Strony związane z hasłem 'psychoterapia':

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Psycholog Warszawa »

  Centrum doradztwa i psychologicznej pomocy. W serwisie umieszczono najważniejsze informacje dotyczące Centrum, szczególnie: kontakt, ofertę, a także cennik usług. Centrum przede wszystkim zajmuje się udzielaniem konsultacji psychologicznych, psychoterapią oraz przeprowadzeniem testów psychologicznych. Centrum wszystkich zainteresowanych przyjmuje, w dni powszednie, od 9:00 do 20:00, a w soboty, od 10 do 14. Centrum znajduje się pod adresem: Aleje Jerozolimskie 44 piętro XI, lok. 1128, w stolicy Polski, Warszawie. By dowiedzieć się więcej informacji odnośnie Centrum, należy po prostu wejść na witrynę www.cdpp.pl.

  Data dodania: 02 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Usługi psychologa w Poznaniu »

  W obszarze własnych usług znajduje się medycyna każdego rodzaju uzależnień, dyspozycje urodziwego odżywiania i antystresu, chorobami rozwlekłymi także leczenia chemioterapią.Godziwe badanie tudzież liczne grono zaspokojonych tudzież wyleczonych postaci to nie jedyne atuty na poczet których wskazane jest się udać do naszego doktora ze specjalnością psychologiczną.W stosunku od rzeczonego własny medyk podtrzymuje nas w takich rzeczach jak na przykład nerwice, strach, ponurości, bezsenności, zastoje lub eksperymenty traumatyczne.Serdecznie zapraszamy do skorzystania z pewnej spośród najlepszych organizacji asysty psychiatrycznej na terenie Poznania i pełnej Polski mianowicie gabinet pomocy psychologicznej.

  Data dodania: 20 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dietetyk Warszawa »

  Natura i odporność człowieka zachowuje się nieprzewidywanie w sytuacji gdy wydarzy się jakaś tragedia lub nieszczęście w życiu lub na wskutek długotrwałego kontaktu z stresem który towarzyszy nam w życiu osobistym jak i w pracy. W przypadku gdy nasza psychika nie potrafi właściwie sobie poradzić z tymi problemami bardzo owocna może okazać się wizyta u specjalisty, który potrafi nam wskazać właściwą drogę postępowania by nasza psychika i samopoczucie zawsze były odpowiednie i nie utrudniały nam funkcjonować. Terapianastroje.pl to zespół osób, którzy w wielu dziedzinach takich jak laryngoligia, dietetyka czy psychiatria udzieli nam fachowej pomocy.

  Data dodania: 18 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła rodzenia Kraków »

  Open Medical to szpital leczenia i rozwoju w Krakowie. Udostępniamy szereg usług, które pomagają zmagać się z różnorodnego rodzaju kłopotami takiego typu jak problemy z mową, problemy psychiczne i fizyczne. Pracujący dla nas specjaliści pracują w przeróżnych obszarach związanych ze zdrowiem człowieka, zatem jesteśmy w stanie zagwarantować rzetelną pomoc Państwa dzieciom z różnorodnymi dolegliwościami i w każdym przedziale wiekowym - od wcześniaków po nastoletnie dzieci. Rehabilitację proponujemy zapoczątkować od konsultacji u naszych lekarzy, wprawionych w sferze: neurologii a, także ortopedii i traumatologii dziecięcej. Zapraszamy na naszą stronę www.

  Data dodania: 07 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Dzieci Rybnik »

  Nazywam się Elżbieta Pawliczek. Jako psycholog, pracujący w oparciu o założenia systemowej terapii rodzin, uważam, że większość problemów z jakimi borykają się rodziny, wynika z zakłócenia relacji między poszczególnymi jej członkami. Terapia pozwala głębiej zrozumieć związki między rodzicami i dziećmi. Dlatego jeśli szukasz psychologa dla dzieci, młodzieży lub dorosłych w Rybniku, lepiej nie mogłeś trafić.

  Data dodania: 16 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Terapeuci »

  Rozmaici terapeuci w naszym kraju pragną jakiegoś miejsca, gdzie mogliby zostawić ogłoszenie o swojej aktywności, tym co umieją robić i zareklamować ich usługi. Naprzeciwko tym potrzebom wychodzi strona o terapii dobraterapia.info, w którym gromadzimy ekspertów z najróżniejszych dyscyplin. Psychoterapeutów, lekarzy, rehabilitantów. Jest tu również miejsce dla ośrodków terapii, domów dziecka i poradni zajęciowych. Redagujemy również najświeższe pogłoski ze świata lekarzy oraz porady, jakiego terapeutę należałoby wybrać, by poczuć się lepiej.

  Data dodania: 28 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Poznań »

  Pracownia Terapeutyczna Skrzydła proponuje profesjonalną pomoc psychologiczną. Poznań to miejsce, w którym psycholog prowadzi terapię indywidualną i grupową. Oferujemy pomoc osobom z różnorodnymi zaburzeniami psychologicznymi. Swoją ofertę adresujemy również do osób z traumatycznymi przeżyciami. Organizujemy szkolenia obejmujące wiele zagadnień psychologicznych. Długoletnie doświadczenie zawodowe pozwala nam realizować usługi dostosowane do jednostkowych potrzeb każdego pacjenta. Gwarantujemy
  wysoką skuteczność terapii.

  Data dodania: 07 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog »

  Jesteś zdeterminowany swoją sytuacją życiową do podjęcia współpracy z psychologiem? Odwiedź niniejszy serwis a uzyskasz przydatne informacje o usługach psychologicznych jakie oferowane są w gabinetach Aleksandry Replin. Zlokalizowane w 3 miastach (Gdynia, Poznań, Lębork)gabinety to miejsce w którym można uzyskać profesjonalne wsparcie oraz pomoc psychologiczną w konwencji Gestalt. Jeśli cierpisz z powodu trudności z którymi nie wiesz jak sobie poradzić, to nie wahaj się przed wizytą u psychologa czy psychoterapeuty.

  Data dodania: 11 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Warszawa »

  GabineTY są prowadzone przez wykwalifikowanych psychologów oraz psychoterapeutów, którzy oferują Państwu swoją pomoc. Działają na obszarze Warszawy i poprzez psychoterapię leczą ze stanów lękowych, melancholii, uzależnień. Udział w zajęciach zapewnia polepszenie samopoczucia, ale też zrozumienie sedna problemu. Na początku lekarze sugerują konsultację diagnostyczną. W trakcie takich spotkań ustalają z Państwem zakres kłopotów oraz dobierają najodpowiedniejszą metodę leczenia. GabineTY prowadzą też poradnię małżeńską.

  Data dodania: 08 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta warszawa »

  Ośrodek Psychoterapii Tu i Teraz z Warszawy oferuje pomoc w zakresie leczenie różnego typu zaburzeń. Dla nas nie stanowią one problemu bowiem posiadamy ku temu odpowiednią wiedzę oraz doświadczenie. Pomożemy absolutnie każdemu.

  Data dodania: 28 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychotesty poznań »

  Wielu z nas potrzebuje do czasu do czasu pomocy psychologa nie tylko w ramach porad psychologicznych, ale również badań psychologicznych oraz psychotestów. Tego typu usługi może zagwarantować nasza poradnia, która działa na poznańskim rynku już od wielu lat. Naszym Klientom gwarantujemy skuteczność oraz profesjonalizm.

  Data dodania: 02 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Warszawa »

  Pojawienie się w codziennym życiu kryzysu, który utrzymuje się długo i objawia się na przykład obniżonym nastrojem, niechęcią do działania, głębokim smutkiem lub lękiem, może bardzo utrudniać funkcjonowanie, dlatego warto skonsultować się ze specjalistą, by ustalić, czy jest to chwilowe, czy sygnalizuje problemy, nad którymi warto się pochylić. Kontaktu z psychoterapeutą można szukać także nie tylko wtedy, gdy odczuwa się nasilone objawy - psychoterapeuta oferuje pomoc w pracy nad sobą, chęci zmiany swego życia na lepsze. Nasz gabinet, oferujący indywidualną psychoterapię poznawczo-behawioralną, ulokowany jest w spokojnym miejscu na Żoliborzu, blisko stacji metra.

  Data dodania: 20 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Terapia DDA Warszawa »

  Promowany serwis mieści interesującą ofertę Ośrodka Psychoterapii i Rozwoju Osobistego Źródło Inspiracji. Jego specjalizacją jest oferowanie pomocy z obszaru psychologii. Pracownicy placówki proponują swoje usługi osobom, które borykają się z fobiami, depresją, trudnościami w nawiązywaniu bliskich relacji, zaburzeniami odżywiania i stresem. Ofertę tworzy m.in. psychoterapia indywidualna, grupowa, treningi, a także terapia DDA przeznaczona dla dorosłych dzieci alkoholików. Psychoterapeuci gwarantują wsparcie na najwyższym poziomie, dyskrecję oraz korzystne ceny.

  Data dodania: 21 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Poznań »

  Terapeuci z Centrum Psychoterapii Integralnej to polecani eksperci. Dobry psycholog, Poznań obsługujący bądź też odmienny obszar, musi terapeutyzować tak, by efekty zadowalały pacjenta. CPI posiada wielu usługobiorców, gdyż udostępniana jest tu psychoterapia w różnej formie. Można pobierać sesje indywidualne, pojawiać się parami albo organizować terapię z całą rodziną. Robiona tutaj psychoterapia grupowa Poznań czyni miastem kojarzonym z nazwiskami znakomitych specjalistów. Psycholodzy opierają się tutaj na podejściu terapeutycznym Ericksona i nie tylko. Formułowany jest kontrakt terapeutyczny, tak by postanowienia odnośnie współpracy były bezsprzecznie czytelne. Ważne, by psychoterapia grupowa Poznań obierająca za miejsce spotkań, bądź też świadczona gdzie indziej, dużo nam uświadamiała. Usługi oferowane tutaj, realizują to kryterium. CPI to także usługi dla samych terapeutów. Zawodowcy mogą tutaj przejść bardzo dobrą superwizję. Racjonalna terapia zachowania wymaga rozległych kwalifikacji, tutaj można je podnosić, korzystając z tej usługi.

  Data dodania: 19 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Terapie uzależnień Białystok »

  Na stronicy www CEiT HUMANUM odkryjecie Państwo wiadomości na takie tematy jak formy pomocy psychologicznej dostarczane przez nasz zespół fachowców. Wyszperacie też informacje o samym zespole, jaki jest w bezustannej gotowości by służyć Państwu pomocą. Jeżeli jest Wam konieczna taka właśnie pomoc, nasi fachowcy postarają się takowej Państwu w każdej chwili.

  Data dodania: 10 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta Poznań »

  Przedstawiana firma oferuje usługi w dziedzinie diagnoz psychologicznych. Nasz psychoterapeuta z miasta Poznań jest zapewnieniem wiarygodnych wyników. Oferta zawiera badania predyspozycji zawodowych dla młodzieży oraz dorosłych. Sporządzamy profil osobowości, temperamentu oraz funkcjonowania emocjonalnego. Techniki wykorzystywane przez nas są wciąż rozwijane i oparte na badaniach naukowych. Wspólnie z klientem ustalamy cele spotkań, strategie i sposoby pracy. Pracujemy nad zrozumieniem trudności klienta z reakcjami fizjologicznymi i zachowaniem.

  Data dodania: 15 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta Kraków »

  "Do Źródła" to przestrzeń, w której odkryjesz inspirację do osobistego rozwoju. Założycielką jest absolwentka psychologii oraz psychoterapeuta Gestalt - Małgorzata Kulawik, kierująca szkolenia rozwojowe i terapie indywidualne.

  Data dodania: 17 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet psychoterapii Katowice »

  Terapeuci naszego Gabinetu w swojej pracy skupiają się na teorii psychodynamicznej. Oferujemy cotygodniowe spotkania terapeutyczne, spotkania konsultacyjne, a oprócz tego porady osobom, które doświadczają: trudności w relacjach z innymi osobami, kwestii małżeńskich, odczucia samotności, lęków, zbyt niskiego samopoczucia, wypadków kryzysowych, stresu, utraty bliskiej osoby, utraty zatrudnienia, rozpadu małżeństwa, nadmiernego stosowania środków narkotycznych i wielu innych negatywnych wypadków życiowych. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi terapeutami, a ponadto z korzystania z naszego doradztwa.

  Data dodania: 28 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Gdynia »

  Magdalena Gąsecka gwarantuje kompleksową obsługę w dziedzinie psychoterapii. Miejscem, w którym ta psycholog posiada swój gabinet, jest Gdynia. Psycholog ten posiada wysokie kwalifikacje poparte pracą w różnych instytucjach. Ważnym punktem oferty jest wnikliwa analiza problemów, zwłaszcza skrywanych. Główną specjalnością tej profesjonalistki jest interwencja w sytuacjach kryzysowych. Oferta obejmuje zarówno psychoterapię krótko, jak i długoterminową. Techniki oraz terminy pomocy dopasowywane są indywidualnie do potrzeb pacjenta.

  Data dodania: 28 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta Szczecin - Robert Butryn »

  Psychoterapia-szczecin.org to profesjonalny gabinet psychoterapii dla osób dorosłych oraz dzieci. Gabinet prowadzi doświadczony psycholog Robert Butryn, którego misją jest pomaganie ludziom w wychodzeniu z problemów emocjonalnych.

  Data dodania: 28 09 2015 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »