Algeco - Sprzedaż i wynajem kontenerów

Algeco to przedsiębiorstwo z ponad pięćdziesięcioletnim doświadczeniem. Produkuje zaawansowane technologicznie konstrukcje modułowe. Może zaprojektować zarówno kontenery sanitarne, mieszkalne, jak i techniczne. Ważną kwestią dla firmy Algeco jest to, żeby klienci mogli korzystać z przedstawianej oferty w każdym przypadku. Z tego powodu jest możliwość dostosowania produktów do własnych potrzeb i oczekiwań. Oprócz tego firma Algeco będzie w stanie zająć się ich utrzymywaniem w czystości, czy cateringiem w trakcie wydarzeń z użyciem kontenerów. Oferujemy również produkty używane, w niższych cenach.

Szczegóły strony www.algeco.pl:

Podlinkuj stronę www.algeco.pl:

Algeco - Sprzedaż i wynajem kontenerów

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 2 Odwiedziny googlebot 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Produkcja żurawi słupowych. Profesjonalnie. »

  Żurawie specjalne to bardzo popularne maszyny do do przetransportowywania przedmiotów na niewielkich odległościach stosowane w pracach budowlanych, a także w celu automatyzacji procesu produkcyjnego. Niewątpliwie ich znaczenie jest istotne, z powodu swoich możliwości nośnych pozwalają na przenoszenie rzeczy o znacznej wadze. Nasza oferta to przede wszystkim żurawie słupowe, stosunkowo małe – stosowane w firmach produkcyjnych, które biorą czynny udział w wytwórstwie. Także Nasze żurawie przyścienne to nowoczesne technicznie maszyny, używane w halach, dla których oparciem są pionowe konstrukcje – to umożliwia montaż maszyny na małej powierzchni.

  Data dodania: 09 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Suwnice »

  W obecnych czasach wysyłka produktów jest bardzo ważny, skutkiem tego należałoby wyposażyć się w optymalne maszyny. Przedstawiamy Państwu Nasze suwnice , tzn maszyny dźwigarowe przeznaczone do przenoszenia materiałów w zamiarze wszczęcia procesu wytwórczego. Wszelka suwnica bez względu na to czy jest nieduża i montowana w warsztacie czy nader wyższa - musi funkcjonować fachowo i jak dawać spore wrażenie bezpieczeństwa z powodu na masę produktów. Idealnym wyjściem w różnych gałęziach wytwórczych są także żurawie - najpowszechniej stosowane urządzenia w Polsce.

  Data dodania: 29 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Hale stalowe »

  Reklamowana firma trudni się realizowaniem projektów budowlanych. Szczególnie polecamy hale stalowe. W ofercie znajdują się rzetelnie budowane typy hal magazynowych. Polecamy profesjonalne usługi z zakresu projektowania hal różnorodnego typu. Naszym celem jest zadowolenie klienta ze świadczonych przez firmę usług. Oferujemy solidny nadzór inwestorski odbywający się zgodnie z przepisami technicznymi. Zatrudniający się w naszej firmie ludzie to doświadczeni eksperci w danej dziedzinie. Chcemy, aby współpraca z Państwem przebiegała pomyślnie.

  Data dodania: 06 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Transport maszyn »

  PM Serwis to firma, należąca do Pana Pawła Maniewskiego. PM Serwis oferuje maszyny jak i usługi związane z przemysłem ciężkim. Żurawie Wrocław, transport maszyn, produkcja kooperacyjna czy rolki transportowe to niektóre elementy naszych usług. Firma Pm Serwis to długie lata doświadczenia i nieprzerwanie poszerzająca się oferta, która procentuje nie tylko zainteresowaniem nowych klientów ale także w coraz większą ich satysfakcję z otrzymanych produktów i usług. PM Serwis posiada biuro w Wrocławiu, ulica Bajana gdzie zapraszamy do wizyt i zadawania pytań naszym specjalistom.

  PM Serwis Paweł Maniewski
  Bajana 49/8
  54-129 Wrocław
  tel. 696 029 128
  pmserwis@pmserwis.pl

  Nip: 8941077803
  Regon: 932976395

  Data dodania: 27 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Impala. Informacje przetargowe. Informacje o przetargach »

  U nas znajdziesz informacje potrzebne do otrzymania nowych zleceń. Informacje przetargowe przekazujemy zgodnie z preferencjami naszych klientów. Każdego tygodnia oferujemy tysiące nowych ogłoszeń: przetargowych, biznesowych oraz ofert współpracy. Informacje o przetargach przekazujemy w dogodny i ogólnodostępny sposób, za darmo przez 14 dni.

  Data dodania: 31 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Systemy dla kanalizacji i drogownictwa »

  Firma AS zajmuje się sprzedażą prefabrykatów betonowych i elementów wyposażenia kanalizacji, drogownictwa i energetyki.W naszej bogatej ofercie znajdują się wysokiej jakości studnie, zbiorniki i rury betonowe(oraz żelbetowe), elementy oporowe, belki podwalinowe, fundamenty masztów stalowych jak i płyty drogowe. Nasza firma zajmuje się również dystrybucją sepatorów związków ropopochodnych i tłuszczów oraz wysokosprawnych osadników. W ostatnim czasie uzupełniliśmy swój asortyment o regulatory przepływu cieczy i zwory przeciwko podtopieniom, które wykorzystuje się zarówno przy budowie nowych jak i starych stystemów dla kanalizacji. Gwarantuje przystępnych cen, najwyższej jakości oraz profejsonalnej obsługi.Zapraszamy: Systemy dla kanalizacji

  Data dodania: 04 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Klastal - Klaster Spawalniczy »

  Klaster spawalniczy „KLASTAL” skupia firmy oraz organizacje prężnie działające w branży spawalnictwa, a jego oficjalna strona internetowa dostępna pod adresem: klastal.org informuje o aktualnych wydarzeniach z branży. Zgrupowane w ramach tego klastra przedsiębiorstwa zajmują się między innymi świadczeniem następujących usług: spawanie części do maszyn i urządzeń lotniczych, spawanie wiązów elektronów, kompleksowe remonty maszyn budowlanych, cięcie tlenem oraz cięcie strumieniem wody. Witryna ta udostępnia także informacje związane z wydarzeniami w branży.

  Data dodania: 04 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Koła zębate w przemyśle maszynowym »

  Przemysł maszynowy jako branża przemysłu ciężkiego zajmuje się wytwarzaniem różnego rodzaju maszyn i innych urządzeń. Powinny one charakteryzować się wysoką jakością i posiadać dużą niezawodność.Podzespoły składowe takie jak koła zębate muszą posiadać odpowiednie parametry aby gwarantowały bezawaryjną pracę w ciężkichwarunkach z którymi się stykają podczas procesu produkcji.Podzespoły te zapewniają przekazywanie ruchu obrotowego i liniowego dlatego mają mnogie zastosowanie w przemyśle. Listwy zębate z kołami muszą tworzyć zgrany i niezawodny segment. Zwłaszcza w przypadku użycia napędów z wysokimi prędkościami przesuwu i o dużych długościach roboczych. Mogą zawierać budowę jedno lub wielorzędową.Zęby składowe bywają utwardzone, nierdzewne oraz spełniające standard ASA. Następnym zagadnieniem są koła łańcuchowe. Szeroko implementowane w przemyśle i wykorzystywane do przenoszenia dużych momentów obrotowych. Składają się z ruchomych segmentów i mają zmienne przełożenie aby jak najlepiej spełniały swoje zadania.

  Data dodania: 14 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Katalog samochodów »

  Ciekawe testy popularnych samochodów a także tych mniej znanych. Najnowsze wydarzenia ze świata motoryzacji.Szybkie narzędzie służące do porównywania różnych marek aut z całego świata. Porównywać można parametry techniczne, bezpieczeństwo a także wyposażenie i komfort. Szczegółowe opisy popularnych samochodó takich jak np. Toyota Yaris II 1.33 101 KM oraz w innych wersjach silinkowych. W serwisie znajdują się także pożyteczne porady dotyczące eksploatacji i naprawy samochodów. Dział o oszczędnych pojazdach przyszłości zawiera szereg informacji o autach hybrydowych, elektrycznych i napędzanych innymi alternatywnymi źródłami energii.

  Data dodania: 12 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tehabud - Manipulatory »

  Tehabud jest przedstawicielem firmy AVM Automiatic w branzy manipulatorow pneumatycznych i
  chwytakow.Urzadzenia te uzywane sa w wielu liniach przemyslowych. Manipulatory przemyslowe pozwalaja manewrowac ladunkiem w kazdym kierunku. Podnosniki i chwytaki umozliwiaja obracanie w wielu osiach towaru.Powala to zachowac ergonomicznosc funkcjonowania firmy. Udostepniamy silniki serwo typu: 308, 8322, moduly obrotowe typu: 41, 42, 435, chwytaki typu: 22, 24, 25, 27 i wiele innych produktow o wysokiej jakosci. Zapraszamy na nasza strone internetowa http://manipulatory.eu/ i pod nr telefonu 61 825 95 66.

  Data dodania: 10 07 2017 · szczegóły wpisu »