Organizacje Podkategoria: Organizacje

 • Starachowice -stowarzyszenie JES »

  Jeżeli żyjesz w Starachowicach, myślisz, że jesteś oszukany przez rząd, sąsiada, etc., jeśli dręczy Ciebie cokolwiek w przestrzeni miejskiej, jeśli chcesz, aby Twoja myśl była załatwiona skuteczniej, zgłoś się do Stowarzyszenia JES - Jakość Energia Starachowice.Zupełnie niedawno temu w Starachowicach przebywali sobie szczęśliwi obywatele. Nagle straszni magowie spotkali się, by rzucić na Starachowice czar. Swoje zadanie realizowali niezwykle cierpliwie i co jakiś czas dokładali nowych strapień. W odpowiedzi na czyn złoczyńców w Starachowicach spotkała się Kompania JES.Ukochani starachowiczanie! Przebywamy w ślicznym mieście. Wokół malownicza rzeczka, zalewy, czyste lasy. Mamy szczytną historię miejscową. Z naszego rejonu pochodzi wielu wybitnych Polaków.

  Data dodania: 01 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Novum – opieka, pomoc domowa, sprzątanie »


  NOVUM zajmuje się profesjonalną opieką nad osobami starszymi w Polsce.
  Specjalizujemy się w zapewnieniu profesjonalnej opieki nad osobami
  starszymi, usługami pomocy domowej oraz sprzątania. Novum to firma
  działająca na rynku polskim oraz niemieckim. Do obszaru naszego
  działania należy głównie profesjonalna opieka nad osobami starszymi,
  pomoc osobom starszym w prowadzeniu gospodarstwa domowego oraz
  sprzątaniu. Nasz profesjonalnie przygotowany personel jest doceniany
  przez wielu naszych klientów.
  NOVUM zapewnia elastyczne rozwiązania oraz ofertę dostosowaną do
  indywidualnych wymagań każdego klienta.

  Data dodania: 17 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Co zrobić z długami - jak pozbyć się długów »

  Jak pozbyć się długów oferuje pomoc klientom zadłużonym - trwale wykonujemy stosowną procedurę negocjacyjną z wierzycielami. Nie odpuszczamy kłopotliwych tematów. Kilkanaście lat doświadczenia w specjalności windykacyjnej sprawia nas liderami oraz wpływa na naszą skuteczność. Wiemy co zrobić z długami, jak spłacić twoje zadłużenia czy uczynić uchylenie się od zapłaty. Robimy wykup długu, oddłużanie firm, sprzeciw od nakazu zapłaty, konsolidacja zobowiązań, antyegzekucja, antywindykacja - BTE Bankowy Tytuł Egzekucyjny. Zapraszamy.

  Data dodania: 10 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Budowa Parków Linowych »

  Specjalnością naszej firmy jest budowa parków linowych. Mamy długoletnie doświadczenie i mnóstwo zrealizowanych projektów. Pracujemy na wysokiej klasy sprzęcie przystosowanym do prac na wysokościach. Używamy najwyższej jakości materiałów spełniających konieczne standardy. Kładziemy duży nacisk na zapewnienie bezpieczeństwa użytkownikom parków linowych. Stosujemy techniki, które nie zagrażają drzewostanom. Zajmujemy się też rozbudowywaniem parków oraz prowadzeniem szkoleń z obsługi parku linowego.

  Data dodania: 12 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fundacje i stowarzyszenia »

  W Polsce istnieje bardzo wiele instytucji, takich jak fundacje i stowarzyszenia, zajmujących się świadczeniem pomocy osobom potrzebujących. Niewiele z nich podejmuje się jednak oferowania wsparcia w zakresie aktywnego poszukiwania pracy. Jedną z takich wyjątkowych instytucji jest Fundacja Anioły Pracy, która z problemu znalezienia zatrudnienia uczyniła swoją misję. Celem wszystkich działań prowadzonych przez fundację jest pomoc w znalezieniu pracy przez osoby bezrobotne, za pośrednictwem zarówno udostępnianych ofert pracy, jak również indywidualnej pracy nad sobą. Fundacja Anioły Pracy wykorzystując potencjał portali społecznościowych tworzy otwartą dla wszystkich grupę uczestników rynku pracy, którzy poprzez wymianę informacji i indywidualnych doświadczeń pomagają sobie w znalezieniu odpowiedniego zatrudnienia.

  Data dodania: 11 07 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Organizacje

Organizacje - nowa strona:

Adres: