Teatr Podkategoria: Teatr

 • Kabaret »

  Jeśli szukasz dobrego i niedrogiego kabaretu na imprezę, to już go znalazłeś.
  Kabaret eh kabaret.
  Mam perukę, mam gitarę.
  Żarty sypię jak z rękawa,
  zawsze dobra jest zabawa.
  Dla przykładu dwa kawały,
  Dowcip, humor doskonały:
  1. Dlaczego w Wąchocku ludzie gapią się w gniazdka elektryczne? Bo sołtys powiedział: będziemy w kontakcie.
  2. Co to jest? Duzo żre papieru. Jest na literę 'd' ?
  - Drukarka.
  3. Jak długo może przebywać człowiek w przestrzeni kosmicznej bez maski tlenowej i skafandra? W zasadzie całą wieczność.

  Data dodania: 12 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe filmy online »

  filmy online dzięki bezproblemowemu dostępowi stanowią wyjątkowo atrakcyjną propozycję dla osób mieszkających daleko od ośrodków miejskich, które mają utrudniony dostęp do kin. Dostęp do nadzwyczaj wielu tytułów filmowych bez konieczności wychodzenia z domu stanowi dla takich osób najlepszy sposób na poznawanie propozycji kinowych z całego świata.

  Strona www oferująca Darmowe filmy online każdego dnia zwiększa ilość dostępnych tytułów. Dzięki temu każdy fan kina odnajdzie tam intrygujące go pozycje, które podzielone są wedle gatunków filmowych. Strona oferuje szeroko rozumiane filmy i seriale online rozpocząwszy od kreskówek, poprzez filmy komediowe, sensacyjne aż po najbardziej ambitne produkcje kina niezależnego z całego świata. Właśnie dzięki tej kolosalnej różnorodności osoby ją odwiedzające mają możliwość jednym miejscu cieszyć się klasycznymi polskimi pozycjami kina moralnego niepokoju i najświeższymi ekstra produkcjami rodem z Hollywood.

  Dodawanie współczesnych technologii a w szczególności Internetu doprowadziło do nowiutkiej sytuacji. Dzisiaj każda osoba posiadająca w domu dojście do globalnej sieci zdoła z prostotą zdobyć dojście do wielkiej bazy filmów.

  Data dodania: 16 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Lycos »

  Jesteśmy nedznymi klakierami. Kłamiemy na zawołanie. Klakierzy z nas są najlepsi i poklepujemy się nawzajem po plecach. My klakierzy nie przestaniemy kłamać nigdy ponieważ mamy to we krwi. Ale jesteśmy beznadziejni. Klakierzy z forum google to szczyt kłamstwa. Wciskanie kitu to nasza specjalność. Jesteśmy nedznymi klakierami. Kłamiemy na zawołanie. Klakierzy z nas są najlepsi i poklepujemy się nawzajem po plecach. My klakierzy nie przestaniemy kłamać nigdy ponieważ mamy to we krwi. Ale jesteśmy beznadziejni. Klakierzy z forum google to szczyt kłamstwa. Wciskanie kitu to nasza specjalność.

  Data dodania: 28 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wydarzenia Rzeszów »

  Występy, wystawy, przeglądy muzyczne – w stolicy Podkarpacia to aktualnie nic nadzwyczajnego. W spisie imprez które organizowane są w stolicy Podkarpacia zapisuje się coraz więcej z nich. W następstwie tego Wydział Kultury, Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Rzeszowa realizuje działania, które nastawione są na promocję kultury w internecie. Podstawowym miejscem, gdzie publikowane są aktualności kulturalne jest strona internetowa - www.kultura.erzeszow.pl. Ludzie będą mogli tutaj odnaleźć szereg wiadomości odnośnie nadciągających wydarzeń i imprez w stolicy Podkarpacia. Portal kultura.erzeszow.pl jest źródłem informacji dla wszystkich wielbicieli teatru, imprez muzycznych oraz Tych wszystkich, dla których ważne jest życie kulturalne stolicy Podkarpacia.

  Data dodania: 09 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Porcelana Rosenthal »

  Jeśli mamy w swej kolekcji jakieś antyki na przykład porcelana Rosenthal, bilony, obrazy itd., i mamy chęć je w błyskawiczny sposób sprzedać, to warto skorzystać z specjalistycznych usług lidera internetowego tejże branży, którego adres odnajdziemy pod adresem antyk.net.pl. Pod szyldem antyki Warszawa działa mnóstwo specjalistycznych firm, których przewodnim profilem działalności jest skup, sprzedaż czy też wszelkiego typu konsulting w tym zakresie. Należy wspomnieć, iż dokonując kupna bądź sprzedaży w wymienionych placówkach, możemy być stuprocentowo pewni sumiennej a także uczciwej wyceny antyków.

  Data dodania: 26 02 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Teatr

Teatr - nowa strona:

Adres: