Religia Podkategoria: Religia

 • Czy jest życie po śmierci? »

  Intrygujący serwis przedstawiający informacje na temat życia po życiu. Wiadomości jakie chcę często zamieszczać na łamach wortalu pochodzą z książek, Internetu jak też czasopism naukowych. Sporo wskazuje na to, iż istnieje życie po życiu. Wiele tysięcy osób na świecie które przeżyły śmierć kliniczną nie mogą się mylić. Opowiadają oni o przeżycia które towarzyszyły im na końcu tunelu, gdzie odczuwali ciepłe i miłe światło. Przekonaj się samemu, że te relacje mają coś w sobie intrygującego.

  Data dodania: 27 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Cesarskie cięcie »

  Na stronie znajduje się dużo pomocnych dla katolików artykułów oraz informacji o porodach naturalnych i przez cesarskie cięcie. Do najczęściej poruszanych tematów należy dom. Czytelnicy spotkają tu odpowiedzi na pytania, jak zmierzyć się z problemami małżeńskimi czy dotyczącymi potomstwa. Artykuły nacechowane są katolickim punktem widzenia. Ich autorzy to redaktorzy z wieloletnim doświadczeniem.

  Data dodania: 17 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zakład Pogrzebowy Szafran w Sosnowcu »

  Zakład Pogrzebowy Szafran istnieje od 2001 roku. W zakres usług, które oferuje nasza firma wchodzi:
  - kompleksowa obsługa pogrzebu,
  - organizacja ceremonii wyznaniowych i świeckich,
  - załatwianie formalności w ZUS, KRUS,
  - krajowy i międzynarodowy transport zwłok,
  - sprzedaż trumien i urn kremacyjnych,
  - dostarczanie wieńców i wiązanek,
  - kremacja zwłok,
  - oprawa muzyczna.
  Jesteśmy do Państwa usług 24 godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu. Gwarantujemy najwyższy standard obsługi ceremonii pogrzebowych. W trudnych chwilach służymy pomocą w zaplanowaniu i przeprowadzeniu pożegnania najbliższych osób, włącznie z załatwieniem wszystkich niezbędnych formalności. Nasi pracownicy oraz ich wieloletnie doświadczenie przyczynia się do tego, iż atmosfera ostatniego pożegnania jest pełna szacunku i godności.
  Zobacz galerię
  Nasze usługi
  Kontakt

  Data dodania: 22 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Modlitwy »

  Przedstawiany serwis to dobre do codziennego wzbogacania wiary chrześcijańskiej. Treść witryny tworzą artykuły traktujące o tematyce religijnej. Za pomocą forum możesz poprosić pozostałych internautów o modlitwy. U nas przeczytasz kazania na niedziele zwykłe i okolicznościowe na święta. Strona zawiera także tradycyjne modlitwy po łacinie. Polecamy zakładkę adopcji duchowej, dzięki której możemy pomóc niechcianym dzieciom. Publikujemy przekazy dostojników duchownych kościoła katolickiego. Modlitewnik publikuje modlitwy w różnorodnych intencjach.

  Data dodania: 14 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ateista »

  Ateista to strona traktująca o współczesnym ateizmie w Polsce. Ateista stawia pytania o możliwość faktu istnienia i działalności Boga. Przytoczone są tutaj wypowiedzi, dłuższe lub krótsze, znanych osób. Współczesny ateista to człowiek wierzący w rozum i jego zdolność do analizy. Udostępniane artykuły są krytyką wymierzoną w upadek współczesnego kościoła. Analizie zostały tu poddane wybrane teksty pochodzące z Biblii. Jest to portal dla ludzi szukających prawdy poza Kościołem. Serwis porusza bieżącą tematykę oscylującą wokół niewiary.

  Data dodania: 27 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Horoskop »

  Przepowiadanie przyszłości, a także poznanie prawd rządzących tym światem. To podstawowe zadnia, jakie postawiliśmy sobie tworząc ową stronę. Już od zarania to właśnie astrologii ludzie dziejów powierzali swoje losy. Wierzono bowiem, że na to jak będzie wyglądała przyszłość istotny wpływ ma położenie gwiazd na niebie. Choć od tego czasu wiele się zmieniło wiara w astrologię, magię i horoskopy nadal pozostała. Z tego właśnie względu to jej postanowiliśmy zadedykować nasz portal.
  Oprócz typowych i dobrze znanych wszystkim horoskopów okresowych, a więc takich jak: horoskop tygodniowy, horoskop półroczny czy roczny, na naszej stronie znajdziecie również i takie, o których pewnie nigdy nie słyszeliście. W celu wzbogacenia swojej wiedzy zapraszamy więc do działu horoskop afrykański oraz horoskop chiński. Oba bazują na typowych dla siebie znakach i symbolach. Jeśli chcesz dowiedzieć się, co o twojej dacie urodzenia myśleli przedstawiciele tubylczych ludów z równych stron świata zajrzyj do nas już dziś.

  Data dodania: 18 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sennik »

  Juss.pl to jeden z najdokładniejszych senników, jaki można obecnie znaleźć w internecie. Jednym z jego największych atutów jest to, że staramy się go stale rozwijać i uzupełniać o dodatkowe hasła. To właśnie na podstronach naszego serwisu z pewnością odnajdziesz to, czego potrzebujesz, a także wiele wiele więcej. Specjalnie z myślą o naszych czytelnikach stworzyliśmy bowiem listę najbardziej popularnych symboli. Mamy nadzieję, że dzięki naszej witrynie internetowej będziesz świetnie się bawił w czasie interpretowania swoich snów.

  Data dodania: 20 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wirtualny spacer po Katedrze Wawelskiej »

  Witamy i zapraszamy państwa do obejrzenia wirtualnej prezentacji po Wawelskiej Katedrze. W chwili obecnej są do obejrzenia trzy zdjęcia wirtualne wykonane w środku Wawelskiej Katedry. To jedyna okazja, żeby spokojnie podziwiać środek tego bardzo ważnego dla wszystkich Polaków zabytkowego kościoła. Codziennie widać tam tłumy zwiedzających. Ta panorama Krakowa także przedstawia kościół Katedralny na wzgórzu Wawelskim.

  Data dodania: 07 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zakład pogrzebowy Chorzów »

  Zakład pogrzebowy Antaba plus świadczy wszechstronne usługi na najwyższym poziomie. Siedziba naszej firmy znajduje się w mieście Chorzów. Proponujemy profesjonalną pomoc obejmującą wszystkie kwestie związane z pochówkiem. Posiadamy w ofercie pomniki z granitu i klasyczne. Zapewniamy obsługę ceremonii pogrzebowej w kościele i na cmentarzu. W zakres realizowanych usług wchodzi m.in. eksportacja zwłok z miejsca zgonu oraz kosmetyka pośmiertna. Dostarczamy wieńce pogrzebowe i krzyże z tabliczkami.

  Data dodania: 02 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Portal katolicki »

  Prawie każda osoba ma na jakimś etapie swej ziemskiej egzystencji potrzebę, aby w coś wierzyć. Jedni są Mahometanami, inni Żydami, jeszcze inni wyznają jakieś pomniejsze religie. W głównej mierze zależy to po prostu od tego, gdzie się urodzimy i w jakim otoczeniu wychowamy. Dominującą religią w kulturze Europy i Ameryki Północnej jest chrześcijaństwo, dzielące się na 3 główne odłamy - Katolicyzm, Prawosławie oraz Protestantyzm. Portal Adortaio.pl stworzony jest dla Katolików, którzy są większością wśród wierzących we współczesnej Polsce i w kilku innych krajach. Znajdują się tu informacje z zakresu historii chrześcijaństwa, a także mnóstwo pieśni, modlitw oraz wiele artykułów na inne tematy, jak np. teologia.

  Data dodania: 25 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Parafia pod wezwaniem św. Jana Kantego - Tarnawa Dolna »

  Nasz kościół parafialny został zbudowany w latach 1878-1882. Po zniszczeniach z okresu okupacji hitlerowskiej był restaurowany w latach 50-tych, a w roku 1958 Józef Machwitz wykonał we wnętrzu polichromie ścienne. Na ścianach nawy wypisane są cytaty z Ewangelii, a nad nimi odpowiadające im przedstawienia, podzielone na trzy części. Kompozycje ukazujące wydarzenia Wielkiego Tygodnia z przedstawieniami wydarzeń z Niedzieli Palmowej i Wielkiego Piątku. Dopełnieniem tego jest przedstawienie Chrystusa Zmartwychwstałego na sklepieniu prezbiterium. Karol Wojtyła jako ówczesny biskup, podczas Gorzkich Żalów 22 lutego 1959 roku poświęcił freski i witraże w naszym kościele parafialnym.
  Zapraszamy do odwiedzenia naszej świątyni i uczestniczenia we Mszach Świętych oraz innych nabożeństwach.
  Historia Parafii
  Msze święte
  Kontakt

  Data dodania: 06 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Portal katolicki »

  Religia jest od początku istnienia świata nieodzowną częścią życia każdego społeczeństwa. DEON.PL to portal internetowy dedykowany nie tylko katolikom. Oprócz rzetelnych wiadomości znajduje się tu wiele interesujących artykułów związanych z życiem codziennym, umożliwiających zrozumienie problemów społecznych, osobowościowych zwykłych ludzi. W portalu poruszane są także takie tematy: religia, teologia, życie duchowe. Kościoły mogą zakładać swoje profile w dziale społeczność.
  Dla rodziców rozważających wybór imion dla swoich potomków zachęcamy do skorzystania z zakładki imieniny.

  Data dodania: 11 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sklep z Dewocjonaliami - wszystko do chrztu, ślubu, komunii »

  W naszym sklepie znajdziecie Państwo wszystkie artykuły potrzebne na wydarzenia takie jak chrzest, ślub, wesele czy pierwsza komunia święta.
  W naszej ofercie znajdują się: ubranka do chrztu dla dziewczynki i dla chłopca, zarówno gotowe jak i szyte na zamówienie, bielizna i dodatki komunijne, wianuszki, kartki okolicznościowe, świece do chrztu i komunii, zaproszenia, wszelkiego rodzaju ozdoby ślubne i weselne, różańce, modlitewniki, podziękowania: dla rodziców, dziadków, chrzestnych.
  Pełna ofertę sklepu możecie Państwo zobaczyć poniżej
  Chrzest
  Ślub i wesele
  Komunia
  Szeroka gamma artykułów oferowanych przez nasz sklep oraz ich wysoka jakość sprawia, iż grono naszych klientów jest w 100% zadowolone.

  Data dodania: 29 10 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Religia

Religia - nowa strona:

Adres: