Koty rasowe Podkategoria: Koty rasowe

 • Koty brytyjskie »

  Hodowla kociąt brytyjskich to nie tylko ogromna dawka przyjemności z oglądania przepięknych zwierząt jakimi są kocięta ale także sposób na hobby i pracę. Nasza hodowla kociąt brytyjskich należy do jednych z najstarszych w Polsce. Możemy się pochwalić wieloma wyróżnieniami i dyplomami które zostały zdobyte przez nasze koty rasowe a w dokładniej koty brytyjskie. Jeżeli chciałbyś stać się posiadaczem kota brytyjskiego z rodowodem pochodzącego z pewnego źródła zapraszamy do kontaktu, który widnieje na witrynie brytyjskie.com.pl. Tam też galerie z naszymi kotami. Zapraszamy.

  British Shorthair
  Podjazdowa 7A
  94-232 Łódź
  tel. 500 007 776
  rozabooss@gmail.com
  Nip 7261704666

  Data dodania: 18 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kocie rasy serwis o rasach kotów »

  Kocie rasy serwis o rasach kotów jest serwisem o kotach. Gorąco zapraszamy nowych użytkowników naszego portalu pod nowy adres strony www http://kocierasy.waw.pl . Nasz serwis o kotach zawiera artykuły na temat: o kotach Japoński krótkowłosy część siódma, Japoński krótkowłosy część szósta, Japoński krótkowłosy część piąta, Japoński krótkowłosy część czwarta, Japoński krótkowłosy część trzecia, Japoński krótkowłosy część druga, Japoński krótkowłosy, Jawajski część druga, Jawajski, Honeybear. Serwis ten zbiera i gromadzi informacje o kotach rasowych. Regularnie aktualizujemy artykuły i dodajemy coraz nowsze ciekawostki.Na naszej stronie dostępna jest bardzo pomocna wyszukiwarka. Wszelkie pytania proszę kierować na adres mailowy serwisu. Strona www http://kocierasy.waw.pl polecamy się!honeybear jawajski japoński krótkowłosy

  Data dodania: 28 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fotka mojego kotka »

  Strona dla wszystkich miłośników kotów, na której możecie bezpłatnie zamieścić zdjęcia posiadanych kotów, oceniać już zamieszczone fotki oraz poszukać partnera/kę dla swojego pupila do reprodukcji – słowem idealne miejsce dla każdego kociarza. Czy masz już swojego pupila? Jeśli nie, zaproś go jak najszybciej pod swój dach. Nieistotnym jest, czy będzie miał szlachetne urodzenie, czy też będzie to popularny „dachowiec”. Futrzany przyjaciel umili ci czas, wymruczy przyszłość, uspokoi skołatane nerwy, przewidzi niebezpieczeństwo, a przede wszystkim osłodzi samotność. Strona dla tych, którzy mają lub mieć będą kota i chętnie podzielą się ciekawymi zdjęciami lub filmikami wykonanymi mu w codziennych i niecodziennych sytuacjach.

  Data dodania: 31 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Devon rex »

  Jako jedne z najczęściej wybieranych zwierzątek domowych na pewno należy wymienić koty. Te miłe i cudowne stworzenia mogą się stać idealnym towarzyszem na co dzień, jednakże trzeba być świadomym w jaki sposób się nimi opiekować. Świetnym kompendium informacji w tym temacie jest strona swiatkotow.pl. Pasjonaci futrzanych przyjaciół tutaj interesujące artykuły przedstawiające różne koty rasowe, w tym takie rzadkie gatunki jak: kot abisyński czy Sfinks doński. Strona skupia ponadto niezmiernie użyteczne porady ekspertów odnośnie samego troszczenia się o zwierzaka jak również chociażby co dana rasa powinien spożywać. Internauta po utworzeniu konta ma ponadto możliwość pochwalenia się swoim pupilem czy wymiany doświadczeń z innymi pasjonatami. Jeśli interesują Cię takie rasy kotów jak na przykład Kot maine coon czy nawet dzikie lamparty, bądź lwy, to jest to miejsce wymagające Twoich odwiedzin.

  Data dodania: 25 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Koty i psy rasowe »

  Koty i psy rasowe to serwis o rasowych zwierzętach, kotach i psach. http://kotypsyrasowe.waw.pl to skarbnica wiedzy z dziedziny wychowania i hodowli tych pięknych zwierzaków, kotów i psów. Koty i psy rasowe portal posiada artykuły na temat: rdzenny Amerykanin od farmera na pokoje, Wielkanoc bezpieczna dla kota, czy kot zawsze spada na cztery łapy, mudi, Sulimowa, chart, terrier, owczarek, słowo o mieszańcach, kot w kolorze bluesa. Nasz portal pomoże Ci w hodowli kotów i psów. Chętnie odpowiemy na wszelkie zainteresowanie naszą działalnością. Zalety naszego portalu to sprawna, szybka wyszukiwarka kontekstowa a także nieustająca aktualizacja. Do portalu http://kotypsyrasowe.waw.pl dodawane są ciągle nowe artykuły i ciekawostki więc mogę go serdecznie polecić. koty rasowe psy rasowe hodowla kotów

  Data dodania: 24 07 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Koty rasowe

Koty rasowe - nowa strona:

Adres: