Notariusze Podkategoria: Notariusze

 • Notariusz Wrocław: Kancelaria Notarialna Andrzej Tkaczyński notariusz »

  We Wrocławiu przy ul. Sądowa 14 m.4 mieści się Kancelaria Notarialna notariusza Andrzeja Tkaczyńskiego.
  Notariusz jest osobą zaufania publicznego powołaną do przeprowadzania czynności notarialnych, zgodnie z ustawą Prawo o notariacie, takich jak umowy sprzedaży nieruchomości, umowy spółek, pełnomocnictwa, oświadczenia o poddaniu się egzekucji, czy oświadczenia do protokołu. W kancelarii dokonywane są też poświadczenia kopii, daty, a także podpisu.
  Notariuszowi za dokonanie czynności notarialnych przysługuje wynagrodzenie nie wyższe niż maksymalne stawki taksy notarialnej właściwe dla danej czynności. Stawki taksy notarialnej określane są w drodze rozporządzenia przez ministra Sprawiedliwości.

  Data dodania: 07 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tani notariusz »

  Wszelakie problemy prowadzą do wizyty w kancelarii notarialnej, który pomoże Ci w każdej niejasności. Notariusz z Krakowa świadczy usługi w obrębie przygotowywania testamentów.

  Notariusz zagwarantuje Ci spokój połączony z solidnością świadczonych usług bez jakichkolwiek niepokojów o dalszą przyszłość. Atencja o pententa gwarantuje oferowanie najwyższej jakości usług. Czekamy Na Twoje zgłoszenie. pod adresem: www.notariuszkrakow.eu Ogrodowa 1/1 31-155 Kraków Odwiedź koniecznie naszą kancelarię.

  Data dodania: 03 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Kraków »

  Zachęcamy do odwiedzin strony Kancelarii Notarialnej Anny Gaweł-Rościszewskiej. Aby nas odnaleźć w internecie wystarczy napisać notariusz kraków lub notariusz sobota kraków. Notariusz Anna Gaweł - Rościszewska realizuje dla Państwa wszelkich czynności notarialnych i daje darmowych porad ustawodawczych w tym przedziale. Czynności notariusz dokonuje w siedzibie Kancelarii czyli Kraków, ul. Konarskiego nr 54/6, a w uzasadnionych wypadkach też w domu lub siedzibie kontrahenta. Istnieje sposobność spełnienia czynności w innym wynegocjowanym z notariuszem terminie poza godzinami pracy Kancelarii.

  Data dodania: 19 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria notarialna »

  Istnieją przeróżne typy dokumentów notarialnych, których napisania podejmie się kancelaria notarialna prowadzona przez notariusza Piotra Farona z Krakowa.

  Często musisz sporządzić ważny dokument który wymaga podpisu rejenta (notariusza) albo pragniesz napisać akt notarialny w postaci umowy darowizny – notariusz Piotr Faron lub jego asesor notarialny sporządzą go dla zainteresowanych zgodnie z obowiązującymi przepisami.

  Po pomoc notariusza zapraszamy do biura naszej kancelarii w ciągu tygodnia (oprócz weekendów), biuro kancelarii mieści się na ul. Tadeusza Kościuszki 40/1. Warto najpierw umówić się na poradę z notariuszem drogą telefoniczną lub poprzez formularz kontaktowy.

  Data dodania: 04 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Kraków »

  Jeśli pilnie potrzebujesz dobrego notariusza w Krakowie to wspaniale trafiłeś. Niniejsza kancelaria notarialna jest prowadzona przez doświadczonych prawników z bogatym doświadczeniem, którzy perfekcyjnie się orientują w tym co robią i z cała pewnością pomogą Ci spisać protokół, poświadczenie bądź rozwiążą jakikolwiek inny problem prawny. W celu zaznajomienia się z ofertą kancelarii Drozd-Truszkiewicz, zapraszamy do zaglądnięcia na firmową stronę internetową. Możesz także odwiedzić nasze biuro osobiście codziennie w godzinach 9-17 przy Ul. Rtm. Dunin-Wąsowicza 8/5, 30-112 Kraków. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług oraz gwarantujemy satysfakcję.

  Data dodania: 01 02 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Notariusze

Notariusze - nowa strona:

Adres: