenach.Zdecydowana ilość naszej propozycji znajduje się na miejscu, a zatem zamówienia realizowane są bardzo szybko. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi zbiorami i wybrania czegoś dla bliskich.

  Data dodania: 15 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rodzinna księgarnia edukacyjna. »

  Edukacyjna księgarnia internetowa dla pedagogów, terapeutów, rodziców i dzieci. Książki, gry i multimedia. Duży wybór pomocy edukacyjnych. ADHD, Autyzm, Dysleksja, Logopedia, Niepełnosprawność, Terapia dziecka i wychowanie. Księgarnia Familijna.

  Data dodania: 01 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kolorowanka do wydrukowania »

  Kolorowanka do wydrukowania. Zestaw XXL. Trzy zeszyty. Trzydzieści kolorowanek w sumie. W serwisie odnajdziesz kolorowanki do drukowania dla dzieci, które wspomogą rozwój psychomotoryczny Twojego dziecka. Zamieszczone w serwisie kolorowanki dla dzieci do drukowania pomogą Twojemu dziecku ćwiczyć wyobraźnię i zdolność rozróżniania kolorów. Kolorowanki do druku, które wyszperasz tutaj, wykształcą w Twoim dziecku dokładność oraz wytrwałość. Kolorowanka do wydrukowania z tej strony pomoże Twojemu dziecku pojąć otaczający nas świat. Ręczę, iż dziecko będzie się setnie bawić przez długi czas, a Ty zyskasz czas dla siebie. Zbiór zawiera między innymi takie kolorowanki, jak niedźwiedź, wiewiórka, cytryna, gruszka, słonecznik, storczyk. Rodzicu! Przedstawiam kolorowanki, które uczynią, że Twoje dziecko będzie skakać z radości, a Ty pozyskasz czas wolny!

  Data dodania: 04 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Matura »

  Miesięcznik Matura News poświęcony jest problemom bliskim współczesnym maturzystom. Oferta adresowana jest do młodzieży oczekującej na egzamin maturalny. W piśmie znajdziesz także teksty poświęcone tematyce rozrywkowej. Opisujemy zasady kontynuowania nauki w krajach europejskich. Znajdziesz u nas także tematykę związaną z kontynuowaniem nauki. Dzięki testom dokładniej przygotujesz się do egzaminów. Pismo udostępnia aktualne informacje dotyczące egzaminu dojrzałości. Aktualnie można zamówić bezpłatną prenumeratę miesięcznika Matura News.

  Data dodania: 25 04 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Wydawnictwa

Wydawnictwa - nowa strona:

Adres: