Chirurgia plastyczna Podkategoria: Chirurgia plastyczna

1 · 2 · następna strona »
 • Chirurgia plastyczna »

  Nos to ogromnie istotna część twarzy. Nie wszyscy zdołają jednak pochwalić się niskim i urodziwym noskiem. Czasami niekształtny i np. za bardzo ogromny nos powoduje, że cała twarz ma wygląd nader nieatrakcyjnie. Co wolno z tym zdziałać? W współczesnych czasach zwojowanie tego rodzaju kłopotom jest w gruncie rzeczy bardzo prostolinijne. Wszystko dlatego, że w wszelkiej chwili można zdecydować się na taki zabieg jak poprawianie nosa. Korektura nosa to zabieg bardzo skuteczny i w pełni wypróbowany w naszej placówce.

  Data dodania: 09 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rynek Estetytyczny - Lekarze, Firmy, Biznes | Medycyna estetyczna, Chirurgia plastyczna »

  Rynek Estetyczny to interesująca platforma, na której dowiesz się wielu ciekawych informacji związanych z prowadzeniem gabinetu medycyny estetycznej. Poruszamy na niej zagadnienia związane z prawnymi, ekonomicznymi i technicznymi aspektami prowadzenia gabinetu medycyny estetycznej. Na portalu lekarze wypowiadają się na temat swoich doświadczeń związanych z prowadzeniem własnego biznesu. Odwiedź nas już dziś aby samemu się o tym przekonać.

  Data dodania: 21 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Chirurgia plastyczna Warszawa »

  W nowoczesnych czasach domena taka jak chirurgia estetyczna zyskuje coraz to więcej zaintrygowania. Niemało pań i panów podejmuje się na różnorodne zabiegi z tego obszaru licząc na to, że ostatecznie pozyskają design, o jakim zawsze fantazjowali. Współcześnie chirurgia plastyczna to dziedzina dokonywana w licznych klinikach. Są to placówki profesjonalne i specjalistyczne, a jedną z takich jest klinika chirurg Lembas, w której wszystko odbywa się czujnie i uważnie. Tak, aby wszelki klient poczuł się w pełni i by szybko i bez żadnych konsekwencji zdołał zdobyć to, o czym marzy.

  Data dodania: 09 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Na czym polega zabieg powiększania biustu? »

  Jeśli zastanawiasz sie nad operacyjnym powiększeniem piersi wszak masz obawy oraz do końca nie jesteś zdecydowana o słuszności wykonania u siebie takiego zabiegu to idealnie trafiłaś. Na stronie tej znajdziesz wszelkie wartościowe informacje, do podjęcia odpowiedniej decyzji. Dowiesz się poznasz wady i zalety oraz rodzaje implantów powszechnie wykorzystywanych w operacjach powiększania piersi, czy jesteś właściwą kandydatką do przeprowadzenia operacji powiększania piersi, przeczytasz tutaj jak przygotować się do potencjalnego zabiegu a także jak wygląda sam zabieg operacji, przebieg rekonwalescencji również jest uwzględniony w opisie. Serwis ten zadedykowany jest chirurgicznym metodom augmentacji piersi, znajdziesz tu wszystkie istotne informacje związane z wykonywaniem powiększania biustu.

  Data dodania: 19 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Reumatolog - Poradnia Reumatologiczna NeuroPedica Kraków »

  NeuroPedica+ zaprasza na konsultacje spośród pola reumatologii i ortopedii. Posiadamy dzisiejszy, klimatyzowany obiekt z lokalnym parkingiem a udogodnieniami na rzecz postaci niepełnosprawnych.
  Sala zabiegowa pozwala na uprawianie strategij w szkieletach chirurgii niejakiego dnia. Niewłasnym najogromniejszym wartością istnieje choć wyrobiona kadra nielecznicza, współpracująca na co dzienna pora z w najwyższym stopniu zaszczytnymi mediami w południowej Polsce.
  Wsio wraz przyklaskuje nam na zachowanie jednej spośród najważniejszych własnych przychodni ortopedyczno-reumatologicznych w Krakowie. Szczycimy się najwyższą postacią zaś najnowocześniejszym sprzętem medycznym reumatolog kraków. Za pomocą wiecznemu dokształcaniu tudzież doinwestowywaniu w aparaturę specjalistyczną, nieustająco stajemy się wyżsi, szybsi, dokładniejsi, a niepolscy konsumenty wysiadają z coraz to większym uśmiechem na płciach.
  Podmiotowe ujęcie do pacjenta, wielokrotne konsultacje przedzabiegowe, natomiast całokształt po owo, żeby uformować król niebios splendor obsługi. Obok nas zwietrzysz się, kiedy prezydent.

  Data dodania: 14 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Odsysanie tłuszczu »

  Strona przeznaczona tematyce medycyny estetycznej a dokładniej chirurgicznemu odsysaniu tkanki tłuszczowej. Zanim zdecydujesz się na zabieg liposukcji koniecznie poznaj podstawowe informacje na temat operacyjnego usuwania tłuszczu. Wszystko co należałoby wiedzieć o operacyjnych sposobach redukcji tkanki tłuszczowej w jednym miejscu. Znajdziesz tu kompleksowe informacje dotyczące liposukcji: czy jesteś dobrym kandydatem, jakie są rodzaje liposukcji stosowanej w medycynie estetycznej, jak wyglądają przygotowania do zabiegu, jaki rodzaj liposukcji jest najlepszy w Twoim przypadku, dowiesz się jak przebiega zabieg jak również jak wygląda okres powrotu do zdrowia po operacji .

  Data dodania: 19 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Plastyka brzucha Warszawa »

  Śnisz całe życie o posiadaniu okazalszych piersi? A przypadkiem może Twoje piersi przeobraziły własny design z przyczyny ciąży, utraty sporej masy ciała, czy też zwyczajnie z powodu przebiegu starzenia się? A być może borykasz się z asymetrią piersi? W każdym z tych przypadków rozwiązaniem zdoła okazać się podnoszenie piersi. W nowoczesnych czasach to zabieg nieinwazyjny i pod każdym względem pewny. Nie przejmuj się obiegowymi sławami na myśl tego, Iż zwiększanie biustu jest ingerencją w naturę. Nadejdźże do naszego centrum chirurgicznego i dowiedz się jak błyskawicznie i prosto zdołasz spełnić swoje marzenia i odzyskać śmiałość oraz wysoką samoocenę.

  Data dodania: 12 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przyczyny wypadania włosów »

  Przedwczesne łysienie dotyczy coraz większą liczbę mężczyzn, a czym szybciej zareagujemy na dany problem tym efektywniej można wypadanie włosów zwalczać. Na stronie tej dowiesz się: jak leczyć łysienie, czym wypadanie włosów jest spowodowane, jakie są najczęściej przyczyny łysienia jak również jaką stosować profilaktykę aby nie stracić zbyt szybko wszystkich włosów na głowie. Strona ta poświęcona jest problematyce łysienia, znajdziesz tutaj wszystkie ważne informacje na temat problemu wypadania włosów.

  Data dodania: 19 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przeszczepianie włosów »

  Wszystko czego wyszukujesz odnośnie transplantacji włosów znajdziesz w jednym miejscu. Strona poświęcona tematyce operacyjnego przeszczepu włosów. Znajdziesz tutaj wszystkie niezbedne informację na temat samego zagiegu, przygotowania do zabiegu, rekonwalescencji po zabiegu jak również dowiesz się czy jesteś właściwym kandydatem do przeprowadzenia operacyjnego przeszczepu włosów.

  Data dodania: 20 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Transplantacja włosów w USA »

  Klinika chirurgii plastycznej New Horizons w USA, jest znakomitą kliniką cieszącą się uznaniem wielu osób. Bez problemu zrealizujesz tutaj wszelkie zabiegi medycyny estetycznej, a profesjonalna obsługa i chirurdzy najwyższej klasy pomogą Ci uzyskać nowy fenomenalny wygląd. Piękny i młody wygląd upływa i każdy człowiek upływem czasu się starzeje. Tymczasem nie każdy chce poddać się upływowi czasu. Co prawda czasu cofnąć się się nie da ale przy pomocy zabiegów plastycznych mamy możliwość odzyskania minionej urody, utraconych włosów lub poprawić to czego natura niepotrafiła.Serwis ten zawiera dokładne informacje na temat kliniki chirurgii plastycznej z Chicago, dla pacjentów z Poslki i całego świata. Znajdziesz tu informację o interesującym Cie zabiegu oraz bedziesz mieć możliwość skorzystania z rewelacyjnej oferty jaką posiadamy w ofercie. Znakomita opieka medyczna, wyśmienici specjaliści, wszystko to z myślą o naszych pacjentach.

  Data dodania: 08 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Korekta nosa »

  UNI KLINIK oferuje fachową obsługę medyczną w zakresie chirurgii plastycznej. Jeśli chodzi o znieczulenia, klienci mają do wyboru miejscowe lub ogólne. W skład personelu wchodzą jedynie najlepsi, doświadczeni chirurdzy. Oferowana jest plastyka twarzy, np. korekta nosa oraz podbródka. Dzięki specjalistycznemu wyposażeniu, obsługa jest na najwyższym poziomie. Oferta obejmuje medycynę estetyczną, powiązaną np. z kwasem hialuronowym. Reklamowana oferta dedykowana jest zarówno kobietom, jak również panom.

  Data dodania: 01 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Medycyna estetyczna Poznań »

  Ulica Tatrzańska Derma Solutions Skleroterapia Poznań to punkt gdzie powinny zamawiać zabiegi odbiorcy z defektami skórnymi. W ciekawej cenie jest liposukcja Poznań ma więc powody do zadowolenia. Koszt usuwania zmian naczyniowych zależy od tego czy chodzi o twarz czy też odmienną część ciała. Laserowe usuwanie owłosienia Poznań to pojęcie utożsamiane z tą kliniką. Gabinet Medycyny Estetycznej Poznań Derma Solutions wykonuje endodermomasaż oraz zajmuje się eliminacją zwiotczenia skóry piersi. Na witrynie ujęto ceny dotyczące zabiegów kriochirurgicznych.

  Data dodania: 11 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Powiększanie piersi, wszystko co powinnaś na temat zabiegu »

  Strona ta poświęcona jest tematyce chirurgicznych metod powiększania piersi. Tutaj dowiesz się, jak do zabiegu się właściwie przygotować, jakiego rodzaju implanty stosowane są w operacjach powiększenia biustu, jak przeprowadzany jest zabieg, czy jesteś dobrą kandydatką do zabiegu oraz jak wygląda rekonwalescencja. Strona ta to nic innego jak kompleksowe informacje odnośnie operacji powiększania biustu. Która z kobiet nie chce mieć ładnego, przyciągającego męską uwagę biustu. Dzięki augmentacji piersi jest to jak najbardziej wykonalne, rezultaty są znakomite, a ślady interwencji chirurgicznej niemal że niewidoczne.

  Data dodania: 19 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Powiększanie piersi w USA »

  Strona ta zawiera dokładne informacje na temat kliniki chirurgii plastycznej New Horizons w Chicago. Posiadamy polskojęzyczny personel dla pacjentów z Polski, przyjmujemy pacjentów z całego świata. Znajdziesz tu informację o interesującym Cie zabiegu a także będziesz mieć możliwość skorzystania z rewelacyjnej oferty jaką posiadamy w ofercie. Znamienita opieka medyczna, wyśmienici specjaliści, wszystko to z myślą o naszych pacjentach. Każdy się starzeje i niewiele możemy na to poradzić. Jedynymi sposobami na przemijającą urodę jest bardzo dokładne dbanie o swój wygląd a także operacje chirurgiczne, które potrafią odmłodzić nas i udoskonalić naszą sylwetkę jak również cały wygląd. Zabiegi plastyczne są doskonałym rozwiązaniem przynoszącym naprawdę rewelacyjne wyniki, a wciąż udoskonalane techniki zabiegu sprawiają, że interwencja chirurgiczne jest niemal że niewidoczna. Z pomocą specjalistów w naszej klinice usuniemy wszelkie niedoskonałości oraz naprawimy to co zepsuł czas. Klinika chirurgii plastycznej New Horizons w USA jest ekskluzywną kliniką cieszącą się uznaniem setek osób. Bez problemu zrealizujesz tutaj wszelkie zabiegi medycyny estetycznej, a kompetentna obsługa oraz chirurdzy najwyższej klasy pomogą Ci uzyskać nowy fenomenalny wygląd.

  Data dodania: 09 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przebieg zabiegu przeszczepu włosów »

  Serwis internetowy poświęcony jest tematyce chirurgii odtwórczej włosów. Bardzo często zdarza się tak że operacyjny przeszczep włosów jest jedynym wyjściem, pozwalającym na odzyskanie dawnej fryzury. Wszystkie informacje dotyczące transplantacji włosów w jednym miejscu. Na stronie znajdują się wszystkie ważne informacje związane z transplantacją włosów. Dowiesz się jak wygląda zabieg, czy jesteś poprawnym pretendentem do operacji transplantacji włosów, jakie są najlepsze metody transplantacji włosów wraz z przedstawieniem ich słabych i mocnych stron, jak przygotować się do przeszczepu włosów. Mając wyczerpujące informację na temat zabiegu swobodniej można podjąć słuszną decyzję.

  Data dodania: 20 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rodzaje liposukcji stosowane w medycynie estetycznej »

  Operacja liposukcji pozwoli Ci wymodelować swoją figurę, nadając jej nowego, lepszego wyglądu. Zgrabna i ładna sylwetka to cel, który chce osiągnąć zarówno kobieta jak i mężczyzna. Wielokrotnie diety i ćwiczenia nie dawały oczekiwanych wyników, wówczas z pomocą przychodzi medycyna estetyczna. Strona zawiera istotne informacje na temat operacji liposukcji ultradźwiękowej. Tutaj dowiesz się jak przebiega zabieg, w jaki sposób się do zabiegu przygotować, kto jest właściwym kandydatem do operacji a także jak wygląda rekonwalescencja po operacji. Wszystkie interesujące Cię wiadomości w tym temacie znajdziesz w jednym miejscu.

  Data dodania: 19 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Operacyjny przeszczep włosów metodą FUE »

  Zbyt wcześnie wypadające włosy to problem który dotyczy coraz większego grona osób. Jednym ze skutecznych sposobów na walkę z łysieniem jest transplantacja włosów. Wszystkie informacje na temat przeszczepu włosów metodą fue w jednym miejscu, przedstawione w łatwy i jasny sposób. Serwis ten zadedykowany jest operacyjnym zabiegom przeszczepu włosów metodą FUE. Na stronie tej poznasz najważniejsze informacje m.in.: jakie trzeba spełnić warunki, czy jesteś dobrym kandydatem do przeszczepu z użyciem fue, jak przebiega zabieg oraz przygotowania do samego zabiegu, żeby móc skorzystać z tej metody jak również jak wygląda rekonwalescencja.

  Data dodania: 19 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Jak wygląda zabieg powiększania biustu? »

  Która z pań nie chciała by poszczycić się okazałymi piersiami. Jednak nie wszystkim dane jest taki biust otrzymać. Chirurgia plastyczna zna sposoby aby piersi powiększyć. Na stronie znajdują się niezbędna wiedza na temat: jak wygląda zabieg albo jak się do niego przygotować, jakie są sposoby powiększania biustu, rodzai implantów wykorzystywanych obecnie w chirurgii plastycznej, jak również jak przebiega okres rekonwalescencji. Jednym słowem wszystko co warto wiedzieć o zabiegu powiększania biustu. Portal ten poświęcony jest informacjom dotyczącym chirurgicznych metod powiększania piersi. Augmentacja znana jest od lat lecz dopiero ulepszenie metody zapoczątkowanej pół wieku temu daje naprawdę znakomite efekty.

  Data dodania: 19 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Powiększanie piersi »

  Zapraszamy do zaznajomienia się z zasobną ofertą firmy Allergan Sp. z o.o., przede wszystkim z implantami Natrelle. Oferujemy Paniom ponad 500 różnych kombinacji powiększania piersi. Nasze implanty różnią się od siebie rodzajem żelu, rozmiarem oraz proporcjonalnością, aby każda kobieta mogła osiągnąć zniewalające efekty. Dzięki sporemu wyborowi pomagamy również dobrać idealne implanty piersi lekarzom-chirurgom. Implanty piersi firmy Allergan to gwarancja, jakość, bezpieczeństwo.

  Data dodania: 29 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Laser frakcyjny Łódź »

  Łódzki gabinet medycyny estetycznej Perfect Clinic przeprowadza zabiegi z wykorzystaniem lasera frakcyjnego. Kieruje je do wszystkich pacjentów, którzy walczą z bliznami pooperacyjnymi, potrądzikowymi lub innymi zmianami skórnymi. Laser likwiduje również zmarszczki wokół oczu, rozstępy i płytkie zmiany naczyniowe. Zabiegi mogą być przeprowadzane na twarzy, ramionach, dekolcie, brzuchu, dłoniach, zarówno u osób dorosłych, jak i dzieci. Gabinet zapewnia wysoką jakość usług oraz pełen profesjonalizm.

  Data dodania: 17 05 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Chirurgia plastyczna

Chirurgia plastyczna - nowa strona:

Adres: