Algeco - Sprzedaż i wynajem kontenerów

Algeco to przedsiębiorstwo z ponad pięćdziesięcioletnim doświadczeniem. Produkuje zaawansowane technologicznie konstrukcje modułowe. Może zaprojektować zarówno kontenery sanitarne, mieszkalne, jak i techniczne. Ważną kwestią dla firmy Algeco jest to, żeby klienci mogli korzystać z przedstawianej oferty w każdym przypadku. Z tego powodu jest możliwość dostosowania produktów do własnych potrzeb i oczekiwań. Oprócz tego firma Algeco będzie w stanie zająć się ich utrzymywaniem w czystości, czy cateringiem w trakcie wydarzeń z użyciem kontenerów. Oferujemy również produkty używane, w niższych cenach.

Szczegóły strony www.algeco.pl:

Podlinkuj stronę www.algeco.pl:

Algeco - Sprzedaż i wynajem kontenerów

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Worki na śmieci »

  Asortyment podzielony jest na - dla przemysłu czyli worki do śmieci. W ofercie worki zapachowe oraz folie z zakładką denną. Posiadany asortyment pozwala nam na dostarczanie na rynek szerokiej gamy opakowań polietylenowych zgodnych z najwyższymi standardami. Produkujemy opakowania z folii polietylenowej. Głównie worki naśmieci. Mamy fachowe doświadczenie oraz nowoczesny park maszynowy. Oferta obejmuje opakowania foliowe produkowane na podstawie mieszanek polietylenów HDPE.

  Data dodania: 27 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Noże do recyklingu »

  Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy z przedsiębiorstwem Limes. Z naszej strony możemy Państwu zaproponować konkurencyjne ceny. Wynika to z naszej wieloletniej działalności z zakresu produkcji noży przemysłowych. Na witrynie internetowej znajdą Państwo wszystkie przydatne informacje. Nasza firma w swojej urozmaiconej ofercie posiada również ewentualność odnowy maszyn użytkowanych w procesie rozdrabniania odpadów. Dzięki stałym inwestycjom i konsekwentnemu rozszerzaniu asortymentu staliśmy się jednym z wiodących krajowych jednostek wytwarzających noże przemysłowe i osprzęt używany w maszynach rozdrabniających.

  Data dodania: 14 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prohamat - przenośniki, żurawie, suwnice »

  Każda praca produkcyjna wymaga adekwatnie, wytrzymałych maszyn, w takim razie oferujemy nasze przenośniki, które idealnie zrewidują się wszędzie tam gdzie potrzebn jest przewóz składników na niewielkie odległości. Produkujemy dodatkowo żurawie, a specjalizujemy się w tych niewielkich, które z bezproblemowością można przyłączyć pod stropem warsztatu produkcyjnego. Jeśliby nie ma perspektywy zamontowania żurawia to pożądane jest zastanowić nad innymi maszynami - suwnice. Te nasze to niezawodne maszyny gwarantujące pewność funkcjonowania.

  Data dodania: 23 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Suwnice »

  W obecnych czasach wysyłka produktów jest bardzo ważny, skutkiem tego należałoby wyposażyć się w optymalne maszyny. Przedstawiamy Państwu Nasze suwnice , tzn maszyny dźwigarowe przeznaczone do przenoszenia materiałów w zamiarze wszczęcia procesu wytwórczego. Wszelka suwnica bez względu na to czy jest nieduża i montowana w warsztacie czy nader wyższa - musi funkcjonować fachowo i jak dawać spore wrażenie bezpieczeństwa z powodu na masę produktów. Idealnym wyjściem w różnych gałęziach wytwórczych są także żurawie - najpowszechniej stosowane urządzenia w Polsce.

  Data dodania: 29 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Grodzice »

  Firma HOSSA zajmuje się dostawą stali. Współpracujemy z najlepszymi krajowymi producentami oraz hurtowniami stali, co umożliwia nam zaoferowanie Państwu bogatej oferty handlowej. Dystrybuujemy rozmaitego typu rury, grodzice, blachy, pręty żebrowane itp. Oferujemy wysokiej klasy towar w bardzo atrakcyjnych cenach. Dbamy o terminową oraz solidną realizację zleceń. Cechuje nas profesjonalizm oraz najlepszy poziom usług. Poza sprzedażą stali, zajmujemy się także doradztwem technicznym. Zapewniamy pomyślną współpracę.

  Data dodania: 17 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Oświetlenie uliczne »

  Przedmiotem działalności mieszczącej się w Kluczborku spółki jest produkowanie ozdobnego oświetlenia ulicznego, do którego wliczają się chociażby: latarnie ogrodowe, parkowe, osiedlowe. Realizuje się je według wzorów wykorzystywanych przez przedsiębiorstwo albo zaproponowanych przez klienta. Mają całkowite okablowanie, a także są wyposażone w stosowne bezpieczniki. Na portalu www wyszukasz szeroki wybór stylów, jak również zdjęcia dotychczasowych zamówień. Fampra zajmuje się ponadto odlewami z metali kolorowych.

  Data dodania: 07 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fasady »

  Misją omawianego serwisu jest zaprezentowanie interesujących usług firmy FAVEMANC, trudniącej się zarówno planowaniem, jak i montażem systemów elewacji wentylowanych. Cechująca się kompleksowością oferta zawiera sprzedaż mających strukturę komorową paneli ceramicznych, które zapewniają stabilizację termiczną budynków. Do ich produkcji stosuje się rozmaite materiały elewacyjne, chociażby aluminium. Specjalizacją firmy są oprócz tego detale konstrukcyjne, na przykład parapet metalowy.

  Data dodania: 21 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zbiorniki ciśnieniowe »

  Nasza firma zajmuje się projektowaniem, realizacją i modernizacją zbiorników na paliwa płynne, zbiorników ciśnieniowych wytwarzanych na potrzeby przechowywania mediów przemysłowych, naziemnych stacji paliw wyposażonych w zbiornik naziemny dwupłaszczowy i komorę dystrybucyjną, a także wprowadzaniem i umieszczaniem aparatury pomiarowej w produktach magazynujących paliwa płynne.

  Jako firma posiadamy również filtry paliwowe koszowe przeznaczone do mechanicznego czyszczenia następujących paliw - benzyny, oleju oraz paliwa lotniczego JET-A1 i Avgas. Więcej szczegółów znajdą Państwo na naszej stronie.

  Data dodania: 20 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Cnc Bydgoszcz »

  Używane lasery zapewniają optymalne zużycie materiału. W ofercie jest wiele usług, na przykład: {wycinanie laserowe blach, obróbka rur, toczenie, czy chociażby spawanie aluminium. Współdziałamy z renomowanymi firmami, które robią dla nas małe prace. Z Przyjemnością zachęcamy do kliknięcia naszej witryny internetowej. Długoletnie doświadczenie i najlepsze na rynku maszyny pozwalają na wykonanie wyrobów z doskonałą dokładnością. Nasz park maszynowy to najlepsze narzędzia do obróbki stali czy miedzi. Po pozyskaniu sprzętu do cięcia blach najważniejszą usługą jest obrabianie laserowe. Potężnym plusem naszej firmy jest niezawodna grupa fachowców.

  Data dodania: 03 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • KOBI Light - oprawy przemysłowe »

  /Firma KOBI Light zajmuje się importem, wytwarzaniem i sprzedażą sprzętu elektrycznego i oświetleniowego. Zasięgiem swojej działalności obejmuje obszar całego kraju, ale także Europy Środkowej i Wschodniej. Dlatego jest jednym z czołowych producentów oświetlenia w Polsce. Dzięki rozbudowanej i świetnie zorganizowanej sieci dystrybucji firma jest w stanie dostarczyć przesyłkę do miejsca docelowego w ciągu 24 godzin od momentu złożenia zamówienia. Zgodnie z trendami na rynku oświetleniowym i dbając o środowisko naturalne firma proponuje klientom duży wybór produktów energooszczędnych. W asortymencie znajduje się wiele różnych źródeł światła tj. żarówki LED, żarówki halogenowe oraz liniowe moduły LED. Sklep oferuje szeroki wybór opraw przemysłowych, w tym m.in. oprawy LED, czy naświetlacze halogenowe, a także oprawy domowe do których zaliczyć można lampy biurkowe, nocne, oprawy meblowe LED, lamy ogrodowe i wiele innych.

  Data dodania: 19 07 2016 · szczegóły wpisu »