Lekarze weterynarii Podkategoria: Lekarze weterynarii

 • Weterynarz Sosnowiec »

  Przychodnia weterynaryjna - Milowice w Sosnowcu na ulicy Baczyńskiego 31, jest miejscem, w którym przyjmują codziennie oprócz niedziel i świąt państwowych lekarze weterynarii starający się pomóc Państwa przyjacielowi zgodnie kierując się dobrem pacjenta. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej przychodni a w niej sklepu zoologicznego, gdzie można nabyć karmy weterynaryjne Royal, Hill's oraz różnego rodzaju akcesoria dla zwierząt. Poza tym zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu fryzjerskiego, w którym przyjmuje dyplomowany fryzjer dla psów i kotów. Wszystkie szczegóły znajdziecie Państwo na stronie internetowej, gdzie zamieściliśmy informacje dotyczące dojazdu do nas.

  Data dodania: 01 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Lecznica weterynaryjna Łódź »

  Niniejsza strona www. prezentuje łódzką Klinikę Weterynaryjną KALINOWA założoną przez specjalistę w dziedzinie chirurgii, Macieja Bartolika . Wszystkim czworonogom, tym dużym i mniejszym, proponuje bogatą paletę usług, między innymi diagnostykę rentgenowską przy użyciu innowacyjnego sprzętu niemieckiej firmy Gierth. Jako jedyna lecznica w rejonie łódzkim wykorzystuje znieczulenie wziewne z najnowszą, gwarantującą bezpieczeństwo substancją o nazwie sewofluran. Oferuje również 24-godzinną opiekę lekarską czworonogom hospitalizowanym.

  Data dodania: 06 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Weterynarz Warszawa »

  Każde zwierze podobnie jak ludzie ma inny charakter, przyzwyczajenia, ulubione miejsca, zabawki i zapachy. Kiedy Wasz zwierzak się rozchoruje chcielibyście oddać go w najlepsze, odpowiednie ręce. Indywidualne podejście do każdego przypadku, wrażliwość i najwyższa jakość usług to atuty przychodni weterynaryjnej Tomvet dzięki, którym stale powiększa się grupa naszych zadowolonych pacjentów i ich właścicieli.

  Data dodania: 16 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Weterynarz Wrocław »

  Prezentowane gabinety weterynaryjne, znajdujące się w mieście Wrocław, oferują najwyższy standard usług. Każdy pracujący u nas weterynarz jest wykwalifikowanym specjalistą i wielkim pasjonatem zwierząt. Zwracamy dużą uwagę na bezustanny rozwój i doskonalenie umiejętności. Dysponujemy nowoczesnym laboratorium diagnostycznym. Współpracujemy z najlepszymi specjalistami z zakresu ortopedii, chirurgii, dermatologii. W ofercie znajdują się także wizyty domowe. Promujemy działania związane ze sterylizacją zwierząt.

  Data dodania: 20 02 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Lekarze weterynarii

Lekarze weterynarii - nowa strona:

Adres: