Marketing Podkategoria: Marketing

1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »
 • Adire.pl - blog o tematyce markeringu wystawienniczego »

  adire.pl to blog o marketingu wystawienniczym w którym można wyróżnić kilka podstawowych działów jak:
  -stoiska targowe,
  -stosika handlowe,
  -meble sklepowe,
  -eventy,
  -targi.
  Możesz tu poczytać zarówno o tym jak się powinieneś wystawiać, ale też gdzie, dlaczego i po co. Znajdziesz tu wskazówki jak zwiększyć sprzedaż za pomocą marketingu wystawienniczego. Ale też informacje co to jest marketing wystawienniczy.

  Data dodania: 05 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Social media »

  Media społecznościowe zyskują coraz więcej swoich zwolenników. Wielu klientów bierze dynamiczny udział w mediach społecznościowych. Z myślą o internautach portali społecznościowych powstały agencjce specjalizujące się w tworzeniu fachowych stron fan page. Profile stron social media są zakładane na popularnym Facebooku lub Bloggerze. Strony fan page dla firm posiadają lubię to agencja social media. Marketing społecznościowy polega na reklamowaniu stron fan page przez komunikację z przyszłymi użytkownikami na serwisach społecznościowych. Zamieszczone są tam również artykuły. To nowa płaszczyzna marketingu, która zyskuje swoich sympatyków.

  Data dodania: 20 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Go-Biznes. Profesjonalny Katalog Firm. »

  Portal Go-biznes.pl powstał w październiku 2010 roku w celu stworzenia w sieci www narzędzia usprawniającego Przedsiębiorcom wymianę informacji gospodarczych. Naszym celem jest dostarczanie narzędzi dla Firm i ich Klientów, które umożliwią im swobodny dostęp do informacji o oferowanych na rynku produktach i usługach. W kwietniu 2010 roku otrzymaliśmy wsparcie ze strony fachowców zajmujących się PR oraz marketingiem. Dzięki niemu nasz projekt nabrał rozpędu i w październiku 2010 roku opublikowaliśmy niniejszy serwis. Za pośrednictwem strony www.go-biznes.pl firmy mogą informować o oferowanych przez siebie produktach czy usługach, a inni przedsiębiorcy i osoby nieprowadzące działalności gospodarczej mogą wysyłać zapytania ofertowe. Ten sposób wymiany informacji pozwala poszukiwać potencjalnych dostawców czy odbiorców na terenie całej Polski, co ma wymierny wpływ na wzrost konkurencyjności Przedsiębiorstw.

  Data dodania: 22 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • SMS api »

  Usługi jakie kieruje TideMobile do klientów, to wszechstronne narzędzia marketingu mobilnego, realizacje kampanii SMS, a także masowe wysyłki SMS i MMS. Oprogramowanie SMS Sender oraz SMS api, są przede wszystkim stosowane w biznesie, istnieje możliwość podłączenia tych usług do aplikacji takich jak ERP czy CRM. Mechanizm wysyłania hurtowych SMS-ów jest możliwy dzięki automatycznemu mechanizmowi powiązanemu z procesami firmy. Ten zautomatyzowany sposób oszczędza nakład pracy, a masowe SMS-y są wysyłane do grupy zainteresowanych w celu powiadomienia SMS-em. Dzięki tej usłudze, wysyłanie SMS-ów jest szybkie a marketing mobilny jest efektywny.

  Data dodania: 07 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Badania marketingowe »

  Dzień dobry
  Jeżeli zajmujesz się badaniami, statystyką, analizą i zarządzaniem danymi to koniecznie musisz nabyć nasz program. Dzięki niemu każde z twoich zadań będzie dużo łatwiejsze dzięki temu praca stanie się łatwa i przyjemna. Niesamowitym plusem naszego programu eCRF jest to, że masz do niego dostęp z każdego miejsca na ziemi 24 godziny na dobę. Zapraszamy już dziś skorzystać z dema udostępnionego na naszej stronie internetowej. Serdecznie i gorąco pozdrawiamy.

  Data dodania: 06 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Agencja PR »

  Serwis Newsline to baza wiedzy z zakresu komunikacji marketingowej z nastawieniem przede wszystkim na opisywanie najświeższych i sprawdzonych informacji z branży. Na stronie portalu znajdziesz słownik, encyklopedię, katalog firm i agencji public relations oraz porady jak zrobić dobra kampanię PR a także na czym polega kreowanie wizerunku w przedsiębiorstwie. Zapraszamy do odwiedzania portalu oraz skorzystania z bezpłatny newslettera.

  Data dodania: 10 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Płatne badania rynku »

  Instytucja badawcza INSE Research przygotuje dla Państwa płatne badania rynku. Zajmujemy się fachową oraz kompleksową analizą konsumencką. Wprowadzamy innowacyjne narzędzia konieczne do poprawnego wyznaczenia kierunków, w jakich powinni podążać nasi klienci. Głównym celem naszych działań jest sporządzanie strategii umacniających wizerunek firm. Doświadczenie w wykonywaniu przeróżnego typu projektów marketingowych zapewnia świadczenie usług najwyższej jakości. Cechuje nas pomysłowość, staranność oraz zaangażowanie w realizowanie powierzonych zadań.

  Data dodania: 24 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kalendarze plakatowe »

  Nasza firma może zaoferować szeroką gamę kalendarzy. Przewagą naszej firmy nad konkurencją jest fakt, że każdy z Państwa może zaprojektować swój indywidualny kalendarz, nasz grafik urzeczywistni Państwa projekt a nasza drukarnia ostatecznie go wyprodukuje. Nie ma zatem na co czekać tylko jak najprędzej trzeba zamówić kalendarz na zbliżający się rok. W naszej ofercie można znaleźć: kalendarze ścienne, jednodzielne, kalendarze książkowe oraz wiele innych.

  Data dodania: 13 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Seotext.pl - Pisanie tekstów »

  Każda branżą ma swoją specyfikę i unikalne cechy, których nie znajdziemy nigdzie indziej. Każda firma jest również inna i posiada odróżniające produkty od konkurencyjnych. Sztuką jest jednak dotarcie do klienta, który będzie zainteresowany zakupem naszych wyrobów a nie konkurencji. Dlatego tak ważne są odpowiednie teksty reklamowe których zadaniem będzie przekonanie klienta. Nasza firma zajmuje się ich przygotowaniem. Piszemy teksty marketingowe dostosowane do wymagań każdego z naszych klientów. Jeśli reklamujesz się w internecie zamieszczasz treści na swoim firmowym blogu czy też potrzebujesz treści innego typu sprawdź naszą ofertę i przykładowe teksty znajdujące się w zakładce portolio. Zadaj nam pytania które Cię nurtują. Otrzymasz na nie odpowiedź jeszcze tego samego dnia. Chcesz poznać na nie odpowiedź jeszcze szybciej? Zadzwoń.

  Data dodania: 03 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • SMSAPI - Masowa wysyłka SMS i MMS, kampanie i powiadomienia SMS »

  Odbiór SMS i MMS, powiadomienia SMS, wysyłanie SMS-ów, newsletter SMS, kampanie SMS, wysyłka wiadomości głosowych VMS, masowe wysyłanie SMS-ów i MMS-ów: to możliwe rozwiązania kampanii marketingowych, które można zrealizować za pomocą SMSAPI - platformy mobilnego marketingu http://www.smsapi.pl/oferta/wiadomosci-sms. Platforma SMSAPI organizuje kampanie mobilne dla dużych korporacji, jak i firm z sektora MSP - każdy klient może liczyć na indywidualne podejście i doradztwo przy wdrażaniu kampanii. Na start każdy partner biznesowy otrzymuje pakiet 20 SMS-ów, żeby bez ponoszenia kosztów przetestować w praktyce mobilne kampanie SMS https://ssl.smsapi.pl/rejestracja. SMSAPI to skuteczna komunikacja z otoczeniem zewnętrznym firmy http://www.smsapi.pl/pomoc/jak-zaczac.

  Data dodania: 13 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Flagi reklamowe »

  Zapewne nie mogą sobie państwo zobaczyć w wyobraźni żadnej uroczystości państwowej bez pięknie powiewających flag. Mogą być to zarówno flagi państwowe i narodowe, jak i flagi miast, Unii Europejskiej lub różnych organizacji. Innym miejscem, gdzie widzimy flagi są konkursy sportowe - także tutaj dostrzeżemy flagi narodowe, lub też proporczyki w barwach klubowych. Nasza spółka od wielu lat zajmuje się handlem tego modelu gadżetów. Proponujemy flagi narodowe, firm oraz klubowe. Dodatkowo maszty flagowe, proporce i banery, które odgrywają także funkcję promocyjną. Zapewniamy najwyższą jakość naszych tworów oraz przystępne ceny. Zachęcamy do współdziałania.

  Data dodania: 12 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Galeria fotografii, Panoramy sferyczne »

  Fotogaleria podróżnicza. Autor prac zamieszczonych w tej galerii fotografii przedstawia nam świat zarejestrowany przez obiektyw aparatu fotograficznego. W polecanej galerii można podziwiać głównie zdjęcia z podróży. Dużą część galerii fotografii zajmują fotografie wykonane w USA. Prace przedstawiają w większości tereny Utah, Arizony a także Nowego Meksyku. Zajmujące są także zdjęcia wulkanów, a najbardziej fotografie czynnych wulkanów. Takie najbardziej interesujące wulkany to Santa Maria w Gwatemali, Santa Ana w Salwadorze i Telica w Nikaragui. Ciekawe są też fotografie wulkanu Bromo na południu Jawy. Na Jawie znajduje się także czynny wulkan Kawah Ijen. Dlatego jest wyjątkowy, że wewnątrz krateru, w trujących oparach dwutlenku siarki pracują robotnicy, którzy wydobywają siarkę z krateru. Na zdjęciach można zobaczyć zarówno tubylców pracujących na dnie krateru ale też tragarzy, którzy noszą na swoich barkach kosze wypełnione ilością około 100 kg siarki. Wykonywanie zdjęć w tym miejscu bywa uciążliwe, ale dużo niebezpieczniejsza jest wyczerpująca praca mieszkańców okolicznych wiosek.

  Data dodania: 07 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Smycze »

  Firma Arual Gadżety to przede wszystkim producent smyczy reklamowych. Z racji swojej praktyczności i uniwersalności smycze są chętnie kupowane przez klientów. Znajdują zastosowanie przy kluczach, różnego typu identyfikatorach, legitymacjach i telefonach komórkowych. Można im nadać bardzo osobisty charakter. Cieszą się dużą popularnością w każdej grupie wiekowej. Firma Arual jako doświadczony producent posiada w swojej ofercie kilkadziesiąt ciekawych. Są to między innymi smycze naszywane, drukowane sitodrukiem, tkane, silikonowe i metalowe.

  Data dodania: 27 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Media Relations »

  Wizerunek firmy czy przedsięwzięcia w biznesie jest niezmiernie wart uwagi, w związku z tym niezmiernie ważne jest aby był korzystny. Media relations zajmuje się kreowaniem pożądanego wizerunku w odniesieniu do mediów. Profesjonaliści z firmy Pably doradzą, jakie podjąć działania, aby być postrzeganym przez dziennikarzy i media jako pewny i odpowiedzialny partner. Pomogą w szkoleniu rzeczników prasowych i budowaniu działów public relations w firmie, czy instytucji. Pably organizuje także warsztaty dziennikarskie, tworzy kontent do różnych branż na żądane tematy. Radzi firmom, dla których edukacyjne i medialne projekty unijne są okazją do otrzymania subwencji.

  Data dodania: 19 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Agencja hostess »

  Prestiżowa agencja hostess oferuje rozległy wachlarz usług związanych z marketingiem. Realizujemy działania mające za zadanie wzrost zainteresowania konkretnymi produktami i usługami. Zajmujemy się prowadzeniem degustacji, roznoszeniem materiałów reklamowych, merchandisingiem. Organizujemy różnego typu eventy, imprezy firmowe itp. Zapewniamy wszechstronną obsługę targów, bankietów. Przygotowujemy kampanie reklamowe dopasowane do potrzeb zleceniodawcy. Kładziemy olbrzymi nacisk na efektywny i jasno sprecyzowany przekaz.

  Data dodania: 15 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Copywriter, copywriting - agencja e-words »

  Wita Cię copywriter z agencji copywriterskiej e-words. W naszej ofercie znajdziesz takie usługi jak: pisanie tekstów reklamowych, tworzenie haseł, prowadzenie fan page, newsletterów, blogów firmowych i innych. Dzięki naszej pomocy stworzysz solidne zaplecze dla swojej strony internetowej jak i otrzymasz unikalne teksty, które skutecznie przyciągną wzrok internetowego czytelnika. Zapraszamy do współpracy! Copywriting to nasza pasja!

  Data dodania: 24 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wysyłka SMS »

  Konkursy sms i mms, powiadomienia sms, komunikacja mobilna to zagadnienia, które coraz bardziej interesują przedsiębiorców i marketingowców. Z myślą o tej potrzebie powstał blog o mobilnym marketingu, w szczególności kampaniach SMS. Praktyczne porady i informacje na temat:

  - przygotowań do kampanii SMS http://www.wysylkasms.pl/poradnik/
  - przeprowadzania masowej wysyłki wiadomości http://www.wysylkasms.pl/masowa-wysylka-sms/
  - możliwości na wykorzystanie powiadomień sms http://www.wysylkasms.pl/powiadomienia-sms/

  znajda tutaj wszyscy zainteresowani tematem.

  Data dodania: 13 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dystrybucja ulotek »

  Halo
  Mile nam pokazać witrynę co więcej propozycję organizacji BioStat. Dystrybucja, kolportaż oraz roznoszenie reklamówek to oferta skierowana należyty dla ludzi posiadających osobisty interes co więcej szukających taniej a także funkcjonalnej reklamy, żeby dojść do rzeszy możliwych użytkowników. Zamawiając u nas usługę zostaniesz zawodowo a także błyskawicznie obsłużony. Zapraszamy na witrynę po dogłębne informacje co więcej do kontaktu z nasza instytucją. Pamiętaj, że komunikacja marketingowa toteż pierwszy etap do tryumfu. Pozdrawiamy BioStat

  Data dodania: 14 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Hostessy Poznań »

  Posiadamy piękne Hostessy, które mogą dla Państwa wypromować każdy produkt i firmę. Przeprowadzamy wiele atrakcyjnych promocji uzupełniających na terenie całej Polski. Współpracujemy z dużymi firmami z branży finansowej, spożywczej i energetycznej. Nasze Hostessy chętnie podejmą się każdego zlecenia. Dokładamy wszelkich starań, aby promocja danego produktu, usługi czy firmy przebiegała zgodnie z wymaganiami klienta oraz była jak najbardziej skuteczna. Oprócz promocji uzupełniających przeprowadzamy różnego rodzaju eventy, spotkania, konferencje i wiele innych równie ważnych wydarzeń promocyjnych i biznesowych. Serdecznie i gorąco zachęcamy do współpracy z grupą "Giulietta".

  Data dodania: 13 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Drukarnia Bydgoszcz »

  Firma poligraficzna Tęcza która wyróżnia się indywidualnym podejściem w zależności od typu zamówienia oraz dużą świadczonych usług możliwą do zrealizowania przez nasze drukarki. Tęcza to profesjonaliści którzy wykonują każde zamówienie z pełnym zaangażowaniem, dokładnością, używając najlepszej barwy kolorów jak i najlepszej jakości papieru. Staramy się pomóc klientowi w takim doborze materiałów by był on najtańszy a jednocześnie spełniał jego oczekiwania. Na stronie internetowej drukarniabydgoszcz-24.pl znajdziesz kontakt jak i pełną ofertę Tęczy. Zapraszamy do zadawania pytań.

  Drukarnia Tęcza
  ul. Dąbrowskiego 9
  0-035 Szczecin
  tel. kom 601 477 166
  e-mail: tecza@neo.pl
  NIP: 9551247899

  Data dodania: 11 06 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Marketing

Marketing - nowa strona:

Adres: