Najnowsze strony w katalogu Top 20 najnowszych stron w katalogu:

 • Tania laweta w Bytomiu 24H »

  Nasza firma powstała w 2007 roku i od początku istnienia jest istniejąca w branży motoryzacyjnej.Od 2010 roku naszym zasadniczym zadaniem i skłonnością jest szeroko rozumiana pomoc drogowa Gliwice.Kilkuletnie doświadczenie w branży pomocy drogowej Zabrze uczyniło, że nasze usługi zaświadczamy biegle i na najwyższym pułapie przy zachowaniu nie wygórowanych opłat.Usytuowanie naszej firmy na pograniczu Gliwic i Zabrza (przy DTŚ, A1 i A4) i rozmieszczenie floty pojazdów lawet Gliwice sprawia, że jesteśmy do państwa dyrektywy w terminie nie dłuższym niż 30 min na terenie właściwie całej aglomeracji śląskiej. Jako nieliczni jesteśmy realnie dyspozycyjni 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu 365 w roku. Wozimy też rozmaitego rodzaju maszyny budowlane, rolnicze, przemysłowe, wózki widłowe oraz wszystko co pomieści się na platformach jak auto-laweta Bytom.

  Data dodania: 19 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Nowoczesna Kancelaria Prawna Ius&Lex »

  Spółka Ius Lex realizuje kompleksową pomoc prawną zarówno dla przedsiębiorców jak i dla podmiotów prywatnych. Jako kancelaria prawnicza mamy też praktykę w kontaktach z podmiotami państwowymi i organizacjami NGO.
  Nasi klienci mogą zależnie od sytuacji wybrać relację o dłuższym czasie trwania albo umówić się na krótki porady, idealne na analizę poszczególnego zagadnienia prawnego. Kancelaria Prawna Ius Lex posiada siedzibę w mieście Łódź, ale pomoc oferujemy na terytorium całego kraju.

  Data dodania: 15 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Choinki Drwala - Choinka Online dla Ciebie! Warszawa, Poznań. »

  Nasza firma zajmuję się mobilną sprzedażą choinek na terenie całego kraju. Od blisko 5 lat prężnie działamy na polskim rynku sprzedaży świątecznych drzewek. Dbamy o to, aby nasza usługa była wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. Na pierwszym miejscu stawiamy sobie zadowolenie naszych klientów. Drzewka przed trafieniem na naszą halę wysyłkową przechodzą gruntowną selekcje, czego efektem końcowym jest zadowolenie naszych konsumentów. Zajmujemy się również sprzedażą detaliczną na naszych placach w Poznaniu i Warszawie. Plantacja choinek usytuowana w odległości około 200 km od Berlina i 500 km od Pragi. Została ona założona z kapitałem duńskim w 1996 roku i od tego czasu sprzedaje jodłę kaukaską (Abies nordmanniana) do takich krajów jak Niemcy, Dania, Wielka Brytania, Francja, Austria i Polska. Hodowla w Zdrójnie słynie z drzew dobrej jakości, wysokich standardów obsługi Klienta i bardzo konkurencyjnych cen. Dla 90% naszych Klientów jesteśmy jedynym lub głównym źródłem zaopatrzenia w jodłę kaukaską.

  Data dodania: 14 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Eco driving »

  Szkolenie eco drivingu przeznaczone jest dla wszystkich kierowców pragnących zdobyć większe umiejętności jazdy. Eco driving jest świadomą taktyką jazdy redukującą koszty eksploatacji samochodu. Eco jazda to nie tylko oszczędności w postaci paliwa ale też materiałów eksploatacyjnych oraz zmniejszenie emisji szkodliwych substancji do środowiska. Kurs eco driving ma dodatkową zaletę poprawy bezpieczeństwa kierowcy, pasażerów a nawet innych uczestników ruchu drogowego. Szkolenie eko jazdy prowadzone jest na wszystkich pojazdach niezależnie od rodzaju silnika i napędu. Wybierając się na kurs eco drivingu wystarczą chęci i podstawowe umiejętności obsługi auta. Kurs eko jazdy stał się modnym stylem życia dlatego bądź na topie i zapisz się na nasz kurs.

  Data dodania: 08 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Praca w Katowicach, praca po filologii »

  Rozmaite oferty pracy znaleźć można w Internecie. Może to być praca z francuskim, praca w księgowości oraz praca po filologii. A także na terenie wielu miejscowości: praca w Krakowie, który jest najpiękniejszym historycznym miastem i miastem wielu uczelni. Praca w Warszawie, stolicy Województwa Mazowieckiego i Polski. Można szukać zatrudnienia w różnych miastach i województwach. Jeżeli interesuje was praca na Śląsku, a głównie praca w Katowicach to warto szukać w ogłoszeniach prasowych oraz w biurach pośrednictwa pracy na danym terenie. Do dyspozycji w poszczególnych miastach jest każda praca. Wrocław oferuje przede wszystkim pracę dla absolwentów wielu szkół znajdujących się w tym mieście. Jeżeli ciekawią was stocznie to jest praca. Szczecin posiada takie zakłady w których znajdziecie zatrudnienie. Włókniarstwo i tkactwo to poszukiwana praca. Łódź to Polski ośrodek włókienniczy. Jest tu wiele firm tkackich, włókienniczych i odzieżowych. Wiele osób raczej poszukuje pracy na południu Polski. W dużych miastach dostępna jest każda praca. Kraków to duży ośrodek miejski, stolica województwa i ośrodek naukowy, w którym każdy znajdzie coś interesującego. Na obszarze województw wschodnich także jest praca. Lublin to ogromne możliwości, ponieważ jest tu wiele fabryk, zakładów przemysłowych i usługowych. Dodatkowa informacja dla bezrobotnych to następna praca. Poznań w swojej ofercie ma wszystko czego szukacie: przemysł, handel, oświata i usługi różnego rodzaju to wiele możliwości do wyboru. Swoje oferty pracy zamieszczają różne przedsiębiorstwa. Idealnym przykładem miejsca, w którym należy szukać jest bezpłatny portal pracy. Praca w IT wiąże się z technologiami informatycznymi. Największe atuty pracy w IT to elastyczny czas pracy, codzienne wyzwania, oraz dobre warunki płacowe. Do minusów zaliczamy brak ustalonego harmonogramu - tuż przed wyjściem potrafi wystąpić jakiś problem i zatrzymać nas na następne godziny w pracy.

  Data dodania: 03 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Strategie marketingowe i budowanie wizerunku firmy będzie istotne »

  Doradztwo i szkolenia HR dotyczą zasobów ludzkich. Pojęcie HR dotyczy indywidualnych pracowników oraz działu organizacji, który zajmuje się rekrutacją, zwalnianiem pracowników czyli polityką personalną. Natomiast strategia employer branding to działania przedsiębiorstwa mające na celu kształtowanie firmy postrzeganej jako "pracodawca z wyboru". Określene takiego zakłdu zdobywają firmy, w których obecni i potencjalni pracownicy dostrzegają idealne warunki do rozwoju osobistego .Strategie marketingowe są istotne w każdej firmie. Jest również bardzo ważne, by były one traktowane jako element ogólnej strategii marketingowej firmy. Istotne jest budowanie wizerunku firmy, bo wtedy firma jest dobrze postrzegana na rynku. Wszystkie działania skierowane są na ten właśnie, główny cel każdego przedsiębiorstwa. Dla tego wizerunku potrzebne jest tworzenie stron www, które posiadają w sobie ważne informacje. Ich tworzeniem zajmują się odpowiednio do tego przygotowani specjaliści najlepszej klasy. Temu celowi służą projekty graficzne. Podstawą przy uzgadnianiu projektu graficznego jest dokładne określenie wymagań i oczekiwań klienta, np. charakteru pracy, treści, kolorystyki, przeznaczenia i budżetu. Identyfikacja firmy jest podstawowym narzędziem, służącym budowaniu wizerunku na rynku. Termin ten określa ogół symboli i zachowań stosowanych w firmie w celu uzyskania czytelnej i spójnej identyfikacji rynkowej i wyróżnienia jej wśród innych marek. Doradztwo biznesowe obejmuje szeroką tematykę - począwszy od tworzenia modeli biznesowych, poprzez różne aspekty związane z marketingiem czy technikami sprzedaży, a skończywszy na szkoleniach ściśle związanych z daną branżą. Doradztwo biznesowe to także indywidualne korzystanie z wiedzy ludzi posiadających doświadczenie w prowadzeniu biznesu.

  Data dodania: 03 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie defensywnej jazdy »

  Szkolenie defensive driving organizowane w każdym mieście na terenie całej Polski. Kurs defensywnej jazdy przeznaczony jest dla wszystkich kierowców niezależnie od umiejętności, doświadczenia i płci. Obsługujemy duże floty samochodowe, które zapraszają kierowców na cykliczne szkolenie defensive driving. Defensywna jazda jest popularnym stylem jazdy wyróżniającym najlepszych kierowców. Podstawą defensive driving jest wysoka kultura drogowa, wrażliwość społeczna a także świadomość zagrożeń wypadków. Kurs jazdy defensywnej umożliwia wdrożenie najistotniejszych zasad techniki jazdy mających istotny wpływ na bezpieczeństwo. Szkolenie defensywnej jazdy skupia się na obserwacji drogi, taktyce jazdy, unikania zagrożeń, przewidywaniu ruchu, prawidłowym wykonywaniu manewrów. Jazda defensywna jest ciekawym zkoleniem teoretycznym i praktycznym wykorzystującym nowoczesne technologie telemetryczne. Kurs defensive driving zmniejsza wypadkowość kierowców obniżając koszty utrzymania floty samochodowej.

  Data dodania: 30 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Trener Personalny Katowice »

  Trener personalny Katowice Bartosz Lelonek- zapoznaj się z ofertą kompleksowego wsparcia trenera personalnego, które pozwoli Ci skutecznie i bezpiecznie schudnąć, zbudować jakościową masę mięśniową, zwiększyć wydolność i osiągi organizmu a także poprawić mobilność i skutecznie regenerować mięśnie. Współpraca z trenerem personalnym gwarantuje Ci, że zestaw ćwiczeń, ich intensywność i częstotliwość będzie odpowiednio do Ciebie dobrana. Trener dobierze również odpowiednie dla Ciebie obciążenie i zademonstruje prawidłową technikę wykonywania ćwiczeń. Więcej na ten temat znajdziesz na stronie: trening personalny katowice. Zapraszam Cię również do zapoznania się z ofertą planów dietetycznych: odchudzanie katowice.Trener personalny Katowice - zapraszam do współpracy i wspólnych treningów.

  Data dodania: 25 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie, aranżacja ogrodów bylinowych Kraków »

  Wspaniały ogród to miejsce, w którym możemy się uspokoić i odpocząć po gorącym dniu. Niestety nie każdy potrafi opracować projekt, przygotować i zadbać o ogród, który będzie żywym dziełem sztuki. Pozwól nam założyć swój ogród – jesteśmy zespołem, który ma wiedzę i doświadczenie potrzebne do pracy z roślinami.Spełnimy Twoje oczekiwania pod każdym wymogiem.

  Data dodania: 16 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Wózek biegowy – wozimysie.pl »

  Wozimysie.pl to sklep internetowy oferujący asortyment dla aktywnych rodziców. W szczególności polecamy produkty jak: wózek biegowy, przyczepka do roweru dla dzieci, fotelik rowerowy, a także dodatkowe akcesoria, ułatwiające codzienne treningi, jak uchwyt na kubek, tacka, torba i inne. Na stronie znajdziesz szeroki wybór markowych modeli, jak; przyczepki niemieckiego producenta Croozer, amerykańskie przyczepki Burley czy też przyczepki i wózki znanej i lubianej marki Thule. Zapraszamy do zapoznania się z modelami, a także z poradami dostępnymi na blogu firmowym.

  Data dodania: 10 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Firma LASOTA - Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego »

  Firma LASOTA prowadzi wypożyczalnię sprzętu rehabilitacyjnego z dowozem do klienta.
  Posiadamy najlepszej jakości łóżka rehabilitacyjne, nowoczesne podnośniki pacjenta,, różnego rodzaju wózki inwalidzkie i rehabilitacyjne, balkoniki i chodziki w dwóch wersjach: typowe lub z wysuwaną ławeczką.
  Oferujemy wysokiej klasy Koncentratory tlenu np. firmy Invacare, więcej pomocnych urządzeń oraz szczegółowy cennik znajduje się na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 05 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Nagłośnienie eventów Poznań »

  Tworzenie imprez, realizacja dźwięku i gra światłem nie jest dla nas jedynie pracą - to przede wszystkim wielka pasja. Dzięki umiejętnościom, które przez lata pracy udało nam się zyskać, potrafimy transformować najprostszą imprezę w niepowtarzalne wydarzenie. Oferujemy profesjonalny band pracujący na sprzęcie najwyższej jakości, zgodnym z warunkami technicznymi polskich i zagranicznych wykonawców. Każde zlecenie jest przez nas realizowane indywidualnie, na prośbę klienta możemy zaoferować własnych muzyków, lub inne atrakcje poprawiające imprezę.

  Data dodania: 05 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Wózków Inwalidzkich »

  Centrum Wózków Inwalidzkich to wykwalifikowani specjaliści w zakresie doboru sprzętu medycznego. Inicjatywa działa od roku 2014 i od owego czasu zdążyła znacząco się rozwinąć, żeby móc jeszcze lepiej przewidzieć potrzeby klientów. W propozycjach sklepu Centrum Wózków Inwalidzkich można znaleźć na przykład: klasyczne wózki aluminiowe, wózki na prąd, jak również akcesoria, które pozwalają na kompleksową naprawę sprzętu. Dostarczamy produkty firm, takich jak: Noel, Patron, czy Jenx. Zapraszamy na naszą stronę www po szczegóły oferty. Nieustannie jesteśmy do dyspozycji każdego z Państwa.

  Data dodania: 28 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • Republic Of Expo »

  Republic of Expo to wykwalifikowany producent stoisk wystawowych. Wyroby te są niezbędnym wyposażeniem promocyjnym na wszelkiego charakteru targach albo wystawach. Republic Of Expo może zadać o to, by Państwa stoisko nie wyglądało tak jak inne i oddawało indywidualne cechy Państwa firmy. To, jak prezentujecie się Państwo na branżowych targach, jest ważnym elementem wizerunku Państwa firmy, dlatego należałoby zadbać o każdy detal Państwa stoiska. Sprawimy, że zaciekawią Państwo swoich klientów nawet od pierwszego spotkania. Zapraszamy serdecznie.

  Data dodania: 28 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • Mam Ciśnienie »

  Mam Ciśnienie jest inicjatywą, która powstała dzięki współpracy doświadczonych specjalistów, w trosce o zdrowe serce każdego z klientów. Serwis ten jest przydatnym kompendium wiedzy o nadciśnieniu, a także bogato wyposażonym sklepem. Specjaliści z Mam Ciśnienie uświadamiają klientów o problemie nadciśnienia tętniczego, nauczają, wspomagają profilaktykę, jak również pomagają w wyborze odpowiedniego sprzętu. W sklepie klienci znajdą ciśnieniomierze automatyczne, zegarowe, naramienne, a także wiele innych, przydatnych artykułów. Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą – nasi fachowcy są cały czas do dyspozycji klientów.

  Data dodania: 27 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • Karol Chaba Studio Fotograficzne »

  Karol Chaba jest kompetentnym fotografem, który specjalizuje się w fotografii ślubnej. Tworzy niepowtarzalne kadry, jakie oddadzą emocje tego, ważnego w życiu każdego z nowożeńców dnia. Oprócz dokumentacji uroczystości ślubnej, a także wesela, w ofertę wchodzi także sesja plenerowa. Istnieje ponadto możliwość zakupienia wielu dodatkowych, atrakcyjnych pamiątek ślubnych. Są to np. fotografie na płótnie, fotoksiążka, fotoalbum, czy odbitki w drewnianym pudełku z wygrawerowanym napisem. Na stronie www karolchaba.pl znajdziecie szczegóły oferty, a także przykładowe sesje par, które zechciały zaufać Karolowi Chabie.

  Data dodania: 27 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • Blog o zarabianiu »

  Dużą popularnością w ciągu ostatniego roku zaczęły cieszyć się kryptowaluty, a znaczącym powodzeniem cieszy się pośród nich bitcoin. Aczkolwiek najczęściej ludzie zainteresowani danym tematem nie mają pojęcia nawet jak go ugryźć, a więc z tego również powodu założyliśmy nasz blog o zarobkach, by wesprzeć osoby zaintrygowane tą kwestią, wstawiając na nim najważniejsze i rzetelne informacje na jego temat. Prócz tego mamy wiadomości na temat rentownych w aktualnych czasach biznesach, nieruchomościach, a także mnóstwo innych wiadomości z dziedziny biznesu i finansów.

  Data dodania: 22 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kardiolog Poznań prywatnie »

  Klinika Serca to miejsce, w którym można zbadać się z lekarzami. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w diagnozie i leczeniu. Nasza klinika służy Państwu radą oraz pomagamy w kłopotach ze zdrowiem.
  Kuracja w naszej klinice stoi na wysokim poziomie, o czym może świadczyć nasze wieloletnie doświadczenie, wiedza oraz zadowolenie pacjentów. Naszą działalność cechuje korzystanie z nowoczesnej urządzeń diagnostycznych znanych i uznanych firm. Oferujemy wykonanie dokładnej i nieinwazyjnej diagnostyki chorób serca i konsultacje. Nasza klinika oferuje konsultacje dietetyka, psychologa czy masaże rehabilitacyjne. W naszej ofercie można znaleźć badanie Holtera EKG, badanie próby wysiłkowej oraz inne kompleksowe badania. Zapraszamy do kontaktu z nami - sprawdź naszą stronę www!

  Data dodania: 22 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • Na co warto patrzeć robiąc testy psychotechniczne »

  Badania psychologiczne i badania psychotechniczne wykonuje się w celu skontrolowania posiadania predyspozycji psychotechnicznych. Badanie kierowców trwa około 60 minut, natomiast badanie operatorów krócej o połowę. Badanie psychologiczne oraz badanie psychotechniczne ważne jest na dany czas. Pracownia psychologiczna musi być wpisana do rejestru Marszałka Województwa. Pracownia psychotechniczna musi prowadzić dokumentację badań oraz należycie ją zabezpiecza. Do badań na stanowisko związane z prowadzeniem samochodów służą psychotesty kierowców. W czasie badań wykorzystywane są testy psychologiczne i testy psychotechniczne. Miejscem gdzie wydaje się orzeczenie jest pracownia psychologiczna, Oświęcim to miasto gdzie warto wykonać wymienione badanie operatorów. Wysoką jakość badań musi zapewnić każda pracownia psychotechniczna, Oświęcim to miejsce gdzie znajdują się świetnie wyposażone pracownie. Nowoczesna aparatura skraca czas badania i pozwala na szybkie badania psychologiczne. Oświęcim to miejsce w którym tworzone są nowoczesne pracownie. Kierowcy zawodowi zapisują się na badania psychotechniczne. Oświęcim jest miastem w którym kierowcy mają ogromny dostęp do psychologów transportu. Klimat w gabinecie ma wpływ na badanie psychologiczne. Oświęcim zamieszkuje kilku specjalistów psychologii transportu. Każdy człowiek ma prawo do błędu dlatego można poprawić badanie psychotechniczne. Oświęcim jest miastem pokoju które od lat świadomie kreuje swój wizerunek.

  Data dodania: 21 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • Włoski producent pomp głębinowych Warka amp; Grójec »

  Firma Dambat zajmuje się produkcją i sprzedażą najlepszych na rynku urządzeń hydrotechnicznych. Jest to zakład, wyróżniający się zaangażowaniem
  Sprzęt IBO Italy to gwarant trwałych konstrukcji i najnowszych technologii. Są one przydatne do pracy ciągłej. Na stronie internetowej IBO Italy można zaznajomić się z produktami i usługami PHU Dambat.
  Produkty z serii IBO Italy dobrze sprawdzają się podczas trudnych momentów. Produkowane pompy głębinowe powstają przy współpracy z włoską firmą EXA Pumps.
  Wyjątkowe pompy głębinowe są całkowicie produkowane w Europie Włosko-polskie pompy, pokazują, że ich funkcjonowanie jest odporne na zdarzenia, kiedy są problemy z wodą. W przypadku gdy są Państwo zainteresowani naszą ofertą, zachęcamy do kontaktu bezpośrednio pod nr +48 22 721 11 92. PHU Dambat ma swoją siedzibę w Wyględach -ul. Słoneczna 67.

  Data dodania: 21 09 2017 · szczegóły wpisu »