Technika Telekomunikacja Kategoria: Technika Telekomunikacja

Technika Telekomunikacja - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • HD System »

  Kiedy Twój biznes chce niezawodnego programu komputerowego w zakresie systemu obsługi debat i głosowań, to możesz liczyć na naszą firmę. Firma Help Desk oferuje dla Ciebie sprawdzony program, który będzie Twojemu biznesowi służył przez wiele lat. Po szczegóły zapraszamy na www.hdsystem.pl.

  Data dodania: 10 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Montaż monitoringu Łańcut »

  Nowoczesne rozwiązania w zakresie elektronicznej ochrony obiektów również muzealnych i sakralnych. Sprzedajemy, instalujemy i serwisujemy bezprzewodowe i przewodowe systemy zabezpieczeń, systemy obserwacyjne, monitoring kamer Łańcut, markowe napędy do bram przesuwnych i skrzydłowych. Wykonujemy kompleksowe instalacje inteligentnego budynku na terenie województwa podkarpackiego. Dysponujemy ponad 20 letnim doświadczeniem w dziedzinie ochrony obiektów. Zapewniamy dyskrecję, sumienność, fachowość.

  Data dodania: 09 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Godziwy dostawca gadżetów reklamowych »

  Przedsiębiorstwo Axa Trading funkcjonuje na rynku od 2009 roku. Jesteśmy producentem gadżetów reklamowych i bezpośrednim dostawcą i dystrybutorem gadżetów reklamowych. Nasza praca jest naszą pasją. Własnym Klientom świadczymy produkty najwyższej i sprawdzonej jakości w dobrych i konkurencyjnych cenach. Importujemy nasze upominki korporacyjne dla firm wprost od fabrykantów, co z całą pewnością wpływa na należności świadczonych przez nas towarów. Wielu naszych Wspólników decyduje się na współpracę z nami, gdyż w każdym momencie staramy się podchodzić do każdego spośród nich osobiście. Z uwagą omawiamy każde zamówienie, radzimy oraz oferujemy najistotniejsze założenia. Głównie stawiamy na przededukowanie potrzeb naszych Klientów poprzez zrozumienie naszego Partnera i wydobycie optymalnego obszaru kolaboracji. Omówienie również analiza potrzeb umożliwia stworzyć ofertę będącą odpowiedzią na oczekiwania naszych Klientów. My oferujemy, ale to Państwo dokonujecie wyboru.

  Data dodania: 23 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Telefon Openstage ip »

  Nasza firma zajmuje się dostarczaniem nowoczesnych systemów teleinformatycznych dla małych i dużych przedsiębiorstw. Oferujemy Państwu szereg aplikacji jak również systemy wspomagające proces obsługi klienta. W swoim asortymencie posiadamy także szereg nowoczesnych urządzeń takich jak telefon Openstage ip. Oprócz tego zapewniamy kompleksową obsługę techniczną. Staramy się aby oferowane przez nas produkty i usługi były dopasowane do potrzeb klienta. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej w celu zapoznania się z naszymi usługami oraz produktami jakie mamy do zaoferowania.

  Data dodania: 15 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Montaż domofonów Żołynia »

  Oferujemy luksusowe bramofony do każdego obiektu. Stosujemy nowoczesne urządzenia cenionych firm światowych. Sprzedajemy, instalujemy przewodowe i bezprzewodowe systemy zabezpieczeń, systemy telewizji przemysłowej CCTV, markowe napędy do bram przesuwnych i skrzydłowych. Realizujemy kompleksowe instalacje na terenie województwa podkarpackiego. Wideodomofony są oddzielnym systemem łączności w zasięgu budynku lub kilku budynków, pracujące niezależnie od sieci telefonicznej. Bramofon to wygoda i bezpieczeństwo, to należyte rozwiązanie dla właściciela posesji.

  Data dodania: 01 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne urządzenia gepon »

  Organizacja Optokon od 1991 roku jest jednym z czołowych producentów i dostawców założeń infrastruktury sieciowej. Jest dostarczycielem oraz wytwórcą instalacji światłowodów. Zdołacie u niej Państwo zadysponować m.in. spawanie światłowodów jak również złącza światłowodowe. Towary Optokon dostarczane są do czołowych jednostek telekomunikacyjnych w aż 47 krajach. Wskazane jest polegać doświadczeniu firmy, która jest jednym z najbardziej nowoczesnych zakładów na świecie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą wyjątkowo schludną ofertą skierowaną zarówno dla kontrahentów osobistych jak i dla ludzi prowadzących swoją działalność gospodarczą.

  Data dodania: 22 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • VoIP »

  Pragniesz rozmawiać przez telefon bez limitu, jednak nie interesują Cię duże rachunki? Znakomitym rozwiązaniem są bez wątpienia możliwości, jakie w tej dziedzinie oferuje współczesna technologia, jaka przybyła do Polski parę lat temu. Zerknij do naszego serwisu www i już w tym momencie uświadom sobie, że telefonia internetowa jest w stanie zagwarantować Ci komfortowe wykonywanie połączeń, a więc nieskrępowaną rozmowę z każdym jednym miejscem na świecie bez przepuszczania fortuny. Nie potrafisz uwierzyć? Spróbuj! Serdecznie zachęcamy do złożenia u nas odwiedzin!

  Data dodania: 05 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dzierżawa kopiarek poznań »

  Nasza firma może zaproponować swoim klientom dobrej jakości oraz pochodzące od znanych producentów drukarki oraz plotery. Zachęcamy do zajrzenia na naszą stronę gdzie można się zapoznać z tym co oferujemy od wielu lat.

  Data dodania: 04 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tania telefonia internetowa »

  Przedsiębiorstwo ToNet jest zarządcą sieci SuperVoIP.pl. Jest to internetowa sieć telefoniczna, która, wykorzystuje technologię VoIP. Daje ona wiele pożytku użytkownikom. W ramach sieci połączenia są bezpłatne a na numery zagraniczne o wiele tańsze aniżeli gdzie indziej. VoIP posiada serwery umieszczone w Polsce, daje to najlepszą jakość połączeń. Oprócz tego oferta zawiera wiele zachęcających usług, np. automatyczne wybieranie, przekierowanie rozmów. Pozwalają na zmniejszenie kosztów obsługi firmy i czynią ją innowacyjną w kontaktach z petentami. Voip to wirtualna centrala telefoniczna i wirtualny fax.

  Data dodania: 20 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tanie domofony w Krakowie »

  MASTER to spółka, która specjalizuje się w montażu alarmów i telewizji przemysłowej (Kraków). Zakład istnieje już przeszło 20 lat i nieustannie ewoluuje. Dodatkowo zakład projektuje i usprawnia systemy alarmowe (Kraków) i nagłośnieniowe. Zajmuje się też zabezpieczaniem pojazdów. Non stop działa serwis urządzeń. Idzie telefonować w wypadku problemów każdego dnia. Fachowy personel z chęcią zrealizuje każde zadanie i postara się, by zadowolić kontrahenta. Należałoby zainstalować monitoring, aby zagwarantował osłonę domu oraz firmy.

  Data dodania: 10 04 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Technika Telekomunikacja