Dyskoteki Podkategoria: Dyskoteki

 • Stag parties Krakow »

  Serdecznie zapraszamy wszystkich panów jak i panie do klubu go go VIP. VIP to rewelacyjne miejsce na spotkania biznesowe, jak również na spędzenie w przyjaznej atmosferze sobotniego wieczoru. Night Club VIP proponuje klientom między innymi kameralną atmosferę oraz szeroką ofertę alkoholi w klubowym barze. Oprócz usług jakie oferują zwykłe kluby, chcielibyśmy Wam zaproponować również takie usługi jak taniec na rurze, organizacja wieczorów kawalerskich lub też innych imprez okolicznościowych, jak również indywidualne tańce go-go. uprzejmie zapraszamy do przyjścia do naszego night clubu nie tylko mężczyzn! Nasz night club znajdą Państwo w Krakowie, na ulicy Mikołajskiej 4 - niedaleko Rynku Głównego w Krakowie. nasz numer telefonu to 510 490 510 (od godziny 21). Oczekujemy Was!

  Data dodania: 02 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zespoły muzyczne »

  Istnieje bardzo prosta definicja zespołów muzycznych, jest to nic innego jak grupa artystów wspólnie wykonujących muzykę. Istnieją 3 rodzaje zespołów muzycznych: zespół wokalny – wykorzystujący głosy, zespół instrumentalny – wykorzystujący instrumenty muzyczne oraz zespół wokalno-instrumentalny wykorzystujący jednocześnie głosy oraz instrumenty.
  Zespół złożony z większej liczby członków określa się mianem orkiestry;
  W muzyce poważnej zespoły dzieli się na: zespoły wokalne (chóry) oraz zespoły instrumentalne. Bardzo często na scenach możemy spotkać połączenie tych dwóch formacji, które razem tworzą zespół instrumentalno-wokalny. W tzn:masowej muzyce rozrywkowej najczęściej mamy do czynienia z zespołami wokalno-instrumentalnymi, jednak pewne rodzaje muzyki mają pewne tendencje np: w muzyce rockowej możemy zauważyć znacznie więcej zespołów muzycznych niż np: w muzyce pop gdzie ten rodzaj muzyki może wykonywać sam wokalista. W jazzie natomiast znacznie bardziej popularne są zespoły instrumentalne.

  Data dodania: 21 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Osiemnastka Warszawa »

  Renomowana firma imprezy18.pl proponuje swoją pomoc w zakresie organizacji imprez. Osiemnastka zorganizowana w mieście Warszawa będzie niesamowitym przeżyciem. Proponujemy doświadczonego i profesjonalnego DJ’a prowadzącego imprezę. Na życzenie przywieziemy i odwieziemy jubilata elegancką limuzyną! Nie potrzebujesz się o nic martwić - załatwiamy wszelkie formalności. Realizujemy technicznie i programowo zabawy dla wielu szkół, uczelni i firm. Obsługa imprez to specjalizacja w której funkcjonujemy od wielu lat. Troszczymy się o Waszą wygodę i dobrą zabawę.

  Data dodania: 14 05 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Dyskoteki

Dyskoteki - nowa strona:

Adres: