Marketing Podkategoria: Marketing

1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »
 • Adire.pl - blog o tematyce markeringu wystawienniczego »

  adire.pl to blog o marketingu wystawienniczym w którym można wyróżnić kilka podstawowych działów jak:
  -stoiska targowe,
  -stosika handlowe,
  -meble sklepowe,
  -eventy,
  -targi.
  Możesz tu poczytać zarówno o tym jak się powinieneś wystawiać, ale też gdzie, dlaczego i po co. Znajdziesz tu wskazówki jak zwiększyć sprzedaż za pomocą marketingu wystawienniczego. Ale też informacje co to jest marketing wystawienniczy.

  Data dodania: 05 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Go-Biznes. Profesjonalny Katalog Firm. »

  Portal Go-biznes.pl powstał w październiku 2010 roku w celu stworzenia w sieci www narzędzia usprawniającego Przedsiębiorcom wymianę informacji gospodarczych. Naszym celem jest dostarczanie narzędzi dla Firm i ich Klientów, które umożliwią im swobodny dostęp do informacji o oferowanych na rynku produktach i usługach. W kwietniu 2010 roku otrzymaliśmy wsparcie ze strony fachowców zajmujących się PR oraz marketingiem. Dzięki niemu nasz projekt nabrał rozpędu i w październiku 2010 roku opublikowaliśmy niniejszy serwis. Za pośrednictwem strony www.go-biznes.pl firmy mogą informować o oferowanych przez siebie produktach czy usługach, a inni przedsiębiorcy i osoby nieprowadzące działalności gospodarczej mogą wysyłać zapytania ofertowe. Ten sposób wymiany informacji pozwala poszukiwać potencjalnych dostawców czy odbiorców na terenie całej Polski, co ma wymierny wpływ na wzrost konkurencyjności Przedsiębiorstw.

  Data dodania: 22 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Social media »

  Media społecznościowe zyskują coraz więcej swoich zwolenników. Wielu klientów bierze dynamiczny udział w mediach społecznościowych. Z myślą o internautach portali społecznościowych powstały agencjce specjalizujące się w tworzeniu fachowych stron fan page. Profile stron social media są zakładane na popularnym Facebooku lub Bloggerze. Strony fan page dla firm posiadają lubię to agencja social media. Marketing społecznościowy polega na reklamowaniu stron fan page przez komunikację z przyszłymi użytkownikami na serwisach społecznościowych. Zamieszczone są tam również artykuły. To nowa płaszczyzna marketingu, która zyskuje swoich sympatyków.

  Data dodania: 20 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • SMSAPI - Masowa wysyłka SMS i MMS, kampanie i powiadomienia SMS »

  Odbiór SMS i MMS, powiadomienia SMS, wysyłanie SMS-ów, newsletter SMS, kampanie SMS, wysyłka wiadomości głosowych VMS, masowe wysyłanie SMS-ów i MMS-ów: to możliwe rozwiązania kampanii marketingowych, które można zrealizować za pomocą SMSAPI - platformy mobilnego marketingu http://www.smsapi.pl/oferta/wiadomosci-sms. Platforma SMSAPI organizuje kampanie mobilne dla dużych korporacji, jak i firm z sektora MSP - każdy klient może liczyć na indywidualne podejście i doradztwo przy wdrażaniu kampanii. Na start każdy partner biznesowy otrzymuje pakiet 20 SMS-ów, żeby bez ponoszenia kosztów przetestować w praktyce mobilne kampanie SMS https://ssl.smsapi.pl/rejestracja. SMSAPI to skuteczna komunikacja z otoczeniem zewnętrznym firmy http://www.smsapi.pl/pomoc/jak-zaczac.

  Data dodania: 13 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Agencja PR »

  Serwis Newsline to baza wiedzy z zakresu komunikacji marketingowej z nastawieniem przede wszystkim na opisywanie najświeższych i sprawdzonych informacji z branży. Na stronie portalu znajdziesz słownik, encyklopedię, katalog firm i agencji public relations oraz porady jak zrobić dobra kampanię PR a także na czym polega kreowanie wizerunku w przedsiębiorstwie. Zapraszamy do odwiedzania portalu oraz skorzystania z bezpłatny newslettera.

  Data dodania: 10 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Agencja hostess »

  Prestiżowa agencja hostess oferuje rozległy wachlarz usług związanych z marketingiem. Realizujemy działania mające za zadanie wzrost zainteresowania konkretnymi produktami i usługami. Zajmujemy się prowadzeniem degustacji, roznoszeniem materiałów reklamowych, merchandisingiem. Organizujemy różnego typu eventy, imprezy firmowe itp. Zapewniamy wszechstronną obsługę targów, bankietów. Przygotowujemy kampanie reklamowe dopasowane do potrzeb zleceniodawcy. Kładziemy olbrzymi nacisk na efektywny i jasno sprecyzowany przekaz.

  Data dodania: 15 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • SMS api »

  Usługi jakie kieruje TideMobile do klientów, to wszechstronne narzędzia marketingu mobilnego, realizacje kampanii SMS, a także masowe wysyłki SMS i MMS. Oprogramowanie SMS Sender oraz SMS api, są przede wszystkim stosowane w biznesie, istnieje możliwość podłączenia tych usług do aplikacji takich jak ERP czy CRM. Mechanizm wysyłania hurtowych SMS-ów jest możliwy dzięki automatycznemu mechanizmowi powiązanemu z procesami firmy. Ten zautomatyzowany sposób oszczędza nakład pracy, a masowe SMS-y są wysyłane do grupy zainteresowanych w celu powiadomienia SMS-em. Dzięki tej usłudze, wysyłanie SMS-ów jest szybkie a marketing mobilny jest efektywny.

  Data dodania: 07 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Smycze »

  Firma Arual Gadżety to przede wszystkim producent smyczy reklamowych. Z racji swojej praktyczności i uniwersalności smycze są chętnie kupowane przez klientów. Znajdują zastosowanie przy kluczach, różnego typu identyfikatorach, legitymacjach i telefonach komórkowych. Można im nadać bardzo osobisty charakter. Cieszą się dużą popularnością w każdej grupie wiekowej. Firma Arual jako doświadczony producent posiada w swojej ofercie kilkadziesiąt ciekawych. Są to między innymi smycze naszywane, drukowane sitodrukiem, tkane, silikonowe i metalowe.

  Data dodania: 27 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Copywriter, copywriting - agencja e-words »

  Wita Cię copywriter z agencji copywriterskiej e-words. W naszej ofercie znajdziesz takie usługi jak: pisanie tekstów reklamowych, tworzenie haseł, prowadzenie fan page, newsletterów, blogów firmowych i innych. Dzięki naszej pomocy stworzysz solidne zaplecze dla swojej strony internetowej jak i otrzymasz unikalne teksty, które skutecznie przyciągną wzrok internetowego czytelnika. Zapraszamy do współpracy! Copywriting to nasza pasja!

  Data dodania: 24 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Badania marketingowe »

  Dzień dobry
  Jeżeli zajmujesz się badaniami, statystyką, analizą i zarządzaniem danymi to koniecznie musisz nabyć nasz program. Dzięki niemu każde z twoich zadań będzie dużo łatwiejsze dzięki temu praca stanie się łatwa i przyjemna. Niesamowitym plusem naszego programu eCRF jest to, że masz do niego dostęp z każdego miejsca na ziemi 24 godziny na dobę. Zapraszamy już dziś skorzystać z dema udostępnionego na naszej stronie internetowej. Serdecznie i gorąco pozdrawiamy.

  Data dodania: 06 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Galeria fotografii, Panoramy sferyczne »

  Fotogaleria podróżnicza. Autor prac zamieszczonych w tej galerii fotografii przedstawia nam świat zarejestrowany przez obiektyw aparatu fotograficznego. W polecanej galerii można podziwiać głównie zdjęcia z podróży. Dużą część galerii fotografii zajmują fotografie wykonane w USA. Prace przedstawiają w większości tereny Utah, Arizony a także Nowego Meksyku. Zajmujące są także zdjęcia wulkanów, a najbardziej fotografie czynnych wulkanów. Takie najbardziej interesujące wulkany to Santa Maria w Gwatemali, Santa Ana w Salwadorze i Telica w Nikaragui. Ciekawe są też fotografie wulkanu Bromo na południu Jawy. Na Jawie znajduje się także czynny wulkan Kawah Ijen. Dlatego jest wyjątkowy, że wewnątrz krateru, w trujących oparach dwutlenku siarki pracują robotnicy, którzy wydobywają siarkę z krateru. Na zdjęciach można zobaczyć zarówno tubylców pracujących na dnie krateru ale też tragarzy, którzy noszą na swoich barkach kosze wypełnione ilością około 100 kg siarki. Wykonywanie zdjęć w tym miejscu bywa uciążliwe, ale dużo niebezpieczniejsza jest wyczerpująca praca mieszkańców okolicznych wiosek.

  Data dodania: 07 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nieprzemakalny softshell »

  Specjalnością prezentowanej firmy jest produkcja i sprzedaż odzieży reklamowej. W naszej ofercie mieszczą się czapki, polary, softshell, bluzy, rękawiczki itp. Głównymi odbiorcami naszych produktów reklamowych są firmy oraz koncerny. Troszczymy się o najlepszy poziom świadczonych usług i wysoki standard naszych produktów. Oferujemy odzież reklamową wykonaną z najlepszych gatunków materiałów. Gwarantujemy fachową obsługę, korzystne ceny i szybką realizację zleceń.

  Data dodania: 25 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kalendarze plakatowe »

  Nasza firma może zaoferować szeroką gamę kalendarzy. Przewagą naszej firmy nad konkurencją jest fakt, że każdy z Państwa może zaprojektować swój indywidualny kalendarz, nasz grafik urzeczywistni Państwa projekt a nasza drukarnia ostatecznie go wyprodukuje. Nie ma zatem na co czekać tylko jak najprędzej trzeba zamówić kalendarz na zbliżający się rok. W naszej ofercie można znaleźć: kalendarze ścienne, jednodzielne, kalendarze książkowe oraz wiele innych.

  Data dodania: 13 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stoiska targowe »

  Działająca od dłuższego czasu Elipsa Design Exhibition Services egzystuje jako agencją marketingową która funkcjonuje w branży wystawienniczej. O ile chcesz zaprojektować sobie stoiska targowe względnie intryguje Cie zabudowa stoisk targowych, to winieneś przykuć uwagę się naszą ofertą. Z przyczyny kooperacji z solidnymi firmami oraz dostawcami jesteśmy w stanie umożliwić do tego jakiekolwiek pozostałe usługi połączone z należytym wyposażeniem i personelem państwa straganów targowych.

  Zadania, które dopełnia poprawnie opracowane stoisko targowe stanowią nie do przesadzenia, skutkiem tego powinno się zainwestować w rozwiązanie, jakie stanie się profesjonalną i godną zapamiętania wizytówką jednostki. Jakikolwiek zaprojektowany punkt stanowi wyjście naprzeciw zainteresowaniom nowoczesnych konsumentów. Kroczymy aż do tego, by stoisko targowe stanowiło odzwierciedleniem wizji użytkownika, z równoczesnym użyciem kanonów marketingowych.

  Data dodania: 11 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Drukarnia Bydgoszcz »

  Firma poligraficzna Tęcza która wyróżnia się indywidualnym podejściem w zależności od typu zamówienia oraz dużą świadczonych usług możliwą do zrealizowania przez nasze drukarki. Tęcza to profesjonaliści którzy wykonują każde zamówienie z pełnym zaangażowaniem, dokładnością, używając najlepszej barwy kolorów jak i najlepszej jakości papieru. Staramy się pomóc klientowi w takim doborze materiałów by był on najtańszy a jednocześnie spełniał jego oczekiwania. Na stronie internetowej drukarniabydgoszcz-24.pl znajdziesz kontakt jak i pełną ofertę Tęczy. Zapraszamy do zadawania pytań.

  Drukarnia Tęcza
  ul. Dąbrowskiego 9
  0-035 Szczecin
  tel. kom 601 477 166
  e-mail: tecza@neo.pl
  NIP: 9551247899

  Data dodania: 11 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Agencja hostess Warszawa »

  Od wielu lat na stołecznym rynku energicznie działa prestiżowa agencja hostess i fotomodelek o nazwie Choicemodels. Zajmujemy się opieką najróżniejszych eventów firmowych, spędów okolicznościowych, pikników (dziewczyny zainteresowane pracą proszone są o wypełnienie formularza aplikacyjnego). Nasze hostessy Warszawa działają na targach handlowych. Piękno i inteligencja to nie jedyne plusy naszych kobiet. Nasze hostessy poza tym doskonale komunikują się w różnych obcych językach. W naszej działalności wspomagają nas eksperci do spraw wizażu oraz instruktorzy tańca, którzy uczą gracji wszystkie hostessy. Warszawa może być z nich dumna – czasem obsługujemy kontrahentów z zagranicy. W takich przypadkach dziewczęta nie tylko są olśniewającą ozdobą eventu, ale także służą towarzyskim obeznaniem. Strona firmy upublicznia wszystkie twarze wraz z ich parametrami. Jeśli chcesz zwiększyć prestiż firmowego eventu – zadzwoń – nr tel. 504572551, Agencja Hostess Warszawa. Funkcjonujemy oprócz tego w obrębie całej Polski. Podjęliśmy również współpracę z modelami – ich foto na stronie.

  Data dodania: 14 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Hostessy Poznań »

  Posiadamy piękne Hostessy, które mogą dla Państwa wypromować każdy produkt i firmę. Przeprowadzamy wiele atrakcyjnych promocji uzupełniających na terenie całej Polski. Współpracujemy z dużymi firmami z branży finansowej, spożywczej i energetycznej. Nasze Hostessy chętnie podejmą się każdego zlecenia. Dokładamy wszelkich starań, aby promocja danego produktu, usługi czy firmy przebiegała zgodnie z wymaganiami klienta oraz była jak najbardziej skuteczna. Oprócz promocji uzupełniających przeprowadzamy różnego rodzaju eventy, spotkania, konferencje i wiele innych równie ważnych wydarzeń promocyjnych i biznesowych. Serdecznie i gorąco zachęcamy do współpracy z grupą "Giulietta".

  Data dodania: 13 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Flagi reklamowe »

  Zapewne nie mogą sobie państwo zobaczyć w wyobraźni żadnej uroczystości państwowej bez pięknie powiewających flag. Mogą być to zarówno flagi państwowe i narodowe, jak i flagi miast, Unii Europejskiej lub różnych organizacji. Innym miejscem, gdzie widzimy flagi są konkursy sportowe - także tutaj dostrzeżemy flagi narodowe, lub też proporczyki w barwach klubowych. Nasza spółka od wielu lat zajmuje się handlem tego modelu gadżetów. Proponujemy flagi narodowe, firm oraz klubowe. Dodatkowo maszty flagowe, proporce i banery, które odgrywają także funkcję promocyjną. Zapewniamy najwyższą jakość naszych tworów oraz przystępne ceny. Zachęcamy do współdziałania.

  Data dodania: 12 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wysyłka SMS »

  Konkursy sms i mms, powiadomienia sms, komunikacja mobilna to zagadnienia, które coraz bardziej interesują przedsiębiorców i marketingowców. Z myślą o tej potrzebie powstał blog o mobilnym marketingu, w szczególności kampaniach SMS. Praktyczne porady i informacje na temat:

  - przygotowań do kampanii SMS http://www.wysylkasms.pl/poradnik/
  - przeprowadzania masowej wysyłki wiadomości http://www.wysylkasms.pl/masowa-wysylka-sms/
  - możliwości na wykorzystanie powiadomień sms http://www.wysylkasms.pl/powiadomienia-sms/

  znajda tutaj wszyscy zainteresowani tematem.

  Data dodania: 13 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Secural - Kaszerowanie »

  Spółka Secural sprzedaje różnorodnego kształtu pudełka kartonowe oraz kaszerowanie. Ich wzór może być celowo wymyślony, tak aby w kompletny sposób zaspokajał Państwa oczekiwania. Nasze pudełka tekturowe są używane do przewożenia przeróżnego rodzaju wyrobów poczynając od butelek z alkoholem, a na komputerach kończąc.
  Oferujemy dodatkowo nasze opakowania tekturowe, których kupno może być zmotywowane tylko pobudkami estetycznymi.

  Data dodania: 12 09 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Marketing

Marketing - nowa strona:

Adres: