Małopolskie Podkategoria: Małopolskie

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »
 • Obsługa firm w Krakowie »

  Świadczymy kompleksowe usługi dla firm, instytucji i osób fizycznych. Zadbamy aby zakładanie firmy Kraków przebiegło szybko, bez uporczywego stania w długich kolejkach w urzędzie. Doradzamy w wyborze sposobu opodatkowania, w doborze PKD oraz jaki rodzaj własności firmy najlepiej wybrać. Pomagamy w uzyskaniu dotacji unijnych, aby Twoja działalność się rozszerzała. Kadra specjalistów z zakresu szkoleń zatrudniona przez nas zadba o szkolenia BHP Kraków dla Twoich pracowników. Przeprowadzamy także szkolenia dotyczące ochrony PPOŻ. Posiadamy także zarejestrowane, posiadające NIP, zgłoszone do GUS, gotowe spółki Kraków. Na życzenie klienta zakładamy i rejestrujemy spółki z o.o. wraz ze zgłoszeniem ich do odpowiednich urzędów. Zajmujemy się również pozyskaniem licencji potrzebnych do ich późniejszej działalności.

  Data dodania: 10 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Public Relations »

  Agencja public relations S4 zajmuje się profesjonalną obsługą medialną oraz doradztwem wizerunkowym. Zgłaszającym się do nas firmom proponujemy na początek bezpłatną analizę obecnej sytuacji komunikacyjnej. Takie opracowanie stanowi punkt wyjścia do przygotowania „skrojonej na miarę” oferty PR. Agencja PR Kraków.

  Data dodania: 17 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Naczepy wywrotki »

  Kreator - autoryzowany dealer naczep marki Zasław, Stokota. Obrót towarami z rynku wtórnego, skup pojazdów będących w trakcie umów leasingu oraz będących zabezpieczeniem umów kredytowych. Obrót sprzętem powindykacyjnym firm leasingowych, banków, komorników, syndyków mas upadłościowych.

  Data dodania: 30 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkow księgowe Kraków »

  Jeśli prowadzą Państwo firmę lub są właścicielem małego lub średniego przedsiębiorstwa i potrzebują profesjonalnych usług księgowych, to dobrze Państwo trafiliście.
  Nasze biuro to właśnie taka firma – profesjonalna z doświadczeniem, po z korzystaniu, z której na pewno będą Państwo zadowoleni.
  Biuro Rachunkowe Jolanta Saska zostało założone w 2002 roku w Krakowie. Od tego czasu staramy się dostarczać naszym klientom usługi w zakresie szeroko pojętej rachunkowości. Dzięki wykwalifikowanym pracownikom staramy się dostarczyć nasze rachunkowe usługi na jak najwyższym poziomie w jak najbardziej przystępnych cenach.
  Jeśli nie prowadzą Państwo swojej działalności ani nie są właścicielem firmy, a jednak myślicie o założeniu działalności gospodarczej to nasze biuro księgowe może się okazać bardzo pomocne. Pomagamy w wypełnieniu wszystkich niezbędnych dokumentów do założenia swojej firmy, a także pomagamy wybrać najlepszą formę opodatkowania Państwa przyszłej firmy.

  Data dodania: 19 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Klinkier »

  Andbud - Centrum Klinkieru i Ceramiki. W ofercie cegła klinkierowa, bruk klinkierowy, dachówka ceramiczna, elewacje, parapety, rynny, okna, odwodnienia oraz inne materiały budowlane. Firma jest członkiem stowarzyszenia "Klinkier Grupa". Zaopatrujemy klientów indywidualnych oraz ponad 150 składów budowlanych.

  Data dodania: 07 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ogłoszenia Nowy Sącz »

  ne ogłoszenia z całego rejonu Nowego Sącza, które pomogą praktycznie każdemu odwiedzającemu odszukać atrakcyjną pracę, sprzedać daną rzecz, wynająć mieszkanie w tym rejonie. Naszym podstawowym zadaniem jest ciągły rozwój portalu, dlatego skrupulatnie wsłuchujemy się w opinie i zastrzeżenia naszych gości, dodając nowe funkcje do serwisu. Od dzisiaj możesz korzystać z wyszukiwarki, publikować zdjęcia do każdego ogłoszenia a w bliskiej przyszłości mamy zamiar dodać nowe działy. Przyjmujemy ogłoszenia z Nowego Sącza w parunastu działach takich jak: biżuteria, praca Sącz, fotografia czy nieruchomości Nowy Sącz. Wszystko tworzymy z myślą o łatwym i przejrzystym użytkowaniu przez naszych odwiedzających.

  Data dodania: 31 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Saczel ::: Domy kanadyjskie Katowice Kraków Częstochowa »

  Jeśli podobają ci się eleganckie i przestronne domy kanadyjskie, lub też wolisz przytulne domy z drewna, to zajrzyj na stronę www.kanady.pl. Właścicielem tej witryny jest firma budowlana, która od 1994 roku specjalizuje się w przeprowadzaniu klientów przez cały proces budowlany. Jej pracownicy starają się, aby każdy klient zrealizował swoje indywidualne potrzeby oraz aby budowa domu była jak najmniej uciążliwa i kłopotliwa. Oznacza to, iż firma pomaga w przeprowadzeniu inwestora przez wybór działki, formalności w urzędach, wybór projektu architektonicznego, właściwe prace budowlane aż po odbiory końcowe. Rzeczowe podejście do tych zagadnień oraz znajomość tematów sprawiają, że prawdą staje się hasło reklamowe firmy: „Budowanie to nasza pasja!”.Jeśli zatem chciałbyś w miarę spokojnie przejść przez całą budowę domu, to zdecyduj się na usługi Grupy Saczel. Na pewno się nie zawiedziesz! Nie wierzysz? Aby się o tym przekonać zajrzyj na stronę www.kanady.pl i zapoznaj się z bogatą ofertą.

  Data dodania: 20 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • OKNA KRAKÓW - Najtańsze okna z Krakowa »

  Chcesz zrobić przebudowę oraz planujesz zmienić okna? Zapraszamy do sprawdzenia ciekawej oferty okna Kraków Brygady 102. Współpracujemy ze fachowymi producentami: DRUTEX, Brugmann, Dobroplast, Salamander, ALSECCO. Zapewniamy bardzo korzystne oraz interesujące zniżki na kupione u nas okna Kraków. Oferujemy opcję umówienia się na bezpłatny pomiar oraz wycenę. Zapewniamy solidną ekipę montażową. Zapewniamy także gwarancję na wykonane produkty. Zachęcamy do sprawdzenia oferty ekipy Brygada 102.

  Data dodania: 01 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania Nowy Sącz »

  Przedsiębiorstwo "PHU DŁUGOSZ" działa na rynku w tym momencie 12 lat, poprzez ten okres mogliśmy osiągnąć astronomiczne biegłość w sektorze nieruchomości. Na skutek krajowym wielce wykwalifikowanym pracownikom wykonujemy wysoką jakość dla polskich kontrahentów.

  Polskie przedsiębiorstwo absorbuję się planowaniem i budową domów mieszkalnych. Najczęściej prowadzimy inwestycje dla zabudowy wolno-stojącej, acz mamy też zlecenia na projekty budynków bliźniaczych.

  Polskim odbiorcom uczestniczymy i w zorganizowaniu jakichkolwiek formalności, np:
  - formalności połączonych z kredytowaniem inwestycji,
  - formalności powiązane z przekazaniem atrybutów nieruchomości,
  - układów przedwstępne blisko adaptacji transakcji.

  Wszyscy obojętnie od własnego statusu materialnego oszacują wybór negocjacji cen oraz dogodny scenariusz spłat.

  Data dodania: 11 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Transport, spedycja, logistyka »

  Paganini - Transport, spedycja, logistyka. Firma z ponad 10-cio letnim stażem na rynku transportu towarów. Oferujemy transport krajowy i międzynarodowy. Nasze kompleksowe usługi obejmują transport, rozładunek i przechowanie towaru w odpowiednich warunkach. Ładunki obsługujemy koncertowo.

  Data dodania: 09 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rzucanie palenia »

  Jeśli rzucałeś palenie już wiele razy, a każda taka próba kończyła się wcześniej czy później powrotem do nałogu, koniecznie wypróbuj metodę, która pomogła już wielu palaczom dołączyć do grona osób niepalącym: hipnoterapię kliniczną. Pokonaj nałóg nikotynowy raz na zawsze - niezwykle efektywna, bezpieczna terapia hipnozą, prowadzona przez dyplomowanego specjalistę. Zapraszamy na spotkanie do Krakowa i Gliwic.

  Data dodania: 23 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Kraków »

  Prowadzimy obsługę firm na terenie Krakowa oraz okolicznych miejscowości w zakresie księgowości, outsourcingu kadr i płac oraz pełnego doradztwa podatkowego. Nasze biuro księgowe ma swoją siedzibę przy ulicy Łukasiewicza 1/28 w budynku Instytutu Nafty i Gazu w Krakowie. Posiadamy ponad dwadzieścia lat doświadczenia w branży, a nasze biuro podatkowe zarejestrowaliśmy w 1993 roku. Cały czas staramy się aby jakość usług oferowanych przez nasze biuro podatkowe utrzymywała się na najwyższym poziomie. Nasz zespół księgowych i doradców podatkowych systematycznie uaktualnia swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach na temat nowych ustaw podatkowych i przepisów prawa pracy. Wpisując w wyszukiwarkę hasło biura rachunkowe w Krakowie, to z pewnością znajdziesz naszą stronę www, gdzie możesz zobaczyć pełną ofertę usług oraz aktualne promocje.

  Data dodania: 10 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Myślenice Zarabie »

  Kiedy wyjeżdżamy z Krakowa do Zakopanego, ujrzymy zlokalizowane po drodze niewielkie miasteczko Myślenice. Najczęściej omijamy tą miejscowość bokiem i udajemy się dalej na południe. Jednak proponujemy zrobić sobie przerwę w tym miasteczku na kilka chwil. W tym miasteczku można zobaczyć odrestaurowany Myślenicki Rynek. Na Myślenickim Rynku ma miejsce duża ilość imprez kulturalnych i imprez sportowych. Wiele tych imprez ma zasięg międzynarodowy. Polecamy też wstąpić do zabytkowego drewnianego kościółka świętego Jakuba w południowej części miasta. Warto też przeczytać historię Myślenic. Myślenice są także określane jako: "Strefa Czasu Wolnego". Nazwa ta wzięła się od wypoczynkowej dzielnicy Zarabie, gdzie tak samo latem jak i w czasie zimy oddychają świeżym powietrzem dziesiątki tysięcy Krakusów. Można też na tej stronie znaleźć katalog firm i organizacji zarejestrowanych w Myślenicach.

  Data dodania: 07 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoły tańca Nowy Sącz »

  Zerwij się od dnia powszedniego. Na szlifowanie tańca nigdy nie jest późno. Już przenigdy nie będziesz wykorzystywać słów, nie baluję. Tej zmiany w swoim życiu dokonasz na kursie tańca SoBeat. Pod naszym okiem, przede wszystkim nauczysz się być swobodnym, przy każdej muzyce. Wcale nie musisz zostać mistrzem świata aby zrealizować oczywiste pragnienie tańca. Szkoła tańca SoBeat Anety Tucznio-Worwa w Nowym Sączu prowadzi lekcje na wszystkich poziomach zaawansowania, dla dwojga jak i dla singli. Prowadząca szkoły SoBeat jest uznanym instruktorem tańca i choreografem. Jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego oraz Szkół Muzycznych I i II stopnia. Polecamy taniec dla dzieci, który jest prosty i przyjemny.

  Data dodania: 05 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fiole.pl »

  Polacy lubią nawiedzać sklepy takie jak perfumeria. Kraków to ośrodek miejski, w którym nie brakuje tego typu miejsc, w których można od ręki nabyć armani code. Ten świetny zapach jest na stanie w Perfumerii Fiole. Na witrynie internetowej fiole.pl da się dojrzeć, jakie ponadto sprzedawane są u nich perfumy. Kraków jest miejscem, w jakim sporo kobiet używa zapachu, jakimi są nina ricci. Fiole ma go w asortymencie podobnie zresztą jak paco rabanne lady million, versace bright crystal, czy też carolina herrera 212. W przypadku, gdy zapragniemy kupić jeden z tych zapachów, warto sięgnąć po aparat telefoniczny, wybrać nr 507-235-112 i złożyć zamówienie. Jest to bardzo wygodna forma umożliwiająca nam na prosty kontakt ze sprzedawcą w celu uzgodnienia szczegółów, które są dla nas istotne. Dziś nie ma najmniejszego problemu, by nabyć w sklepie wybrane perfumy damskie. Jeszcze dwadzieścia lat wstecz trudno było znaleźć poszczególne modele. Fiole to perfumeria internetowa, jaka ma w swojej ofercie propozycje takie jak ck one czy chanel no 5. Reszta produktów jest dostępna przez 24h na dobę na stronie internetowej fiole.pl. W razie potrzeby, zawsze da się dokonać zamówienia dzwoniąc pod numer 507-235-112. W ostatnim czasie bestsellerem w sprzedaży niewątpliwie jest azzaro chrome. Jego specyficzny zapach powoduje, że klienci nabywają systematycznie za jednym zamachem parę sztuk. Od momentu, gdy Polacy zetknęli się z wolnym rynkiem, perfumy zaczęły nadzwyczajnie się sprzedawać, ponieważ każdy chce możliwie w jak najlepszy sposób zadbać o siebie. Sprzedawcy liczą, że tendencja ta będzie się utrzymywać w najbliższych latach.

  Data dodania: 15 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Noclegi Kraków »

  Sprzedajemy usługi hotelowe zwracając uwagę na najwyższy komfort osób korzystających z naszych usług oraz na to aby koszty za nasze noclegi spotykały się z ogólną akceptacją. Standardem nie odbiegamy od niejednego hotelu, natomiast ceny są nieraz i trzy razy niższe. Działamy od 5 lat i przez ten czas nauczyliśmy się bardzo dużo, co daje Państwu zadowolenie. Zachęcamy do wejścia na naszą stronę www oraz zapoznania się z cennikiem oraz galerią zdjęć.

  Data dodania: 31 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kubki reklamowe »

  Wśród wyrobów reklamowych, kubek reklamowy z nadrukiem zajmuje wyróżnione miejsce. Jego właściwości powodują, że jest to gadżet, który koniecznie warto wykorzystać w marketingu. Produkty reklamowe zdarzają się bardziej i mniej wytrzymałe. Jeśli produkt używany w reklamie nie wytrzyma długo, to także reklama skierowana do klienta nie będzie działać przez długi czas. Kubki reklamowe z nadrukiem przynależą do przedmiotów służących reklamie o najdłuższej trwałości. Z tego powodu, że służą bardzo długo właścicielom, to i przez długi czas wykonują swoją reklamową rolę, czyli zapisują markę firmy w pamięci. Kubek reklamowy z nadrukiem powinien być użytkowany przez kilka lat i w tym czasie będzie „pracował” na korzyść firmy.

  Data dodania: 24 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi Hydrauliczne Kraków »

  Każde prace hydrauliczne, które są sporządzane w mieszkaniu i mieszkaniu muszą być zrobione z najważniejszą ścisłością. pogotowie hydrauliczne w Krakowie wymaga doświadczeń, fachowości, wprawie tematu. Im lepiej i precyzyjniej zostaną zrobione usługi hydrauliczne, tym ogromniejsza ewentualność na następną bezawaryjność. Zawodowe i fachowe przedsiębiorstwa zatrudniające się hydrauliką przekazują cały zasięg szeroko świadczonych usług hydraulicznych. Do najznaczniejszych i najpopularniejszych z nich zaliczają się: instalacje wodne i kanalizacyjne Kraków, eliminowanie awarii, centralne ogrzewanie, ogrzewanie podłogowe, piecyki grzewcze, pompy ciepła.
  centralne ogrzewanie Kraków świadczy istotny szczegół instalacji w każdym budynku. Jest to bezwzględnie najpopularniejsza forma nagrzewania domów jednorodzinnych. Woda płynąca w rurkach (miedzianych lub stalowych) nagrzewana jest przez termy grzewcze. Obieg wody wytwarza wytwarzanie ciepła się pomieszczeń poprzez dopływ do kaloryferów. Najczęściej napotykane są piece grzewcze na drzewo, węgiel, orzech, eko groszek, pelet, kotły gazowe itd.

  Data dodania: 09 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Agencja i Biuro Nieruchomości Kraków - Rodzina u Siebie »

  Agencja Nieruchomości Rodzina U Siebie oferuje swoim klientom profesjonalną obsługę transakcji kupna, sprzedaży wynajmu domów, mieszkań, działek, lokali. Działamy w Krakowie, a także okolicach(m. in. Michałowice, Mogilany, Świątniki, Zabierzów, Biskupice, Gdów, Niepołomice, Wieliczka).
  Poprowadzimy Państwa przez cały proces sprzedaży, zakupu lub wynajmu nieruchomości – od pierwszego kontaktu z naszym pracownikiem do finalizacji transakcji – podpisania aktu notarialnego lub umowy najmu.
  Przeważającym atutem z naszej strony jest profesjonalna na wysokim poziomie obsługa oraz indywidualne podejście do każdego klienta.
  Polecamy wynajem mieszkań Kraków.

  Data dodania: 13 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wózek spacerowy Maximus | Sklep dziecięcy Bochnia »

  Poczęcie i urodzenie dziecka to na pewno ogromne wydarzenie w życiu zarówno rodziców, dziadków, jak i przyjaciół. Należy więc odpowiednio przygotować się do tego momentu, dlatego zapraszamy do naszego sklepu online Świat-Bobasa.pl, gdzie przygotowaliśmy komplet akcesoriów, ubranek, zabawek i sprzętów dla maluszków. Wybór jest wielki, także każdy może wybrać odpowiedni model, kolor i gabaryt łóżeczka, wózka czy fotelika samochodowego, np. wybrać wózek spacerowy Maximus. Jeśli chodzi o dowóz zakupów do miejsca zamieszkania, to na określonych terenach jest on gratis - poza tymi terenami naliczamy niewielkie opłaty. W naszej ofercie polecamy ze szczególną uwagą akcesoria niemowlęce, ubranka, beciki, pieluchy tetrowe. Z większych sprzętów - łóżeczko turystyczne, bujaczek fisher price oraz fotelik cartero diablo i meble dziecięce Tymon Miś. Nasz sklep dziecięcy Bochnia zaprasza wszystkich świeżo upieczonych rodziców i szczęśliwych dziadków. Zapraszamy!

  Data dodania: 21 03 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Małopolskie

Małopolskie - nowa strona:

Adres: