Strony związane z hasłem 'psychoterapia':

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Psycholog Warszawa »

  Centrum doradztwa i psychologicznej pomocy. W serwisie umieszczono najważniejsze informacje dotyczące Centrum, szczególnie: kontakt, ofertę, a także cennik usług. Centrum przede wszystkim zajmuje się udzielaniem konsultacji psychologicznych, psychoterapią oraz przeprowadzeniem testów psychologicznych. Centrum wszystkich zainteresowanych przyjmuje, w dni powszednie, od 9:00 do 20:00, a w soboty, od 10 do 14. Centrum znajduje się pod adresem: Aleje Jerozolimskie 44 piętro XI, lok. 1128, w stolicy Polski, Warszawie. By dowiedzieć się więcej informacji odnośnie Centrum, należy po prostu wejść na witrynę www.cdpp.pl.

  Data dodania: 02 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychotesty poznań »

  Wielu z nas potrzebuje do czasu do czasu pomocy psychologa nie tylko w ramach porad psychologicznych, ale również badań psychologicznych oraz psychotestów. Tego typu usługi może zagwarantować nasza poradnia, która działa na poznańskim rynku już od wielu lat. Naszym Klientom gwarantujemy skuteczność oraz profesjonalizm.

  Data dodania: 02 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dietetyk Warszawa »

  Natura i odporność człowieka zachowuje się nieprzewidywanie w sytuacji gdy wydarzy się jakaś tragedia lub nieszczęście w życiu lub na wskutek długotrwałego kontaktu z stresem który towarzyszy nam w życiu osobistym jak i w pracy. W przypadku gdy nasza psychika nie potrafi właściwie sobie poradzić z tymi problemami bardzo owocna może okazać się wizyta u specjalisty, który potrafi nam wskazać właściwą drogę postępowania by nasza psychika i samopoczucie zawsze były odpowiednie i nie utrudniały nam funkcjonować. Terapianastroje.pl to zespół osób, którzy w wielu dziedzinach takich jak laryngoligia, dietetyka czy psychiatria udzieli nam fachowej pomocy.

  Data dodania: 18 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi psychologa w Poznaniu »

  W obszarze własnych usług znajduje się medycyna każdego rodzaju uzależnień, dyspozycje urodziwego odżywiania i antystresu, chorobami rozwlekłymi także leczenia chemioterapią.Godziwe badanie tudzież liczne grono zaspokojonych tudzież wyleczonych postaci to nie jedyne atuty na poczet których wskazane jest się udać do naszego doktora ze specjalnością psychologiczną.W stosunku od rzeczonego własny medyk podtrzymuje nas w takich rzeczach jak na przykład nerwice, strach, ponurości, bezsenności, zastoje lub eksperymenty traumatyczne.Serdecznie zapraszamy do skorzystania z pewnej spośród najlepszych organizacji asysty psychiatrycznej na terenie Poznania i pełnej Polski mianowicie gabinet pomocy psychologicznej.

  Data dodania: 20 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła rodzenia Kraków »

  Open Medical to szpital leczenia i rozwoju w Krakowie. Udostępniamy szereg usług, które pomagają zmagać się z różnorodnego rodzaju kłopotami takiego typu jak problemy z mową, problemy psychiczne i fizyczne. Pracujący dla nas specjaliści pracują w przeróżnych obszarach związanych ze zdrowiem człowieka, zatem jesteśmy w stanie zagwarantować rzetelną pomoc Państwa dzieciom z różnorodnymi dolegliwościami i w każdym przedziale wiekowym - od wcześniaków po nastoletnie dzieci. Rehabilitację proponujemy zapoczątkować od konsultacji u naszych lekarzy, wprawionych w sferze: neurologii a, także ortopedii i traumatologii dziecięcej. Zapraszamy na naszą stronę www.

  Data dodania: 07 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Dzieci Rybnik »

  Nazywam się Elżbieta Pawliczek. Jako psycholog, pracujący w oparciu o założenia systemowej terapii rodzin, uważam, że większość problemów z jakimi borykają się rodziny, wynika z zakłócenia relacji między poszczególnymi jej członkami. Terapia pozwala głębiej zrozumieć związki między rodzicami i dziećmi. Dlatego jeśli szukasz psychologa dla dzieci, młodzieży lub dorosłych w Rybniku, lepiej nie mogłeś trafić.

  Data dodania: 16 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Terapeuci »

  Rozmaici terapeuci w naszym kraju pragną jakiegoś miejsca, gdzie mogliby zostawić ogłoszenie o swojej aktywności, tym co umieją robić i zareklamować ich usługi. Naprzeciwko tym potrzebom wychodzi strona o terapii dobraterapia.info, w którym gromadzimy ekspertów z najróżniejszych dyscyplin. Psychoterapeutów, lekarzy, rehabilitantów. Jest tu również miejsce dla ośrodków terapii, domów dziecka i poradni zajęciowych. Redagujemy również najświeższe pogłoski ze świata lekarzy oraz porady, jakiego terapeutę należałoby wybrać, by poczuć się lepiej.

  Data dodania: 28 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Poznań »

  Pracownia Terapeutyczna Skrzydła proponuje profesjonalną pomoc psychologiczną. Poznań to miejsce, w którym psycholog prowadzi terapię indywidualną i grupową. Oferujemy pomoc osobom z różnorodnymi zaburzeniami psychologicznymi. Swoją ofertę adresujemy również do osób z traumatycznymi przeżyciami. Organizujemy szkolenia obejmujące wiele zagadnień psychologicznych. Długoletnie doświadczenie zawodowe pozwala nam realizować usługi dostosowane do jednostkowych potrzeb każdego pacjenta. Gwarantujemy
  wysoką skuteczność terapii.

  Data dodania: 07 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta warszawa »

  Ośrodek Psychoterapii Tu i Teraz z Warszawy oferuje pomoc w zakresie leczenie różnego typu zaburzeń. Dla nas nie stanowią one problemu bowiem posiadamy ku temu odpowiednią wiedzę oraz doświadczenie. Pomożemy absolutnie każdemu.

  Data dodania: 28 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Łódź »

  Reklamowana witryna zawiera ofertę psychiatry, będącego jednocześnie psychoterapeutą. Oferowana profesjonalna psychoterapia ma miejsce na terenie miasta Łódź. Oferta adresowana jest do pacjentów doświadczających depresji i innych zaburzeń. Formy pomocy w trakcie psychoterapii dostosowywane są indywidualnie do pacjenta. Dzięki psychoterapii można lepiej poznać siebie i rozwiązać wewnętrzne konflikty. Omawiana oferta obejmuje psychoterapię psychodynamiczną oraz psychoanalityczną. Pierwsze spotkanie ma formę konsultacji w celu poznania potrzeb pacjenta.

  Data dodania: 20 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Katowice, terapia Gestalt »

  Śląskie Gabinety Psychoterapii Gestalt. Psychoterapia Gestalt jako jeden z nurtów terapii humanistycznej kładzie nacisk na indywidualność każdego człowieka, a jego problemy traktuje jako wyraz niespełnionych potrzeb oraz wewnętrznych konfliktów, dlatego psychoterapia Gestalt jest doskonała. Jeśli cierpisz z jakiegoś powodu, odczuwasz lęki, masz problemy psychopatyczne nasz psycholog Katowice znajdzie idealne rozwiązanie dla Ciebie. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że psychoterapia Katowice to dla nas żadna trudność. Serdecznie zapraszamy do skorzystania a naszych usług.

  Data dodania: 13 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bezsenność »

  Poradnia INZPiRO gwarantuje usługi psychologiczne na najwyższym poziomie. Ma również grupę psychiatrów, aby pomoc była wszechstronna. Aby eliminować nieprawidłowości dotyczące sfery psychicznej, nie wystarczy przyswajanie informacji z obszaru psychologii ogólnej. Bywa, że potrzebna jest pomoc w postaci leków lub pasmo działań terapeutycznych. Lekarze z INZPiRO mają świadomość, że bezsenność jest prawdziwą bolączka naszych czasów zdominowanych przez stres i rywalizację i organizują strategie walki z tą przypadłością, przy czym każda z nich uwzględnia oczekiwania, cechy osobowościowe i sytuację danego zainteresowanego. Leczenie bezsenności w Warszawie najkorzystniej zorganizować w tej placówce. Poradnia Profilaktyki i Leczenia Bezsenności, jak sama nazwa sugeruje, zajmuje się bezsennością na wszelkie sposoby. Nie tylko ją leczy, lecz także jej zapobiega.

  Data dodania: 23 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta Poznań »

  Przedstawiana firma oferuje usługi w dziedzinie diagnoz psychologicznych. Nasz psychoterapeuta z miasta Poznań jest zapewnieniem wiarygodnych wyników. Oferta zawiera badania predyspozycji zawodowych dla młodzieży oraz dorosłych. Sporządzamy profil osobowości, temperamentu oraz funkcjonowania emocjonalnego. Techniki wykorzystywane przez nas są wciąż rozwijane i oparte na badaniach naukowych. Wspólnie z klientem ustalamy cele spotkań, strategie i sposoby pracy. Pracujemy nad zrozumieniem trudności klienta z reakcjami fizjologicznymi i zachowaniem.

  Data dodania: 15 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Terapie uzależnień Białystok »

  Na stronicy www CEiT HUMANUM odkryjecie Państwo wiadomości na takie tematy jak formy pomocy psychologicznej dostarczane przez nasz zespół fachowców. Wyszperacie też informacje o samym zespole, jaki jest w bezustannej gotowości by służyć Państwu pomocą. Jeżeli jest Wam konieczna taka właśnie pomoc, nasi fachowcy postarają się takowej Państwu w każdej chwili.

  Data dodania: 10 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog »

  Jesteś zdeterminowany swoją sytuacją życiową do podjęcia współpracy z psychologiem? Odwiedź niniejszy serwis a uzyskasz przydatne informacje o usługach psychologicznych jakie oferowane są w gabinetach Aleksandry Replin. Zlokalizowane w 3 miastach (Gdynia, Poznań, Lębork)gabinety to miejsce w którym można uzyskać profesjonalne wsparcie oraz pomoc psychologiczną w konwencji Gestalt. Jeśli cierpisz z powodu trudności z którymi nie wiesz jak sobie poradzić, to nie wahaj się przed wizytą u psychologa czy psychoterapeuty.

  Data dodania: 11 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Gdynia »

  Magdalena Gąsecka gwarantuje kompleksową obsługę w dziedzinie psychoterapii. Miejscem, w którym ta psycholog posiada swój gabinet, jest Gdynia. Psycholog ten posiada wysokie kwalifikacje poparte pracą w różnych instytucjach. Ważnym punktem oferty jest wnikliwa analiza problemów, zwłaszcza skrywanych. Główną specjalnością tej profesjonalistki jest interwencja w sytuacjach kryzysowych. Oferta obejmuje zarówno psychoterapię krótko, jak i długoterminową. Techniki oraz terminy pomocy dopasowywane są indywidualnie do potrzeb pacjenta.

  Data dodania: 28 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek Psychoterapii W RELACJI - Warszawa, Praga Południe »

  W Ośrodku Psychoterapii W RELACJI ofertę dla siebie znajdą dzieci i ich rodzice, młodzież oraz dorośli. Siedziba ośrodka znajduje się w Warszawie w dzielnicy Praga Południe na Saskiej Kępie.
  Prowadzimy psychoterapię osób dorosłych cierpiących z powodu zaburzeń nastroju, lęków, doświadczających trudności w relacjach z innymi ludźmi, a także chcących lepiej zrozumieć siebie i swoje zachowanie. Psycholog dziecięcy pomoże dzieciom doświadczającym trudności emocjonalnych, mającym deficyty w umiejętnościach społecznych oraz sprawiającym kłopoty wychowawcze w szkole i w domu. Rodziców napotykających trudności w procesie wychowania zapraszamy na konsultacje i spotkania psychoedukacyjne. W ofercie mamy także psychoterapię i coaching w języku angielskim. Profesjonalnej pomocy udziela zespół terapeutów wyszkolonych w Szkole Psychoterapii Ośrodka INTRA w Warszawie, rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.
  Artykułu specjalistów naszego ośrodka przeczytać można także na blogu psychologicznym: http://blog.wrelacji.pl

  Data dodania: 14 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Poznań »

  Kim jest psychoterapeuta? Psychoterapeuta jest przede wszystkim osobą, która posiada odpowiednie kwalifikacje w zakresie psychoterapii. Psychoterapeuta Poznań to nie tylko psycholog. Uprawnienia może posiadać także lekarz, nauczyciel, prawnik, a nawet socjolog. Psychoterapeuta Poznań zajmuje się leczeniem danego pacjenta za pomocą przede wszystkim środków zarówno psychologicznych, jak i środowiskowych. Oznacza to, iż psychoterapeuta poznań poprzez odpowiednie działania stara się poprawić funkcjonowanie człowieka oraz wpływa na jego adaptacje środowiskową. Wybór odpowiedniego psychoterapeuty powinien być poprzedzony porównaniem różnych specjalistów oraz zapoznaniem się z opiniami pacjentów, które często zamieszczane są w różnych portalach internetowych.

  Data dodania: 11 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta Kraków »

  "Do Źródła" to przestrzeń, w której odkryjesz inspirację do osobistego rozwoju. Założycielką jest absolwentka psychologii oraz psychoterapeuta Gestalt - Małgorzata Kulawik, kierująca szkolenia rozwojowe i terapie indywidualne.

  Data dodania: 17 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet psychoterapii Katowice »

  Terapeuci naszego Gabinetu w swojej pracy skupiają się na teorii psychodynamicznej. Oferujemy cotygodniowe spotkania terapeutyczne, spotkania konsultacyjne, a oprócz tego porady osobom, które doświadczają: trudności w relacjach z innymi osobami, kwestii małżeńskich, odczucia samotności, lęków, zbyt niskiego samopoczucia, wypadków kryzysowych, stresu, utraty bliskiej osoby, utraty zatrudnienia, rozpadu małżeństwa, nadmiernego stosowania środków narkotycznych i wielu innych negatywnych wypadków życiowych. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi terapeutami, a ponadto z korzystania z naszego doradztwa.

  Data dodania: 28 11 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »