Strony związane z hasłem 'szkolenia':

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »
 • Kursy nurkowania, kursy DAN »

  Prowadzimy kursy nurkowania dla początkujących i już nurkujących. Naukę nurkowania można zacząć już w wieku 10 lat. Szkolenia prowadzone są zgodnie ze standardami najstarszej organizacji nurkowej CMAS. Szkolimy kursantów na następujące stopnie nurkowe :
  PM - płetwonurek młodzieżowy (stopień brązowy, srebrny i złoty)
  P1 – uprawnienia do nurkowania do 20 metrów
  P2 – uprawnienia do nurkowania do 40 metrów
  P3 – uprawnienia do nurkowania do 50 metrów
  Prowadzimy szkolenia specjalistyczne: PNO – płetwonurek nocny, PNA – płetwonurek nawigator, PE – płetwonurek eksplorator (uprawnienia do nurkowania do 30 metrów), PN1 – płetwonurek nitroksowy, PSS – płetwonurek w suchym skafandrze, PZB – płetwonurek z zestawem butlowym, PSM – płetwonurek sidemountowy.
  Prowadzimy także szkolenia DAN w zakresie ratownictwa tlenowego, zaawansowanego ratownictwa tlenowego, BLS, AED i pierwszej pomocy.

  Data dodania: 20 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • BalticDive »

  Firma BalticDive zajmuje sie nauką płetwonurkowania według standardów IANTD - najbardziej szanowanej organizacji technicznej szkolących zarówno płetwonurków rekreacyjnych i technicznych. Programy IANTD są tak przygotowane, by gwarantowały wysoki poziom technik nurkowych u zrelaksowanych osób czujących sie pod wodą komfortowo. lt;br /gt;Szkolenia polegają na uczeniu technik oraz sprawności w różnych warunkach, dzięki czemu uzmysławiają nurkom ich możliwości co poprawia ich bezpieczeństwo pod wodą.lt;br /gt;Już przy kursie podstawowym mamy najwięcej zajęć praktycznych (8) dzięki czemu student jest bardziej wyszkolonySzkolimy również młodzież już od dwunastego roku zycia. Proponujemy kursy rekreacyjne, specjalistyczne i techniczne. Organizujemy wyprawy na wraki Bałtyku i Zatoki Gdańskiej.

  Data dodania: 05 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia żeglarskie, rejsy szkoleniowe dla młodzieży »

  Planujesz wakacje, obóz żeglarski, patent żeglarski na Mazurach, rejs lub regaty Kliknij, zarezerwuj obóz żeglarski i zacznij realizować marzenia. Nasze kursy żeglarskie prowadzą znakomici pedagodzy i instruktorzy żeglarstwa o wysokiej kulturze osobistej, co gwarantuje najwyższy poziom merytoryczny.Od kilkunastu lat organizujemy rejsy żeglarskie dla najmłodszych, nasze ogromne doświadczenie pracy z dziećmi gwarantuje nie tylko pełne bezpieczeństwo, ale również odpowiednie podejście pedagogiczne do dzieci.

  Data dodania: 22 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia z zarządzania »

  Wyszukujesz wiadomości z takiego zakresu materiału jak szkolenia biznesowe? Organizacja IROR w tej dziedzinie właśnie się specjalizuje. Na naszej witrynie www wyszperasz nie tylko informacje na ten konkretny przedmiot, ale i na różne z nim precyzyjnie skojarzone. Z naszej stronicy dowiesz się także, że aranżujemy szkolenia z tej tematyki, a nawet kiedy je aranżujemy. Wejdź na naszą www i dowiedz się dlaczego należałoby zainwestować w niniejszego typu szkolenia.

  Data dodania: 10 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • QuatroSoft - Systemy Informatyczne »

  Oprogramowanie dla firm: Systemy Symfonia, Systemy Enova, Finanse i Księgowość, Kadry i Płace, Handel, Fakturowanie. Siedziba w Krakowie.Obszar naszej aktywności skupia się głównie na produktach SAGE Symfonia i Enova - firm tworzących oprogramowanie dla biznesu. W naszej ofercie znajduje się oprogramowanie, wdrożenia, szkolenia oraz usługi programistyczne i informatyczne lecz potrafimy się dostosować do najbardziej indywidualnych oraz specyficznych potrzeb i wymagań klienta.

  Data dodania: 15 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tworzenie stron www. Pozycjonowanie i rekrutacja. »

  Internet to źródło wszelkich informacji i ogłoszeń. Jest też instrumentem wykorzystywanym do lansowania swojego przedsiębiorstwa. Poprzez działania takie jak optymalizację strony internetowej, pozycjonowanie i szereg innych działań pogłębiamy Naszą wydajność i dotarcie do większej sfery osób zainteresowanych reklamowanym produktem lub usługą. Wszystkich którzy chcą w ten sposób uzyskać większe grono konsumentów zachęcamy do korzystania z usług grupy marketingowej prowadzącej swoje działania w ramach CIS Holos w Białymstoku. Zajmujemy się rekrutowaniem osób na szkolenia unijne(posiadamy ogromną bazę zakładów jak i klientów indywidualnych chcących wziąźć udział w takich kursach oraz duże doświadczenie w organizowaniu takich działań). Przeprowadzamy działania marketingowe, których celem jest zdobycie konsumentów, zakładamy strony internetowe(dostosowane do potrzeb i wytycznych klienta), pomagamy w tworzeniu sklepów internetowych. Pozycjonujemy i optymalizujemy strony www. Wspieramy przedsiębiorczość i przedsiębiorców. Dla NGO i Spółdzielni Socjalnych mamy w posiadaniu osobna ofertę. Zachęcamy do korzystania z Naszych usług.

  Data dodania: 06 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Hotel Rzeszów »

  Nowoczesny hotel Mieszko to doskonałe miejsce dla wszystkich osób, które chcą zarezerwować nocleg w okolicy Rzeszowa. Na naszych gości czeka przygotowany przytulny i gustownie urządzony, przestronny obiekt hotelowy. Pokoje 1-osobowe oraz większe wyposażone są w telewizor, Internet oraz posiadają one odrębną łazienkę. Przystępna odpłatność za noclegi obejmuje również śniadania w formie szwedzkiego stołu. Hotele takie jak nasz obiekt bardzo troszczą się o klientów, z tego względu gwarantujemy darmowy parking oraz możliwość korzystania z przytulnej i klimatycznej kawiarni. Małe dzieci do lat 4 w naszym hotelu mogą przebywać bez opłat. Oprócz tego w obiekcie dostępne są sale konferencyjne, w których można organizować szkolenia i konferencje naukowe. Urządzamy także imprezy okolicznościowe z takich okazji jak wesela, komunie czy jubileusze. Nasi pracownicy są zawsze gotowi, aby służyć radą i pomocą. Dbamy o wygodę i dobre samopoczucie naszych gości, gdyż to oni są tutaj najważniejsi. Zapraszamy do korzystania z naszych usług, a także do poznania witryny internetowej hotelu Mieszko.

  Data dodania: 21 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia katowice, szkolenia sprzedaży, miękkie, otwarte, zamknięte, kraków »

  DEA to grupa trenerów i konsultantów, osób z doświadczeniem szkoleniowym, dorobkiem naukowym i wieloletnią praktyką zawodową. Współpracujemy z pracownikami naukowymi wyższych uczelni, managerami, specjalistami w danych dziedzinach. Skupiamy się na kilku obszarach tematycznych, którymi są: Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, Rozwój Umiejętności Osobistych oraz Rozwój Kompetencji Managerskich, Marketing i Umiejętności handlowe.Nasze programy kierujemy do wszystkich szczebli struktury organizacyjnej:- Top Management'u- Kierowników średniego szczebla - Specjalistów z działów zasobów ludzkich, doradców personalnych - Handlowców

  Data dodania: 12 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • INSTRUKCJA BEZPIECZEŃSTWA POŻAROWEGO, SZKOLENIA BHP I PPOŻ »

  SAFEGROUP

  Świadczymy usługi szkoleniowe, doradcze oraz wdrożeniowe. Naszym zadaniem jest podniesienie bezpieczeństwa w firmach. Zajmujemy sie profesjonalnym szkoleniem pracodawców, kadry kierowniczej i pracowników zatrudnionych na różnych stanowiskach.

  Zajmujemy się:

  -organizacją i prowadzeniem szkoleń z zakresu BHP i PPOŻ dla wszystkich grup zawodowych
  -tworzeniem wymaganej dokumentacji
  -oceną ryzyka zawodowego
  -prowadzeniem postępowań powypadkowych
  -opracowywaniem instrukcji oraz procedur z zakresu BHP, P.POŻ.

  Tel: 509250467, 506550757
  e-mail: safegroup.dbv@gmail.pl
  znajdziesz nas na stronie internetowej: http://safegroup.dbv.pl

  instrukcja bezpieczeństwa pożarowego cennik instrukcje bezpieczeństwa pożarowego szkolenia bhp ppoż Warszawa Lublin Olsztyn

  Data dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa firm w Krakowie »

  Świadczymy kompleksowe usługi dla firm, instytucji i osób fizycznych. Zadbamy aby zakładanie firmy Kraków przebiegło szybko, bez uporczywego stania w długich kolejkach w urzędzie. Doradzamy w wyborze sposobu opodatkowania, w doborze PKD oraz jaki rodzaj własności firmy najlepiej wybrać. Pomagamy w uzyskaniu dotacji unijnych, aby Twoja działalność się rozszerzała. Kadra specjalistów z zakresu szkoleń zatrudniona przez nas zadba o szkolenia BHP Kraków dla Twoich pracowników. Przeprowadzamy także szkolenia dotyczące ochrony PPOŻ. Posiadamy także zarejestrowane, posiadające NIP, zgłoszone do GUS, gotowe spółki Kraków. Na życzenie klienta zakładamy i rejestrujemy spółki z o.o. wraz ze zgłoszeniem ich do odpowiednich urzędów. Zajmujemy się również pozyskaniem licencji potrzebnych do ich późniejszej działalności.

  Data dodania: 10 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Domy Gorzów »

  Ech Nieruchomości świadczy specjalistyczne usługi w zakresie pośrednictwa w zakupie i sprzedaży nieruchomości. Dzięki znajomości rynku Ech Nieruchomości udziela swoim klientom fachowych porad niezbędnych dla zrealizowania najbardziej korzystnych transakcji. Firma stale dąży do sukcesywnego rozwoju, rozszerzenia zakresu oferowanych usług, a poprzez systematyczne szkolenia udoskonala jakość obsługi powierzonych jej transakcji.

  Data dodania: 31 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła jazdy Żory »

  Szukasz dobrego ośrodka szkolenia kierowców, który pozwoli Ci szybko i sprawnie zdać egzamin teoretyczny i praktyczny? Zapraszamy do Ośrodka Szkolenia Kierowców "ROYS" w Żorach. nasza szkoła gwarantuje wysoką jakość szkolenia, co zaowocowało dużą zdawalnością kursantów na egzaminie państwowym. OSK "ROYS" zdobywając coraz większe uznanie wśród nowych kursantów stał się znaną i cenioną szkołą jazdy w Żorach. Zapraszamy.

  Data dodania: 16 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kurs doszkalający. Odlewnicza, Bemowo »

  Zastosowanie szkoleń dodatkowych na kursie doszkalajacym może być bardzo różne, ponieważ zależy to głównie od potrzeb kursanta. Doszkalanie to głownie elastyczne porady dostosowane do problemu szkolonego. To pomoc w znalezieniu odpowiedniego półśrodka do zrozumienia zagadnienia. Specjalizujemy się w tego rodzaju szkoleniach, dlatego też śmiało można się do nas zwrócić.

  Data dodania: 20 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia z przywództwa »

  Chcesz by Twoja kadra rozpoczęła wydajniej pracować? Nie wiesz jak nadzwyczaj subtelnie, ale zarazem wielce stanowczo nakłonić swoich kierowników wydziałów do bardziej wzmożonej pracy. Pod warunkiem, że nawet tylko na jedno z zadanych pytań odpowiesz tak, to musisz wejść na naszą stronę. Przeprowadzamy szkolenia managerskie, dzięki którym w Twojej firmie zacznie rządzić prawidłowa atmosfera.

  Data dodania: 10 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Kraków »

  Prowadzimy obsługę firm na terenie Krakowa oraz okolicznych miejscowości w zakresie księgowości, outsourcingu kadr i płac oraz pełnego doradztwa podatkowego. Nasze biuro księgowe ma swoją siedzibę przy ulicy Łukasiewicza 1/28 w budynku Instytutu Nafty i Gazu w Krakowie. Posiadamy ponad dwadzieścia lat doświadczenia w branży, a nasze biuro podatkowe zarejestrowaliśmy w 1993 roku. Cały czas staramy się aby jakość usług oferowanych przez nasze biuro podatkowe utrzymywała się na najwyższym poziomie. Nasz zespół księgowych i doradców podatkowych systematycznie uaktualnia swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach na temat nowych ustaw podatkowych i przepisów prawa pracy. Wpisując w wyszukiwarkę hasło biura rachunkowe w Krakowie, to z pewnością znajdziesz naszą stronę www, gdzie możesz zobaczyć pełną ofertę usług oraz aktualne promocje.

  Data dodania: 10 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Coaching Nowy Sącz »

  W wiedzę swoją, lecz także swoich pracowników bez cienia wątpliwości warto inwestować. W końcu wiedza jest niezmiernie przydatna. Na stronie www.tomaszsolecki.pl można zaznajomić się z bardzo atrakcyjną ofertą eksperta w dziedzinie transformacji osobistej i biznesowej. Należy jasno przyznać, że Tomasz Solecki doskonale umie podzielić się wiedzą, która nigdy nie jest bezużyteczna... Coaching jest także w Polsce coraz bardziej popularny i naprawdę ciężko dziwić się temu. Większą ilość informacji dotyczących coaching Nowy Sącz zamieszczono w serwisie. Gorąco zapraszamy zainteresowanych, ponieważ nawet niedługie spotkanie sprawi, iż definitywnie każda osoba będzie usatysfakcjonowana.

  Data dodania: 10 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Warszawa »

  Głównym obszarem działalności Wilcza Dent są usługi stomatologiczne. Pracuje tu niejeden posiadający doświadczenie i wysokie kwalifikacje stomatolog. Pośród oferowanych branż znajduje się protetyka, chirurgia oraz stomatologia estetyczna. Specjaliści wykonują takie zabiegi jak m.in. rekonstrukcja zęba, korekta kształtu zębów, aparaty stałe czy też zdjęcia RTG. Klinika jest wyposażona w nowoczesne urządzenia stomatologiczne. Kadrę tworzą świetnie wyszkolone osoby, które ciągle udoskonalają swoje zdolności poprzez uczestnictwo w szkoleniach.

  Data dodania: 21 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Forex »

  Jesteś zainteresowany giełdą forex? Jeśli tak, witryna internetowa forexyestrader.com została zaprojektowana właśnie dla Ciebie. Praktycznie każdy użytkownik sieci, który chce rozszerzać i zwiększyć zasób własnej wiedzy, odnajdzie tam naprawdę zadowalającą ilość wiadomości. Ta strona tworzy szkolenia forex, które są niezwykle wartościowe dla każdego, kto rozważa świadomie o tego rodzaju inwestycjach finansowych. Ta strona www jest wygodna w użytkowaniu, naprawdę prosta i bezproblemowa w nawigacji. Spora liczba tekstów oraz treści mocno tematycznych sprawia, iż jest to najciekawsza strona poświęcona szkoleniom forex w internecie. Zbiór drogocennych i skutecznych porad w tym samym miejscu. Nie lada gratka dla miłośników giełdy walutowej.

  Data dodania: 01 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia z negocjacji »

  Jakim trafem tak się dzieje, że jeden handlowiec działa sobie lepiej od innych? Czy szkolenia z zarządzania sprzedażą mogły się do tego przysporzyć? Rzecz jasna, iż takie szkolenia biznesowe bardzo pomyślnie wpływają na podniesienie efektywności sprzedaży i pewnie nikogo nie trzeba do tego przekonywać. Ewidentne jest także to, że takie szkolenia z zarządzania sprzedażą powinny być wykonane przez porządną firmę szkoleniową. Zapraszamy na stronę takiej firmy.

  Data dodania: 10 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Eventy »

  Vision&Team proponuje Państwu organizację praktycznie każdego rodzaju imprezy dla firm oraz innych spotkań odbywających się zarówno w pomieszczeniach zamkniętych jak i na otwartej przestrzeni. Vision&Team jest to grupa osób o zróżnicowanym doświadczeniu, a także zainteresowaniach co przekłada się na różnorodność oferty. Jedną ze specjalności firmy stanowią imprezy na wodzie na co pozwala lokalizacja głównej siedziby w Gdyni. Oprócz tego w ofercie można znaleźć również szkolenia, oficjalne konferencje oraz wszelkiego rodzaju eventy. Korzystając z usług Grupy Vision&Team mogą Państwo liczyć na profesjonale wykonane zlecenie, a przy tym znakomitą zabawę i niezapomniane wrażenia jakie zapewnią nasze imprezy integracyjne.

  Data dodania: 11 10 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »