Przemysł stoczniowy Podkategoria: Przemysł stoczniowy

 • Www.inoxa.pl »

  Firma Inoxa, to wiodący wytwórca śrub, nakrętek, łańcuchów, a nawet części różnego typu ogrodzeń. Swym kontrahentom oferuje także osprzęt żeglarski, taki jak: zaciski, uchwyty i szekle. Rzetelnie wyselekcjonowany asortyment zrobiono z najlepszej jakości surowców, które zapewniają odporność na rdzę i inne czynniki zewnętrzne. Rekomendowane przedsiębiorstwo charakteryzuje się wspaniałą obsługą klientów i kompetentnym doradztwem. To uczciwy partner, któremu można całkowicie zaufać.

  Data dodania: 12 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wizualizacja procesu »

  Nic nie gwarantuje tak wysokich szans rozwoju spółki, jak wzmożenie efektywności produkcji... To najoczywistsze stwierdzenie nabiera obecnie szerszych prospektów dzięki Mitsubishi Electric. Jest to ceniona na całym globie dalekowschodnia korporacja zaopatrująca klientów w wysokojakościowych rozwiązań z dziedziny robotyki przemysłowej. Strona www rodzimej sekcji koncernu zawiera fakty na temat produktów (m.in. przemienniki częstotliwości, panele HMI) oraz usług świadczonych przez koncern. Zachęcamy Państwa gorąco do odwiedzenia naszej strony!

  Data dodania: 13 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Hale stalowe »

  Firma Kobex oferuje trwałe i niezawodne hale stalowe. Wznoszone konstrukcje mają przeznaczenie jako magazyny, hale produkcyjne itp. Wykonujemy zadania według projektów autorskich i dostarczonych przez klienta. Zatrudniamy wykwalifikowanych fachowców dbających o najlepszą jakość usług. Każde przekazane nam zadanie realizujemy z entuzjazmem i dbałością o detale. Gwarantujemy wysoki poziom usług dostosowanych do jednostkowych oczekiwań klienta. Kładziemy duży nacisk na bezpieczeństwo. Polecamy obudowy z płyt warstwowych lub blach trapezowych.

  Data dodania: 02 03 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Przemysł stoczniowy

Przemysł stoczniowy - nowa strona:

Adres: